Kruk-Baenre

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kruk-Baenre

 • Ranga
  Robotnik
 1. Kurs Euro na dzień dzisiejszy to 4,178. 39,99 * 4,178 = 166,75 zł. Dolicz do tego marże dystrybutora i podczas premiery na półkach zobaczysz cenę w granicach 180 zł.
 2. "Dla Ubisoftu nie było rzeczy niemożliwych podczas tworzenia Assassin’s Creed III." Poza przesunięta premiera na PC o miesiąc - brak przeciwwskazań.
 3. Mini-dungeons are dungeon-like areas in persistent areas. Many of these involve puzzles and can either be accessible all the time or while a certain meta event chain is completed. Jumping puzzles are another form of mini-dungeon, which are usually hidden and offer an achievement at the end. /Guild Wars 2 Wiki
 4. "Kiedy przeglądarkowa gra pay-to-win" Fix.
 5. Kołkownica, zawsze i na każdego moba :D
 6. W Guild Wars 1 przetłumaczyli klase "Paragon" jako "Patron" :P Ale co prawda, to prada, "Poziom Mistrzowski" choć głupio brzmi, nawet pasuje. Chociaż może "Poziom Elitarny" był by lepszy...
 7. "można zauważyć pewne niedociągnięcia"? Modele broni są tak tragiczne, że lepiej jak by dali napis "Tu powinno być M4" "Tu Będzie AKM". Na 3 screenie krew wygląda na doklejoną w paincie. Ogólnie, nie popisali się ukazaniem możliwości.
 8. Dungeon Keeper 3 (Nie pisać mi o Dungeons, bo z DK nie ma to prawie nic wspólnego), Populous 4 - czekam do dziś :(
 9. A gdzie podziały się zapewnienia Blizza że BN v2 będzie wolny od botów i cheatów?
 10. A kto obecnie robi i wydaje gry na Androida? Jak znajdziesz odpowiedz, to tym samym odpowiesz sobie na swoje pytanie.
 11. Ty tak, ja nie. I wielu ludzi też nie ma swojego smartfona. Bo po co? Chce pograć, mam PC, chce zadzwonić - mam telefon, zwykły, chce sprawdzić coś na szybko w necie - Opera Mini w SE Hazel wystarcza. Ile pograsz na swoim smartfonie? 5 godzin? 8 godzin? I to na jakim ekranie. Ja widzę różnice w grze na 4" ekranie a (powiedzmy) 32" telewizorze. Po za tym, przy obecnej ilości gotówki jaką otrzymali na Kickstarterze, mogą pokusić się o wyprodukowanie kilku konfiguracji OUYA. Pomysł doskonały, 100$ za konsole to nie majątek, a darmowe gry na pewno sprawią, że wiele ludzi skusi sie na jej zakup, nawet jeżeli nie będzie dostępna w Polsce. Czekam na premierę!