Sadhu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  227
 • Dołączył

 • Ostatnio

Sadhu ostatnio wygrał w dniu: 21 Grudzień 2016

Sadhu miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O Sadhu

 • Ranga
  Przodownik
 1. Hura! Co za wspaniała wiadomość. Święto graczy !! Gracze na całym świecie czekali na ten moment z wypiekami na twarzach. Dziękujemy....
 2. Nie wiem kogo jeszcze ruszają takie ckliwe historyjki.  Nie wróżę Anthem świetlanej przyszłości. Bokiem mi już wychodzą te wszystkie egzoszkielety i kolorowe robociki. Gier z tym motywem było ostatnio aż za dużo: Call of Duty, Destiny, Mass Effect, Titalfall. Jeśli ktoś palnuje zakup, to radzę poczekać z 2-3 tygodnie po premierze i kupić za połowę ceny.
 3. Tak sobie myślę, jak zmieniło by się zdanie ludzi nieakceptujących homoseksualizmu (żeby nie użyć - obraźliwego dla niektórych tutaj - słowa "homofobów"), gdyby ich syn lub brat okazał się gejem. Czy nadal mieli by tylko pogardę dla gejów? Taka gra myślowa, może otworzyć oczy na innego człowieka, spróbujcie ;) PS. Pederasta to nie jest poprawne określenie na geja, sprawdziłem! Gej może, ale nie musi być pederastą.
 4. Nashel, ja mam w sobie ogromny spokój. Facet wyraził swoją opinię, a ja ją w kulturalny sposób skrytykowałem, czy według Ciebie zachowałem się niewłaściwie? Dlaczego mam nie zwrócić uwagi jeśli ktoś jest nietolerancyjny i niegrzeczny? Nie zamierzam milczeć, ale nie zamierzam też walczyć z całym światem, mam świadomość, że wielu ludzi jest mocno zaślepionych i robi z tego zaślepienia życiową filozofię i uważa swoje wywody za wielce oświecone i sprawiedliwe. Mogę tylko tłumaczyć im, że nie mają racji, co czynię. Możesz się nie zgadzać, przyjmę to ze spokojem. Słowo "pederasta" jest poprawne, ale w codziennym języku negatywnie kojarzone, dlatego napisałem, że używanie go jest złośliwe. Mogłbym powiedzieć "polaczek" co każdy słownik uzna za poprawne, ale używam Polak, bo nie czuję potrzeby ubliżania ludziom, z którymi się nie zgadzam ( i nie zamierzam później maskować swych intecji zasłaniając się słownikami).
 5. I będziesz walczył "o swoje" (ograniczenia) obrażając i poniżając każdego kto ma inne od Twojego zdanie, brawo, cóż za wspaniały z Ciebie człowiek.... W jaki sposób ludzie, którzy są inni od Ciebie, a których nie chcesz i nie potrafić zrozumieć odbierają Ci godność, tego nie potrafię zrozumieć. W życiu nie słyszałem geja, który krytykuje związki heteroseksualne, ale może Ty takich znasz. Przyznaj lepiej, że zwyczajnie nie jesteś w stanie spojrzeć szerzej na innych ludzi i dać im prawa do życia po swojemu, które SOBIE dajesz bez mrugnięcia okiem. I zanim zaczniesz mnie nazywać lewakiem, to wiedz że to samo bym powiedział gejowi atakujacemu katolików itp. I na koniec: Jesteś nietolerancyjny. Jesteś złośliwy, nazywając homoseksualistów pederastami i pedałami. Jesteś pychy stawiając siebie i swoją ideologię ponad innymi LUDŹMI. Być może tego nie wiedziałeś "zdrowo" myślący Polaku, więc postanowiłem Cię uświadomić. Reszta zależy od Ciebie...
 6. Czy zatem był to sezon 5, 6 czy 10? Bo w tekście pada każda z tych liczb :D
 7. Widzisz, dla mnie tempo RDR2, to największy atut gry. Ale ja wczoraj, przez 3 godziny szukałem po lasach borsuka, żeby zrobić sobie lepszą torbę, więc mogę nie być wiarygodny :P
 8. Po  raz kolejny (już milionowy) gracze pokazują jaką są rozwydrzoną bandą dzieciarów (bez względu na wiek).  Otóż Maćkowi nie podoba się, że gra, którą ktoś robi nie ma widoku z trzeciej osoby i jest bardzo obrażony, bo przecież Maciek lubi taki widok. Skoro się nam Maciuś obraził, to teraz będzie pisał gdzie się da, jak bardzo cierpi i jak bardzo jest zawiedziony, ale już zupełnie pomija fakt, że gra (którą potrafi już tylko krytykować) zapowiada się na ABSOLUTNY SZTOS. Zachowanie godne 8 latka (i to rozbestwionego). Rozwiązania trudnej sytuacji Maćka: 1. Jak mi się nie podoba jakaś gra (czyli z 90% tytułów AAA), to nie zaprzątam nią sobie głowy - przemyśl to dobrze, będzie Ci lżej! 2. Maćku, a może jednak przekonasz się do widoku z pierwszej osoby? Spróbój chłopaku! Myślę, że w CP2077 zapowiada się na tyle fajnie, że (pomimo, że lubisz grać TYLKO w gry TPP(sic!)) i tak się będziesz dobrze bawił.
 9. Redzi robią grę. Trwa jej produkcja. Celują w najwyższą jakość. To, że publikują gameplaya i trailerów raz w tygodniu, to ich plan, którego konsekwentnie się trzymają. Ludzie - zepnijcie poślady i cierpliwie czekajcie.
 10. Dla mnie to obojętne czy zrobią kolejne gry. Nie kupuję od nich niczego, od dobrych kilku lat. Co by nie zrobili, to pewnie sprzeda się świetnie. Tak to już jest w tej branży - ludzie lubią ponarzekać, ale później i tak kupują kolejną grę. Historia się powtarza przynajmniej kilka razy każdego roku, przy premireach gier AAA, a ludzie nadal kupują wtórne i słabe gry, które łatwo i szybko się robi. Narzekają, a za rok znowu kupują. Dla mnie to choroba psychiczna...
 11. Dla mnie to zła informacja. Bo co, ja czytać nie umiem? Jeśli aktorzy naprawdę nie zrobią mega dobrej roboty, to ich przeklikam.
 12. Dla każdego coś dobrego. Nie podoba się - nie kupuj. Nikt nie zmusza. Ja lubię te ekskluziwy z PS4, bo mają swój styl i dostarczają niezapomnianych emocji.