M-Pac
Gramowicz(ka)-
Zawartość
1581 -
Dołączył
-
Ostatnio
Posty napisane przez M-Pac
-
-
Dnia 14.11.2007 o 18:24, szoszosz napisał:kidedy klasyfikacja ogolna?
Prawdopodobnie jutro pod wieczór i przypominam,że chętne osoby do podania za mnei wyników na forum niech podadzą swoj e-mail.
-
Zima,bo śnieg,Święta przenty:) i Lato,bo wiadomo wakacje:)
-
Rafał McRae nie wystartował w Rajdzie,bo...był na Hawajach.Samolot nie mógł wystartować i nie zdążyliśmy na czas-mówi Rafał.W następnym rajdzie wystartuje napewno;]
-
Dnia 11.11.2007 o 21:03, M-Pac napisał:
> wiem, że każdy ma swoje sprawy ważniejsze od forum, ale może jednak uda ci sie znalezc
te 10
> minut na wklejenie wyników?xD
Wyniki wyścigu:
Dnia 11.11.2007 o 21:03, M-Pac napisał:1.Grzegorz Rasiak
2.Abas Aham
3.Rerut Molina
4.Roagty Rozpruwacz
5.Jean Garant
6.Budepinio Bernando
7.Tony Montana
8.Vasili Petrow
9.Ron Kawendish
10.Marcin Wojtachnio
11.Jean-Pierre De La Laboutrix
Nie ukończyli:
Thomas Grant
Michael Awesome
Marcin Kosnik
Kalin Staragovic
UWAGA:Wiem że mnie niebędzie w następny weekend.Jeśli jest ktoś chętny do podania za mnie wyników
w ten weekend to podać maila.Zasymuluje jutro wyścigi i prześle tylko.
-
Dnia 11.11.2007 o 20:54, Noobio napisał:wiem, że każdy ma swoje sprawy ważniejsze od forum, ale może jednak uda ci sie znalezc te 10
minut na wklejenie wyników?xD
A i owszem teraz dopiero mogę.
Nie przepisuje przebiegu,ale wrzuce wyniki:
1.Grzegorz Rasiak
2.Abas Aham
3.Rerut Molina
4.Roagty Rozpruwacz
5.Jean Garant
6.Budepinio Bernando
7.Tony Montana
8.Vasili Petrow
9.Ron Kawendish
10.Marcin Wojtachnio
11.Jean-Pierre De La Laboutrix
Nie ukończyli:
Thomas Grant
Michael Awesome
Marcin Kosnik
Kalin Staragovic
UWAGA:Wiem że mnie niebędzie w następny weekend.Jeśli jest ktoś chętny do podania za mnie wyników w ten weekend to podać maila.Zasymuluje jutro wyścigi i prześle tylko. -
Dnia 11.11.2007 o 16:12, Union Pacific napisał:No tak, pokręciłem :/
M(H2O)=16+(2*1)=18g/mol
M(C2H5)=(12*2)+(5*1)=29g/mol
Teraz pasuje.
A podasz jeszcze 2 substancje o równych masach:D?
-
Dnia 11.11.2007 o 16:09, Probos napisał:Czy to jest Pięknoróg Lepki ?
Tak,Probos+1
-
Dnia 11.11.2007 o 15:41, Union Pacific napisał:Dwie różne substancje o różnych masach molowych? Np. woda i pentan.
A jak ty to zrobiłeś?
-
Wyniki ok.18:00
-
-
Podaj dwa przykłady dwóch substancji o różnych masach molowych
Pomoże ktoś? -
Dnia 11.11.2007 o 10:53, HAGJ napisał:Szkot musi dziś wygrać! Co prawda wolałem gdyby w finale był Allen bo to świetny młody gracz
co prawda popełnia jeszcze błędów dużo, ale miło się patrzy na jego grę.
O''Briena nie trawię. Po prostu jak go widzę to mnie skręca :/ te jego tępe miny.
Więc Maguire do boju.
No ja też wolę Maguire''a,ale wszystko wskazuje na wygraną O''Briena.I owszem finał Maguire-Allen byłby ciekawszy na pewno.A co do tego finału to obstawiam wygraną O''Briena gdzieś tak dwoma frejmami.
