Karlik00

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  90
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Karlik00

 • Ranga
  Przodownik
 1. ehm, no niech będzie ciemna, chociaż w wszystkich kotorach i poprzednich grach oscylowałem na pograniczu.
 2. najzabawniejsze jest to że teraz 80% ocen na metacriticu należy do bardzo fajnie napisanego Bota, szkoda tylko że randomizer na login ktoś ustawił tylko na imię i pierwszą litere pseudo nazwiska. bez komentarza.
 3. Warto zauważyć że jeszcze przed wczoraj średnia użytkowiników wynosiła niecałe 3.8 a po dwóch dniach dobiła do 8.6 no i te loginy użytkowników wystawiajacych pozytywną opinię... Imie plus duża litera ,lol nawet ja się bardzej staram pisząc skrypty do spamu.
 4. Ale, kolego ten twój apples**t, doczekał się własnej wersji Unreal engine i CryEngine. Niedawniej jak pół roku temu, John Cormack pokazywał swoje najnowsze dzieło tj. RAGE, odpalone na Iphonie. Poza tym jeśli rozmawiamy o technologi i Silnikach graficznych obecnej generacji, to jasno mogę stwierdzić iż jedyną rzeczą, jaka ogranicza twórców przy tworzeniu gier wyżej wymienionych silnikach, są ich umiejętności. może i to prawda że, Ipad nie był pomyślany jako maszynka do grania, no ale prosze was, ten sam szum był o joysticki, pady, wii i wszystko inne. Zamiast wypowadać swoje wszechwiedzące opinie, zaufajmy developerom. zresztą nikt nikomu nie każe grać, tak?
 5. Karlik00

  TOP 10 - gry inspirowane filmami

  rażący brak ONI Bungie opertego na Ghost in the shell i Nikicie który w dniu swojej premiery zbierał oceny dużo lepsze od częsci tytułów na tej liscie.
 6. ehh ludzie ludziska o co te rozmowy?! ludzkie oko widzi ok 24 klatek na sekundę więc powyżej stałych 25, różnice w płynności są tylko wymysłem waszego mózgu ;)
 7. Karlik00

  MMO w uniwersum "Zmierzchu" w drodze

  Nie wierze... Ten film mnie o mało śmierć nie przyprawił, z zażenowania, osobiście nie rozumiem zjewiska tego całego hype''u wokół tego filmu, który wg. mnie i od strony technicznej i fabularnej jest poniżej poziomu nawet amerykańskiego kina, patrząc na niego czułem się jakbym oglądał blok reklam z mtv. Nieczytałem ksiązki ale w filmie najbardziej irytowało mnie to że cały czas miałem wrażenie bardzo beznadziejnej imitacji zasad panujących w World of Darknesowym Vampirze Maskaradzie wziętych pod nóż i przerobionych na potrzeby gimbuslansiarskiej masy, Jeszcze w bardzo infantylny sposób. IMO zabiło to cały klimat Vampirzego społeczeństwa (no kaman wampiry błyszczące sie jak diament?! miałęm ochote rzucić kubkiem w ekran!). Polecam Przeczytać pierwszo edycyjny podręcznik do Vampira, albo zagrać w Bloodlines, a później obejrzeć film/przeczytać książke jeszcze raz.
 8. z zapowiedzi bardziej wygląda mi to na interaktywny film niż grę komputerową. Ciekawy kierunek rozwoju, ale w mojej opinii niekoniecznie słuszny.
 9. Karlik00

  Połączenie L4D i L4D2

  Jeżeli nie mam kupować to kradzionych produktórw to sam raczyłbym nie być okradany, jeżeli się to potwierdzi to valve może mnie zacząć scigać.
 10. Karlik00

  THQ pracuje nad własnym kontrolerem

  Jakby to był taki Game Gun jak jakiśtam gracz sobie zbudował to bym się nie obraził :D
 11. ten gość wyglada jak cookie monster na tym zdjeciu xD
 12. Karlik00

  Twórcy America`s Army 3 zwolnieni

  @Dieselmower przesadzasz, ja preloadnołem gre przez steam''a, sciągneła mi się równo 30 minut po premierze, niemiałem żadnych problemów z dekodowaniem plików. Ciekawi ile czasu bedziemy musieli czakać na patcha od nowych developerów.