EjVi

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  335
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O EjVi

 • Ranga
  Brygadzista
 1. EjVi

  Spotify - rewolucja w słuchaniu muzyki?

  Bardzo często bank ustawia limit na transakcje internetowe kartą na 0zł, wystarczy ustawić odpowiednie limity na stronie banku.
 2. EjVi

  Spotify - rewolucja w słuchaniu muzyki?

  Słyszałem o kartach upominkowych na 1,2 lub 6 miesięcy
 3. Witam Ostatnio w laptopie montowałem na chwilę inny dysk twardy. Po powrocie do poprzedniego dysku pojawiły się takie problemy: - Wciskam przycisk zasilania, laptop odpala i po kilku sekundach wyłącza się - Przy kolejnym uruchomieniu zawiesza się na logo producenta - Przy 3-4 uruchomieniu odpala do Windows - Laptop ma problemy z ładowaniem, raz chce ładować baterię, innym razem muszę kilka razy podpinać kabel - Tego nie jestem pewien, ale głośniki lekko zaczęły charczeć przy słuchaniu muzyki na 50-60 %, rzadko słucham muzyki na głośnikach, więc to mogło pojawić się wcześniej Zanim laptop się zawiesi na logo mogę bez problemów wejść w bios. Czytałem różne tematy o zawieszaniu się w biosie, ale we wszystkich nie można było przejść dalej, lub nie można było wejść w bios. Może to być jakiś problem z płytą główną lub zasilaniem? Laptop z win 10 od ponad miesiąca, zamontowane dwa dyski.
 4. U mnie bez problemów poszło, jak wyżej. Może kiedyś rejestrowałeś się na stronie greenmangaiming i masz inne hasło? Tylko to przychodzi mi do głowy, wszystko wydaje się w porządku.
 5. Po głosowaniu 33rd Golden Joysticks Awards na stronie: http://www.gamesradar.com/goldenjoystickawards/vote/?utm_source=Adestra&utm_medium=email&utm_term&utm_content=Vote+Now+CTA&utm_campaign=20150825_GJA_2015 Mozna dostać voucher na Bioshock Infinitive, wtedy gra kosztuje 1 funt w Greenmangaming.
 6. Jest ktoś zainteresowany zakupem Metal Gear Solid 5 pc steam po niższej cenie?
 7. EjVi

  Windows 10 - temat ogólny

  Kliknij start, wpisz "kontrola", wyskoczy Ci "Zmień ustawienia funkcji kontrola konta użytkownika" i tam zjedź paskiem na sam dół na "nigdy nie powiadamiaj..."
 8. EjVi

  Rozdaję klucze

  Też coś mam na Hirołsów Beta Might & Magic Heroes VII W mailu pisali, że trzeba się zalogować na uplay i wpisać ten kod, beta do 2 września TXNEWMTW3KL6
 9. EjVi

  Windows 10 - temat ogólny

  Witam Mam pytanie o powiadomienia w Windows 10. Gdy dostaję powiadomienia od aplikacji po kliknięciu w powiadomienie powinienem zostać przekierowany do tej aplikacji, jednak po kliknięciu w jakiekolwiek powiadomienie, nawet od windows update nic się nie dzieje. Miał ktoś podobny problem?
 10. EjVi

  Windows 10 - temat ogólny

  Może podczas pobierania tej aplikacji był jakiś błąd, próbowałeś jeszcze raz ją pobrać? Może przez przypadek pobrałeś do złej wersji (32, 64)? Instalacja z płyty może być zgubna, może Ci się później nie aktywować
 11. EjVi

  Windows 10 - temat ogólny

  Mam już aktywowany windows 10, ale zamula mi lekko, chciałem zrobić czystą instalację lecz zastanawiam się jakie sterowniki później instalować. Zdaje mi się że najbardziej odpowiednie będą do 8.1, ale może lepiej zaczekać na dedykowane do 10? Tylko zanim wydadzą dedykowane to trochę może potrwać... EDIT: Ma ktoś jeszcze problem z touchpadem? Niby sterownik ten sam czyli synaptics, ale momentum mi nie działa i scrolluje w drugą stronę...
 12. Nazbierało mi się trochę gotówki na steam, jeśli jest ktoś chętny mogę taniej wysłać grę jako gift. Propozycje na mail sliwinski.r.k@gmail.com
 13. EjVi

  Wojsko - Temat Ogólny

  Kilka stron pytań o osobowość, jak się zachowasz w takiej sytuacji itp. Pewnie testy na inteligencję, czyli masz osiem obrazków dopasuj dziewiąty, no i maszynka, mniej więcej coś takiego http://www.akson-lab.com/pics/Krzyzowy_13.jpg . Co do pytań o osobowość, to musisz się trzymać jednej wersji, pytania co jakiś czas mogą odnosić się do tej samej rzeczy. Ogólnie według mnie ciężko nie zdać tego psychologa :)
 14. Witam Posiadam laptopa MSI GT70 2OC, ostatnio na stronie producenta pojawiła się aktualizacja firmware z opisem: Support NV BB 2.0. Czy ktoś może wie co to takiego? Próbowałem coś znaleźć przez wyszukiwarkę i na stronie producenta, lecz nic nie znalazłem.
 15. EjVi

  Telefony Komórkowe

  Samsung już aktualizację wydał, teraz trzeba czekać aż plus ją "ulepszy" swoimi aplikacjami, myślę że kwestia kilku tygodni.