-
Ej ja nie śledziłem tematu i mnie OS ominął?Ehh,szkoda:(
-
Dnia 10.11.2007 o 15:24, kolektor napisał:To radziliśmy ci co zrobić w tej sprawie. Pomocnika znajdź
A jest jakiś chętny?
-
Ale jak chcecie to odchodźcie:)Wy chyba też macie ważniejsze sprawy niż forum,więc zrozumcie mnie.Jeśli tak to włączcie F1 2002 to się pościgamy co?
-
Wyniki kwalifikacji:(Znowu na treningi nie miałem czasu,ale jeśli ktoś chce sam symulować treningi to pisać na gg w opisie)
1.Abas Aham
2.Michael Awesome
3.Rogaty Rozpruwacz
4.Rerut Molina
5.Grzegorz Rasiak
6.Budepinio Bernando
7.Marcin Kosnik(Ale tu chyba dyskwalifikacja?)
8.Jean Garant
9.Ron Kawendish
10.Vasili Petrow
11.Tony Montana
12.Thomas Grant
13.Marcin Wojtachnio
14.Kalin Staragovic
15.Jean Pierre De La Laboutrix
A oto zaległa klasyfikacja generalna i konstruktorów: -
Ja gram w pokera Texas Holdem:)Gra ktoś w to?
-
Zawodnicy właśnie rozpoczęli okrążenie formujące,więc mogę powiedzieć,dlaczego nie pokazywano w telewizji treningów i kwalifikacji.Otóż w Bahrajnie były straszne ulewy i nie można było się połączyć z tym krajem,ale na wyścig naprawiono wszystko.Ale teraz już skupmy się na wyścigu.Pole Position zajął Thomas Grant,z drugiego ruszy Kalin Staragovic,a z trzeciego pola Michael Awesome.
Okr.1/57 Pierwszy w tym sezonie start bez wypadku!
Okr.2/57 Ależ błąd Rona Kawendisha!Próbując wyprzedzić Marcina Kosnika,zahaczył o bolid De La Laboutrixa!Obie Renówki spadły na końcowe pozycje!
Okr.3/57 Bardzo szybkie okrążenie w wykonaniu Rogatego Rozpruwacza.Przejechał jedno kółko w 1:30:539
Okr.5/57 Na podium wskakuje Marcin Wojtachnio,który wyprzedził Michaela Awesome.
Okr.8/57 Pierwszym zawodnikiem,który dziś odpadł jest Tony Montana!Opona w jego bolidzie eksplodowała!
Okr.10/57 Ron Kawendish wyprzedził Reruta Moline.
Okr.12/57 Wiadomość przez radio do Jean Pierre’a De La Laboutrixa:”Daj się wyprzedzić Ronowi,jest szybszy”.Tak też zrobił Francuz.
Okr.16/57 Efektowny poślizg w wykonaniu Abasa Ahama.Wyprzedził go Marcin Kosnik.
Okr.19/57 Kontakt pomiędzy Jeanem Garantem i Abasem Ahamem.Aham odpada z rywalizacji,a Garant zjeżdża do boksu.
Okr.24/57 Pierwsze zjazdy do boksu.
Okr.26/57 Najwięcej na postojach nadrobił Budepinio Bernando,który wyprzedził Marcina Kosnika i jedzie tuż za Rogatym Rozpruwaczem.
Okr.30/57 Rekord toru w wykonaniu Marcina Wojtachnio,który wyprzedził Kalina Staragovica!
Okr.31/57 Zółta Flaga na torze!Rerut Molina zderzył się z Jeanem Garantem na środku prostej startowej!Obaj zakończyli wyścig!
Okr.31/57 Vasili Petrow jako pierwszy zaspał na torze!Uderzył w oponę usuwanego z toru bolidu Jeana Garanta!Również odpadł!
Okr.33/57 Ron Kawendish wyprzedził Marcina Kosnika.
Okr.35/57 Rogaty Rozpruwacz musnął bolid Michaela Awesome i obaj wykonali piruety.Na szczęście obaj mogą jechać dalej,ale pozycję niżej,bo wyprzedził ich Budepinio Bernando!
