siwy29168

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  21
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O siwy29168

 • Ranga
  Robotnik
 1. Mogę się pochwalić że mi ukradli konto social club razem z z GTA V ,A rockstar pisze tylko prześlij zdjęcia że to twoje konto prześlij zrzuty ekranu prześlij coś tam coś tam. To może "R" da mi katanę na otarcie łez .Sorry że zawracam w takim miejscu ale jestem wściekły. Pozdrowienia.
 2. siwy29168

  Max Payne 3

  MAM TEN SAM PROBLEM CO WIĘKSZOŚĆ NIC NIE DZIAŁA INICJALIZACJA STATUS BEZCZYNNY I KONIEC.PRÓBOWAŁEM ZMIANY FOLDERÓW DYSKÓW BEZ SPACJI WYŁĄCZONE FAIERWALLE ANTYWIRUSY I GÓWNO NIE RUSZA NIECHCE KLUCZA JAKAŚ MASAKRA I TAK JUŻ PRAWIE TYDZIEŃ Z 12 RAZY INSTALOWAŁEM A INSTAL TRWA U MNIE OKOŁO GODZINY.
 3. SKYRIM będzie można kupić za niecałą 100 w dniu premiery w jednym z marketów.Myślę że to dosyć atrakcyjna cena.Tak zrobiłem z Wieśkeiem ,w dniu premiery 80zł.pozdrawiam
 4. Niema różnicy czy będzie podczas gry czy w oknie tworzenia postaci mogę grę włączyć i nic nie ruszać i po 10min. wywali podając błąd "NWN 2 main amdxp.exe". a, radiator mogę normalnie palcem dotknąć
 5. A ja poraz kolejny pytam już chyba 5 raz: CO MAM ZROBIC GDY PO MAX. 10 MIN. GRY WYWALA MNIE DO WINDOWS I JEST KOMUNIKAT :(BŁĄD NWN 2 MAIN AMDXP.EXE APLIKACJA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA) PROSZĘ O POMOC!!!
 6. A ja poraz kolejny pytam już chyba 5 raz: CO MAM ZROBIC GDY PO MAX. 10 MIN. GRY WYWALA MNIE DO WINDOWS I JEST KOMUNIKAT :(BŁĄD NWN 2 MAIN AMDXP.EXE APLIKACJA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA) PROSZĘ O POMOC!!!
 7. gdzie znajdę informację co poprawiac ma patch 1.03.
 8. siwy29168

  nwn 2 main amdxp.exe

  próbowałem ale to samo już nawet przez cracka też i to samo. a ten patch to może pomóc?
 9. siwy29168

  nwn 2 main amdxp.exe

  OCZYWIŚCIE ŻE ORYGINAŁ
 10. siwy29168

  nwn 2 main amdxp.exe

  PROGRAMEM PROPONOWANYM PRZEZ GRAM.PL SPRAWDZIŁEM CZY GRA PÓJDZIE, I CHODZI TYLKO JEST PROBLEM BO DO 10 MINUT I KONIEC POTEM JEST RAPORT BŁĘDU (TAKI JAK NAPISAŁEM ). ZAPŁACIŁEM 120 PLN PO TO TYLKO ŻEBY GRA SOBIE BYŁA ZAINSTALOWANA NA KOMPUTERZE? PRÓBOWAŁEM RÓŻNYCH SPOSOBÓW NAWET SFORMATOWAŁEM DYSK TWARDY . MAM JUŻ GRĘ OKOŁO MIESIĄCA I NIC , NIKT NIEWIE CO JEST NIE TAK. MYŚLĘ ZE TO WINA PŁYTY, ALE MOŻE SIĘ MYLĘ.
 11. siwy29168

  nwn 2 main amdxp.exe

  tAM JUŻ PISAŁEM 2 RAZY I NIKT NIEPOFATYGOWAŁ SIĘ MI POMÓC
 12. siwy29168

  nwn 2 main amdxp.exe

  po zainstalowaniu gry i uruchomieniu pojawia się błąd "nwn 2 main amdxp.exe" Co robi w takiej sytuacji? POMOCY!!!
 13. Bo myślałem że ktoś tutaj mi pomoże .Jest coś na niemieckiej stronie bo ktoś miał taki problem ale ja nie rozumiem nic z tego co tam jest napisane.
 14. Jestem coraz bardziej zły może ktoś raczyłby mi pomóc.Po 5-10 minutach gry wywala mi grę i jest następujący komunikat: Wystąpił błąd z aplikacją i zostanie ona zamknięta APP VER: 1.02.809 MOD NAME NWN 2 MAIN AMDXP.EXE GRA JEST ORYGINALNA. PRÓBUJĘ OD KILKU JUŻ TYGODNI I NIC. CZY JEST KTOŚ KTO MOŻE MI POMÓC.
 15. Jaki jest powód błędu po 5-10min. gry.APP VER 1.02.809 MOD NAME NWN2 MAIN AMDXP.EXE Proszę o pomoc gra jest oryginalna.