dkusmierz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  47
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O dkusmierz

 • Ranga
  Przodownik
 1. > Nie powiedziano najważniejszego, czy wszyskie filmy odpalone na YT i Chrome śmigają w > 60, czy tylko niektóre ? Te które są wrzucone w 60fps
 2. dkusmierz

  Bloodborne najprawdopodobniej w 30FPS

  Konsolowcy oczywiście ból tyłków, grajcie sobie w tych marnych 30 fpsach (jak dobrze pójdzie bo często wam spadają) ale nie wciskajcie ich wszystkim. Twierdzenie że 30 fps jest lepsze jest zwyczajnie żałosne.
 3. dkusmierz

  Bloodborne najprawdopodobniej w 30FPS

  30 FPS najlepsze dla gier akcji? Ktoś tu chyba spadł z sufitu, żenada.
 4. Konsolowcy jaka radość :D beka z was.
 5. "Miesiąc temu informowaliśmy Was, że THQ zostanie wydawcą konsolowego Wiedźmina 2, co nie spodobało się Namco Bandai" fajnie to brzmi :D
 6. dkusmierz

  Wiedźmin 2 wydajność

  Sterowniki Nvidii wydane dzisiaj rozwiązują problem! Ustawienia wysokie i rozdzielczość full hd - jedynie czasami lekkie ścinki! W końcu można grać!
 7. dkusmierz

  Wiedźmin 2 wydajność

  Rzeczywiście, sposób louidzii troche pomógł :D teraz przynajmniej mam płynny obraz na minimalnych. Zgadnijcie co, liczba rdzeni oczywiście była ustawiona na 1, a priorytet? Niski!!! Jakim cholera cudem?!
 8. dkusmierz

  Wiedźmin 2 wydajność

  Nic to nie dało. Postanowiłem że nie będę grał dopóki tego nie naprawią, szkoda psuć sobie rozrywkę.
 9. dkusmierz

  Wiedźmin 2 wydajność

  Racja, nic nie dał reinstall. Pisałem do pomocy technicznej ale nie dostałem jak na razie odpowiedzi.
 10. dkusmierz

  Wiedźmin 2 wydajność

  Dzięki chłopaki, reinstaluję system. Przy rozdzielczości 1280x720 i minimalnych ustawieniach w Vergen mam 18 fps. Zmieniłem na rozdzielczość full hd i ustawienia ultra, razem z uberpróbkowaniem - 8 fps. To musi być coś z systemem.
 11. dkusmierz

  Wiedźmin 2 wydajność

  Ma ktoś może sprzęt w podobnej konfiguracji do mojej i mógłby powiedzieć jaką ma średnią liczbę fps?
 12. dkusmierz

  Wiedźmin 2 wydajność

  Tak, wszystkie ustawienia absolutne minimum. A jaki masz sprzęt?
 13. dkusmierz

  Wiedźmin 2 wydajność

  Intel Pentium Dual Core 2.40 GHz Geforce 9800 GTX+ 512 MB, sterowniki najnowsze beta 2 GB ramu Windows 7 32 bity Problem stanowi wydajność gry, jest ona tragiczna. Na średnich ustawieniach przy rozdzielczości 1280x720 mam ok. 15 fps! Muszę grać minimalnych ale i tutaj często spada poniżej 25 fps i gra po prostu traci na płynności a do tego nie wygląda najlepiej. Odinstalowałem Nvidia 3D Vision, zainstalowałem najnowsze magiczne sterowniki ale to kompletnie nic nie pomogło. Czy gra ma aż tak duże wymagania? Jak dotąd grałem we wszystkie nowe produkcje i rzadko musiałem schodzić z ustawieniami poniżej wysokich, za wyjątkiem Crysisa i GTA 4. Może reinstall systemu coś zmieni? Wersja 64 bit? Proszę o pomoc i dziękuję.