rozart

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O rozart

 • Ranga
  Obywatel
 1. rozart

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  No jeśli GB to powiem Ci, że chyba nienajlepiej Ci się spatchowała... :O
 2. rozart

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  A co to - http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalyst115ahotfix.aspx - w takim razie?
 3. rozart

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  A ja mam pytanko. Czy komuś pomógł hotfix 11.5b wydany przez AMD m.in. pod kątem Wiedźmina? Konkretnie chodzi mi o tych co spełniali wymaganie minimalne a mimo to mieli około 8-15 FPS. A także zmiany między ustawieniami maksymalnymi i minimalnymi nie dawały, żadnej różnicy w kwestii FPS.
 4. Już pisałem o problemach przy podobnej konfiguracji (Różnica taka, że mam procek intela i 4 GB ramu i win 7 64 bit), ale jeszcze nie uzyskałem odpowiedzi. U mnie to samo. Próbowałem nawet korzystać z różnych gameboosterów, podkręcałem kartę i procesor. Tak jak piszesz różnica między maksymalnymi, a minimalnymi ustawieniami to około 2-3 fps. Miejmy nadzieję, że jest jakaś magiczna rada z cyklu "zmien w pliku config.ini w trzeciej linijce", bo na jakiegokolwiek patcha poczekamy prawdopodobnie dość długo. ;) Liczę więc, że jakiś użytkownik gram.pl odkryje ów magiczny sposób na to, aby na naszej konfiguracji uczynić grę grywalną (chociaż na minimalnych detalach).
 5. A ja mam config taki: 4 GB Ram Intel Dual Core 2 GHz Radeon HD 4570 I co? Gra ma tyle samo FPS (5-8) na detalach minimalnym, średnich i maksymalnych. Właściwie kompletnie niezależnie również od rozdzielczości (różnica między 800x600 a 1366x768 to 2 fps). Rozumiem, że komputer nie jest najlepsze ale minimalne wymagania chyba spełnia. Tak chociaż żeby było to 18-19 to już można jakoś grać. Poradziliście coś na to?
 6. rozart

  Pokaż mi swą ksywkę, a powiem Ci, kim jesteś ;)

  baraborek Badacz Anty-Rodzinnych Archiwów Będących Odzwierciedleniem Realnej Egzystencji Kapusty
 7. rozart

  World in Conflict - Problemy Techniczne

  Tak, wszystko teraz rozumiem, z tym że do World in Conflict nie ukazał się jeszcze żaden patch. Zwróciłem się narazie do pomocy technicznej CdProjektu. Zobaczymy czy i jak mi pomogą ;] Was nadal prosze o pomoc :)
 8. rozart

  World in Conflict - Problemy Techniczne

  Co masz na myśli mówiąc niekompatybilną wersję?
 9. Tutaj umieszczajcie swoje problemy techniczne na których nie znaleźliście nigdzie odpowiedzi. Mój problem wygląda następująco: Mam problem z rejestracją do gry multiplayer. Instaluje gre, odpalam ja, odblokowuje porty firewall, wpisuje klucz w odpowiednie miejsca w zakładce multiplayer. Gdy klikam na ikonke tworzenia konta, po krótkim "łączenie" pojawia mi sie komunikat: "Wystąpił błąd połączenia - odłączono od Massgate". Mój internet jest sprawny, wyłączałem już firewall, próbowałem reinstalacji gry, próbowałem użyć klucza z 10 dniowej wersji testowej, i nic z tego. Pomocy. Mój sprzęt spełnia oczywiście wymogi techniczne i single player działa bardzo dobrze. :)