Giwer

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  106
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Giwer

 • Ranga
  Przodownik
 1. Najgorszym pomysłem jest konieczność stałego podłączenia do internetu. O ile rozgrywka jest przyjemna, o tyle ciągłe błędy i lagi są nie do zaakceptowania. Jeżeli kupuję grę i nie mogę zagrać wtedy kiedy mi się podoba, to coś jest nie tak. Wystarczyło dać single offline. Przed premierą byłem bardzo napalony na diablo, po przejściu mój entuzjazm opadł, a po wczorajszym kilku minutowym lagu w single, dc w multi i dzisiejszej niemożliwości w ogóle zalogowania się, jestem sceptyczny. W ciągu tych dwóch dni moja ocena dla tej produkcji bardzo spadła.
 2. Giwer

  Trailer z Mass Effect 2 już jest!

  Gry się zmieniają, ludzie dorastają. Jak to się zsumuje to wychodzi przepaść. Taka jest moja filozofia, na temat dlaczego starszym graczom dzisiejsze gry nie podobają się tak jak te z ich młodości. Wcale nie jest tak, że dzisiejsze gry są płytsze, a gracze głupsi tylko: patrz myśl przewodnia mojego postu. ;) A i co do tego, że gry się zmieniają. Nie robią tego na złe. Po prostu są inne niż były, ale inne nie znaczy gorsze.
 3. Giwer

  Koniec ery noży w grach?

  Tak, najłatwiej jest użyć kija i marchewki, ale jednak człowiek jest stworzeniem inteligentnym. Także myślę, że da się nauczyć dziecko odpowiednich zachowań bez używania owych "pomocy".
 4. Moge "poręczyć" za tą książkę, naprawdę świetnie napisana. Natomiast autorem nie jest Sapkowski, :) a i takie małe sprostowanie: to nie będzie przypadkiem pierwsza część trzeciego tomu, a nie trzeci tom pierwszej części? ;)
 5. Giwer

  Pakiety w sklepie gram.pl!

  Mam kilka propozycji... np. Pakiet Kolonizatora\Osadnika (AoE III [najlepiej z dodatkiem jak wyjdzie :P] i Settlers V Złota Edycja), Pakiet Radioaktywny (któreś części Fallouta), Pakiet Pirata (Piraci z Karaibów i hmm... może Anno [nic innego nie pasuje :P]) i... to wszystko co mi pszyszło do głowy. A no i oczywiście cieszy zdanie, że to dopiero początek ;).
 6. Ale trzeba zauważyć, że jest to wydanie (raczej) w kartonowych boxach... więc dla kogoś może mieć to znaczenie... ;P
 7. Giwer

  50 najgorszych tytułów gier

  Tjaaa "nie chcem" i to oburzające, że co drugi POST nie rozumie topika ;). A co do wyzywania ludzi od idiotów to przesada bo moim zdaniem tytuł newsa może zostać zinterpretowany na dwa sposoby... (chociaż można przeczytać komenty gdzie wszystko zostało wyjaśnione ;P)
 8. Mam nadzieję, że do EK dadzą coś niepospolitego. A co do Gothica to... nie trzeba nic mówić... ;]
 9. Giwer

  Bezsensowne zdania.

  Chciałbym abyście wpisywali tu bezsensowne, śmieszne zdania z którymi spotkaliście się w życiu. Mnie rozbawiło zdanie na opakowaniu pewnych żelków: "Dropsy owocowe o smaku coli." Hmmm... ciekawe gdzie ta cola rośnie :P
 10. Giwer

  Promocje w nowym sklepie gram.pl!

  Sory za mój poprzedni post już zauważyłem o co Ci chodziło na screenie :P
 11. Giwer

  Promocje w nowym sklepie gram.pl!

  No no tylko żeby tam było napisane jaki specjał dnia czy tygodnia, a nie 10 zł zniżki :)
 12. Giwer

  Promocje w nowym sklepie gram.pl!

  Mi chodziło o to, że jak tylko wejdziesz do sklepu to gdzieś na górze (czy byle gdzie) masz podane jakie są gry w "specjale" dzisiaj i w tygodniu, żeby właśnie nie trzeba było wchodzić w opis konkretnej gry żeby zobaczyć czy to promocja (czy jak tam to nazwać :P).
 13. Giwer

  Promocje w nowym sklepie gram.pl!

  Ehh... szkoda te specjalności dnia to tylko co jakiś czas... ale i tak dałbym jakąś informacje co dzisiaj jest... :P
 14. Giwer

  Konkurs koszykowy - wyniki!

  No cóż trudno się mówi... eh... trzeba iść spać i jutro dalej... Do następnego konkursu!!! :P