Yoqushi

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  228
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Yoqushi

 1. A co z saperem i pasjansem na informatyce, hę?!
 2. Yoqushi

  NCSoft pozwane za... robienie gier MMO?

  Na gw.pl wybuchłby flejm na 4 strony. ]:-> Ogółem to na pierwszy ogień poszedł NCSoft, bowiem ostatnio trochę podupada im gospodarka, taki Blizzard ma się dobrze i raczej nieprędko się do nich dobiorą. :>
 3. No fakt, dyskriminacja na całego. Równie dobrze mogli zacenzurować słowo "hetero", "bi", "asex" czy nawet "les", na to samo dokładnie wychodzi.
 4. Yoqushi

  The Sims 3 - nowe szczegóły

  "Simy będą miały własne osobowości. Gracz dobierze do każdej postaci pięć z sześćdziesięciu dostępnych cech charakteru. Udostępnione zostaną liczne opcje w zakresie aparycji Simów (kształt ciała, wygląd twarzy, fryzura). Można więc będzie stworzyć "złego, przystojnego kleptomana, siejącego spustoszenie wśród otaczających go osób"." I to ma być nowość? :f
 5. Yoqushi

  Spore rozczarowaniem roku?

  Tytuł newsa powinien brzmieć: "SPORE rozczarowanie roku". ;p
 6. Yoqushi

  Problemy serii Need for Speed

  Raczej nie zagrywałem się specjalnie w żadną z części, ale biernym okiem obserwatora mogę stwierdzić, że to byłaby słuszna decyzja, gdyż NFS ciągnie się trochę jak simsy: za każdym razem próbują wymyślić na siłę coś nowego, a gra robi się po prostu słaba i nudna. Tyle ode mnie.
 7. Yoqushi

  Tabula Rasa umrze w lutym

  Gierka bardzo orginalna, bo takie TPP osadzone w świecie MMO, z ciekawym system walki, językiem i różnymi smaczkami, szkoda więc, że umiera.
 8. Do Populousa można wracać zawsze, ta gra ma niesamowitą dawkę grywalności.. :)
 9. Yoqushi

  Znamy wymagania BiA: Hell's Highway

  Te wymagania znam już od 2 tygodni... CDA...
 10. Stunt Spectacular?! To przecież gra legenda, pierwsza, która dostała w CDA 0/10 :) A w Mahjongga może się chętnie zaopatrzę.
 11. Adamzzz- tu chodzi o sklep nie internetowy, tylko taki, cóż, coś na miarę empiku, sieć sklepów z grami w większych miastach. Nazwy imho beznadziejne. Tak jak twierdzi m1szer- uno i tym podobne, co to ma wspólnego ze sklepem komputerowym? Czy z grami? No nie pojmuję.
 12. Yoqushi

  GC 08: The Sims 3 w lutym

  Geez... a to się w ogóle ma różnić od "2"? Czy jedyna zmiana to cyferka przy tytule? Imho jedyne dobre simsy to pierwsza część... Odnośnie screena, no na pewno przerażeni są tym co widzą w tv, szczególnie że jeden sims się patrzy wyżej, a pozostałe na niego. ;]
 13. Yoqushi

  Spore przemeblowanie w Guild Wars

  Oj, znerfiono miśka, zboostowano pve-skille, słabe elitki wszystkich profesji (gogo undieyling aura!) i usunięto VoDa... ale błagam! Jeśli ma ktoś pisać newsy o GW, to niech będzie to ktoś porządny, kto chociaż wie, że GW to nie MMO!
 14. Ej, ale Spore: Pedicure byłby hitem. T_T
 15. Wnioskując z tego, co niektórzy piszą na temat podtytułu Stalkera- wstydzą się naszego języka. Oj nieładnie, nieładnie.
 16. Kizio już zauważył, że producentem GW jest Anet, to ja zauważę, że GW to coRPG, nie MMO! Wystarczy że tysiące ludzi porównuje GW do prymitywnej masówki WoWa, ale żeby redaktorzy gram.pl też? Na przyszłość radzę dać pisanie takich newsów komuś, kto nie spędza przy WoWie połowy swego życia. Swoją drogą, MMO będzie GW2.
 17. Yoqushi

  Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

  Mhm, trailer taki sobie, a bullet time w filmie wydaje się jakoś sztuczny. Zobaczymy jak to będzie.
 18. Ściągam, instaluję, odpalam i... error. Za słaba karta graficzna? Sic
 19. Yoqushi

  Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

  Czuję, że jednak przekonam się do Diablo. Nawet grafika 3 ma podobny cell shading jak nowy PoP- miodzio.
 20. Rany, ile gram.pl będzie zacieszało jeszcze tym jednym trailerem? >< Swoją drogą skojarzenie z Razielem też mi wpadło do głowy- ale tylko z racji owinięcia się przez księcia szalikiem. :>
 21. Yoqushi

  Prince of Persia - nowe informacje

  W sumie to mi się to nawet podoba, bo imho 3 części PoPa wystarczyły i kolejna by się przejadła, a "czwórka", którą w zasadzie można i nazwać oddzielną grą, jest taką fajną odskocznią od serii. A grafika- miodna, z początku myślałem, że to artworki, a to grafika rodem z Kingdom Hearts+XIII <3
 22. Hmm, trochę spóżniony news. Trochę bardzo...
 23. Yoqushi

  400 tys. graczy już buszuje w Hyborii!

  Tak, a dla GTA4 jedynym poważnym konkurentem jest Gears of War 2. Brzmi głupio? No właśnie. Tak często wałkowany temat- WoW póki co nie ma konkurentów (chociaż konan rośnie w siłę), bo GW to najlepszy dostępny na rynku coRPG, co do czasów premiery GW2 raczej się nie zmieni. Chociaż kto wie co się stanie z drugą częścią Guild Warsa, jeśli podpasuje się pod rodzaj MMO typowego dla wowa, to może zagrozić i mu i bohaterowi tego newsa. Pozdro.
 24. Bezsensu te kalambury, wchodzę niedługo po rozpoczęciu kalambura i już zrobiony.
 25. Yoqushi

  Z wycieczką po redakcji CD-Action

  Łee, a podobno w drzwiach były miotacze ognia, jak to Smugg kiedyś pisał. Swoją drogą pewnie w ostatniej chwili ukrył się gdzieś w szafie. :F