pelforth

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  33
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O pelforth

 • Ranga
  Robotnik
 1. Czy ktoś orientuje się może, czy jeżeli sciągne Andromede w Origin acces 16, to bede musiał podnownie ściągać w dniu premiery ?
 2. > > Ta Majorca to ta sama gdzie lecieli Bazyl i s-ka? > > Dokładnie to samo pomyślałem, jak tylko zobaczyłem nazwę :D > > W G:CK zagrywałem się pasjami, ciężko mi było się od niej oderwać. Zarówno mechanika > gry, jak i humor, sprawiały, że wciągała niczym chodzenie po bagnach :D Teraz pozostaje > tylko mieć nadzieję, że: a) twórcy utrzymają poziom, b) gra wyjdzie na PS4. Tak.... Legendarna pleneta Majorca. Może gdzieś na końcu gierki zobaczymy starą ekipę z Gigantów pijącą drinki i opalającą się na plaży... oczywiście w kombinezonach :).
 3. Cóż... 20 eurasów szalu nie robi więc zaryzykowałem. Jeżeli ktoś się zdecyduje to naprawdę pomyślcie nad rozmieszczeniem bazy swojej. Ma to kluczowe znaczenie w nieco dalszej części gry. Gra się dość przyjemnie.
 4. > Space Engineers? Jeżeli Ci się podobało, to w w ten tytuł możesz trochę pograć.
 5. Well... Dragon Age''a nigdy za wiele ^^
 6. Po raz kolejny przekonuje się, że będzie warto zakupić tą gierkę.
 7. System prosty i efektowny. Zapowiada się ciekawie. Możliwa całkiem dobra gra.
 8. Jak na razie wszystko wszystko wskazuje, że "The Divsion" zmierza w dobrym kierunku. Giera ma wielki potencjał. Oby Panowie z Massive stawili czoła wyzwaniu.
 9. Albo zrzucać im meteory na wioski po podpaleniu kamieni. Albo tak zwane, "kamienie wiary". Co bardziej doświadczeni wiedza o co chodzi ;). Tak dla B&W
 10. DBZ wiecznie żywe. Zapowiada się lepiej od Ultimate tenkaichi, gdzie Tenkaichi budokai 3 były lepsze od owego Ultimate. 4 pady+pizza+kumple+złoty trunek... Anyway... zakup obowiązkowy.
 11. Jak można nie lubić Serious Sama? To jedna z serii na których się wychowałem. Zagrywałem się tym za dzieciaka, a 16 będę się zagrywać znowu.
 12. Na Shogo bym wpłacił... pewnie nie raz...