Okr.37/57 Zaczyna padać deszcz!Wszyscy pośpiesznie zjeżdżają do boksu!
Okr.40/57 Pada coraz słabiej.Ron Kawendish zjechał po opony przejściowe i….właśnie zakręcił się na drugim zakręcie!Spada na ostatnią pozycję!
Okr.41/57 Michael Awesome wyprzedził Budepinio Bernando!
Okr.45/57 Marcin Kosnik nie opanował bolidu i musiał ratować się wyjazdem na pobocze.Stracił jedną pozycję.
Okr.47/57 Marcin Kosnik ponownie 7!
Okr.49/57 Grzegorz Rasiak wyprzedza Jean Pierre De La Laboutrixa.Francuz przez dwa okrążenia stracił już dwa miejsca.
Okr.51/57 Fantastyczny pojedynke pomiędzy Michaelem Awesome,a Kalinem Staragovicem.Jadą łeb w łeb.
Okr.51/57 Na zakończeniu prostej startowej Awesome przyblokował Staragovica i awansował na 3 miejsce!
Okr.54/57 Thomas Grant i Marcin Wojtachnio zdublowali właśnie Rona Kawendisha i Grzegorza Rasiaka.
Okr.56/57 Wydaje się,że Grant jechał po pewne zwycięstwo,ale Marcin Wojtachnio jednak go wyprzedził!
Okr.56/57 Grzegorz Rasiak wyprzedził Jean Pierre De La Laboutrixa!
Okr.57/57 Koniec wyścigu!Był to chyba najciekawszy wyścig tego sezonu!Zwycięża Marcin Wojtachnio!
Wyniki:
1.Marcin Wojtachnio
2.Thomas Grant
3.Michael Awesome
4.Kalin Staragovic
5.Budepinio Bernando
6.Rogaty Rozpruwacz
7.Marcin Kosnik
8.Grzegorz Rasiak
9.Jean Pierre De La Laboutrix
10.Ron Kawendish
Nie ukończyli
Vasili Petrow(Wypadek)
Jean Garant(Wypadek)
Rerut Molina(Wypadek)
Abas Aham(Wypadek)
Tony Montana(Elektronika+Opona)
Klasyfikacje konstruktorów i indywidualne pod wieczór:) -
Maiło być Edit nie odpowiedz sorka:)
-
Dnia 04.11.2007 o 10:00, mati285 napisał:Dobra,spoko :) Nie masz czasu ja to rozumiem w końcu są ważniejsze rzeczy niż forumowa gra,ale
ja mam taki pomysł. Zróbmy to GP za tydzień,ale tak jak powinno być (z treningami z kwalifikacjami).
Co Ty na to? I co na to reszta uczestników?
Chociaż lepiej będzie dzisiaj,a pozatym...Wyścig od trenigów ważniejszy:)
-
Dobra kwalifikacji nie będę podawać ale odbyły się;)A najważniejsze czyli wyścig już zapisałem relacje w wordzie i o 14:00 tylkko wkleje na forum;)
-
Ja miałem membera na miesiąc,ale już mi sie wyczerpał;)Znacie sekrety do tej gry?Bo ja wszystkie;)
-
Wyniki za 2 godziny przepraszam naprawde nie moge:(
-
NIe miałem czasu,przepraszam bardzo.Treningi więc pominę,a o 14:00 wyniki kwalifkacji.
LIGA TYPERA - Forumowa gra piłkarska
w Gry i zabawy
Napisano · Report reply
[20.30] Polska-Belgia 2:0
[18.00] Szkocja-Wlochy 1:1
[22.00] Portugalia-Armenia 2:0
[22.00] Hiszpania-Szwecja 2:1
[17.00] Bulgaria-Rumunia 0:0
[20.30] Czechy-Słowacja 2:0
[19.00] Izrael-Rosja 1:2
[19.00] Litwa-Ukraina 1:3l
[20.00] Macedonia-Chorwacja 0:2
[19.00] Norwegia-Turcja 1:0
[20.00] Niemcy-Cypr 4:0
[20.45] Irlandia Pln.-Dania 1:2
[16.00] Walia-Irlandia 1:2
[15.00] Finlandia-Azerbejdzan 2:0
[20.45] Serbia-Kazachstan 3:1