bartix314

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  67
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O bartix314

 • Ranga
  Robotnik
 1. bartix314

  Dziwne nazwy przedmiotów w grach

  Tłumaczenie w grze Medal of Honour Airbone jest naprawdę dziwne bo np: celowanie w instrukcji i w grze nazwane jest "prawdziwym spustem... bez komentarza. Dziwne nazwy są też w time shift np: strzelba nazywa się echostrzelab :D."
 2. Może wejdź na stronę producenta(apropo to media-tech to nie jest jakaś tam noname firma tylko nawet całkiem znana :D) i poszukaj czy są tam nowe sterowniki do twojej myszy lub jakieś patche do niej. Możliwe też, że musisz ręcznie zainstalować sprzęt, a robi się to w menadżerze urządzeń. Napisz jeżeli coś pomogło. Pozdrawiam!!!
 3. Otóż mam mały problem z moim padem Logitech RumblePad Precision do konsoli Play Station 2. Pad mam już 1 rok i był używany średnio intensywnie, czyli tylko gdy jakiś kumpel do mnie wpadł, ale teraz gdy podłącze pada do konsoli i niezależnie do którego gniazda 1 lub 2 to gamepad labo nie działa albo przerywa. Próbowałem go naprawić na własną rękę i doszedłem do wniosku, że przyczyną problemu może być poluzowanie się kabli łączących pad z konsolom. Mam pytanie, czy ktoś z użytkowników forum miał podobny problem z padem, niekoniecznie z tym samym co ja i jeżeli tak to jak go rozwiązał. Proszę o pisanie postów tylko jeżeli ktoś naprawdę zna odpowiedź na moje pytanie lub chce mi w jakiś sposób pomóc. Pozdrawiam!!!
 4. bartix314

  Słowna zabawa - ciąg dalszy

  Karolinx co jest!? Odpowiadaj na kolejnego posta, anie cofasz się wstecz! Dom, bo własny... Plaża czy basen?
 5. bartix314

  Dokończ wyraz - zabawa

  ma... ryśka :D Py...
 6. bartix314

  Słowna zabawa - ciąg dalszy

  Ortografia bo bez ortografii na nic stylistyka. Porshe czy BMW!!!
 7. bartix314

  Dokończ wyraz - zabawa

  da... ma du... :D
 8. bartix314

  Pirates of the Burning Sea - zapowiedź

  Grafika nie powala jak to w grach tego typu bywa... grafika przypomina tę z WoW. :D
 9. bartix314

  Qiuz wiedzowy!!!

  Napisałem, że dostajesz punkt bo mechu95 nie napisał, a gdzie jest ten błąd w nazwie??
 10. bartix314

  Qiuz wiedzowy!!!

  Union Pacific +1 Zadaj pytanie...
 11. bartix314

  Sytuacja - gra

  Otworzył je :D Co byś zrobił gdybyś miał w reku glocka, a przed tobą by stała znienawidzona w dzieciństwie nauczycielka. PS: Byłem pierwszy 1096 :D
 12. bartix314

  Qiuz wiedzowy!!!

  Mechu95 +1 Dobrze, zadaj pytanie...
 13. bartix314

  Dokończ wyraz - zabawa

  Niebo py...
 14. bartix314

  Qiuz wiedzowy!!!

  Zakładam ten temat po to, aby sprawdzić na jakim poziomie intelektualnym są forumowicze ( bez obrazy :D). ZASADY 1. Zadajemy pytania dotyczące różnych dziedzin nauki np: biologia, technika, informatyka itp. 2. Pytanie zadaje osoba, która wcześniej opowiedziała poprawnie na poprzednie pytanie. 3. Osoba zadająca pytanie, przyznaje punkt osobie, która odpowiedziała dobrze pisząc np: bartix314 +1 Zadajesz pytanie 4. Żeby nie było spamu, to osoba, która napisała post musi poczekać, aż zostanie napisane kolejne 10 postów i dopiero wtedy może ona zadać lub odpowiedzieć na pytanie. 5. Każda osoba zadająca pytanie może dać do niego podpowiedź jeżeli pytanie okaże się za trudne. 6. Osoba, która zadaje pytanie, obok pytania pisze z jakiej jest ono dziedziny np: Co to jest komputer??? :D (informatyka). 7. ZASADA NAJWAŻNIEJSZA: BAWMY SIĘ DOBRZE!!! PYTANIE: Co to jest gametofit??? (biologia)
 15. bartix314

  Dokończ wyraz - zabawa

  am... bulans ik... PS: aragloin - trochę się spóźniłeś :D