IC81

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1572
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O IC81

 • Ranga
  Przewodniczcy
 1. Najlepsze gry od Artifexa wydane już na steam to Syrenka (NFTD 2), Panna Młoda i Kruk (enigmatis 2).
 2. "Europejska premiera Saints Row IV: Gat out of Hell dopiero w następny piątek" i wszystko w temacie rzetelności informacji od autora.
 3. Ciekawi mnie dlaczego w newsie nie ma wzmianki o premierze na pc? Wiadomość była kopiowana z portalu stricte konsolowego?
 4. IC81

  Endless Legend - recenzja

  Przygotuj się bardziej jak następnym razem będziesz pisał komentarz. Ta gra była we wczesnym dostępie na steam od ponad miesiąca. Taka podpowiedź: na steam recenzje wczesnego dostępu i recenzje gry finalnej po oficjalnej premierze są inaczej oznaczane.
 5. IC81

  Endless Legend - recenzja

  >[m] No czyli dostaliśmy recenzję z wersji gry z wczesnego dostępu na steam. A takie zdania zresztą są mało wiarygodne.
 6. IC81

  Endless Legend - recenzja

  Gra wydana w wersji premierowej 19 września i już po dniu możliwego grania autor wystawia ocenę pół punktu niższą niż maksymalna możliwa. Uwielbiamy recenzje na gram.pl
 7. wołałbym re7 niż kontynuacje tego spin-off''u.
 8. Dosc dużo tych nadziei związanych z jakością AI jak na grę od CA...
 9. Żądam wyjaśnienia sprawy od gram.pl i wciąż cisza a pozostał mi kanał osobistej wizyty.
 10. Czy w 0:50 gościu mówi żeby nic nie kupować na gram.pl bo handlują duplikatami kluczy czy tylko mi sie przewidziało?
 11. IC81

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  Zamówienie PF00861410 - steam uznał kod za duplikat użyty na innym koncie co nie miało miejsca. Wersje no-drm mam z poprzedniego , bundlowego zamówienia. Napisałem do DOK w piątek 01.08 , do tej pory nie mam odpowiedzi.
 12. o ile Strażników galaktyki nie kojarze i sobie to cenie to pozwole sobie podważyć tezy w powyższym artykule na podstawie zdań typu: "ale i do całej masy drugoplanowych postaci z komiksów o Pajączku - takich jak Sandman, Sinister Six, Carnage czy Doctor Octopus." w których autor ujawnia swoje słabe przygotowanie merytoryczne do tematu.
 13. IC81

  Nowy sklep gram.pl

  Właśnie przed momentem zakupiłem duplikat klucza steam w sklepie gram.pl , żenada....
 14. Nie, próbuje się dowiedzieć o co ci się rozchodzi koleś. Potrafisz mi wskazać gdzie popełniłem spojler? rozumiesz definicję spojler''a? Czy będziesz zgrywał idiotę przez kolejne odpowiedzi do mnie...
 15. > > A co ja tam takiego napisałem żeby od razu ustawiać to w klamry? > Jak sam powiedziałeś: fabularny cliffhanger z gry. Rozumiem że słowo cliffhanger miałem wziąć w uszy.