Gryppa

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Gryppa

 1. Odczucie rozmiarów maszyny i jej mocy (zarówno ognia jak i silników).
 2. Gryppa

  Fallout: New Vegas

  No widzisz Cenega potrafi :/ Wiadomość jest z ich oficjalnej strony (www.cenega.pl) i delikatnie mówiąc zaniepokoiła mnie. Naturalnie wiadomość jest napisana takim językiem, że dość ciężko ją zrozumieć i mogę się mylić (osobiście mam nadzieję że się mylę), ale kto Ich wie.
 3. Gryppa

  Fallout: New Vegas

  Witam Czy ktoś może mnie oświecić o co chodzi z tym komunikatem Cenegi: "Informujemy, że w Polsce, na Słowacji, Węgrzech, Rumunii i w Czechach gra Fallout: New Vegas na PC będzie traktowana jako oddzielna gra od wersji przeznaczonej na rynki Europy zachodniej i USA. Pod kątem zawartości i funkcjonalności, będą one identyczne. Jednakże, Steam będzie widział je jako oddzielne produkty i porównywanie osiągnięć będzie możliwe tylko w obrębie użytkowników posiadających te same edycje. Aktualizacje i DLC będą wypuszczane oddzielnie dla obu wersji, aczkolwiek ich zawartość będzie identyczna." To pytanie kieruję w szczególności do osób posiadających polskie wydanie gry, gdyż po przeczytaniu tej informacji zacząłem się poważnie zastanawiać nad jej kupnem, gdyż z tego co ja rozumiem to wycieli Steam''a.
 4. Gry w dzisiejszych czasach to biznes więc ich produkcja jest nastawiona na zysk. Czy to źle? Dzięki temu branża się rozwija, a gry są obecne w życiu coraz większej ilości ludzi. Fallout 3 dzięki zmodyfikowaniu rozgrywki stał się godnym przedłużeniem serii, a jak ktoś narzekał na za niski poziom trudności to mógł manipulować pokrętłem, lub ściągnąć sobie odpowiednią modyfikacje. Dzięki temu zabiegowi duża rzesza casuali dowiedziała się o tej fenomenalnej serii. A co do starszych gier, czasami boję się do nich wrócić, gdyż obawiam się, że dzisiejsze spojrzenie zniszczy ich obraz z dzieciństwa. Jednak jeśli gra jest jednak dobra (a interface przystępny) to nie widzę żadnego problemu. Czy dzisiejsze gry są złe? Moim zdaniem uproszczenia dotknęły głownie interface''u, całą resztę można przynajmniej częściowo modyfikować. Przynajmniej na razie i miejmy nadzieję, że się to nie zmieni.