beatani

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez beatani

 1. Blow nie dostał ani grosza od Sony. Zdecydował się wydać swoją grę na zasadzie czasowej wyłączności na PS4, bo jest to najsensowniejszy ruch jaki mógł wykonać. The Witness ukaże się także na PC i tabletach, z technicznego punku widzenia masa roboty przed nimi, bo różnych tabletów jak i kombinacji sprzętowych jest ogrom. Zanim mogliby wydać grę na tych platformach w przyzwoitym stanie, to upłynęłoby sporo wody w Wiśle. Tworząc na PS4 nie maja takich problemów. Tworzą na maszynę do grania, nie muszą się martwić systemem, wpływem innych aplikacji czy setkami różnych kombinacji sprzętowych, żeby pryszczaty przedstawiciel "rasy panów" mógł sobie włączyć i wyłączyć różne opcje graficzne ku swojej chorej satysfakcji. Gra przeciętna, bo wychodzi najpierw na konsole. Tak, oczywiście. Wyszłaby tylko na pecety, to słyszelibyśmy teraz jak cudowną platformą do gier są komputery, a konsole to zabawki dla casuali, gdzie sprzedają się tylko CoD''y i inne konsolowe crapy.
 2. Chryste, beznadziejna jakość, brak jakiejkolwiek troski o to, jaki będzie efekt końcowy. Rozmowa brzmi jakby była nagrywana jakimś telefonem, który już cztery lata temu był kiepski, jeszcze przerywanie sobie, niewyraźne i niechlujne (poza Chmielarzem) mówienie... Aż się człowiek męczy słuchając tego.
 3. Przykre, że gracze pecetowi wypięli się na Schafera, nie kupując jego gier.
 4. Błąd w newsie. "Jeden zespół będzie zajmował się pracami nad Quake 4, drugi poświęci..." Nie chodzi przypadkiem o Doom 4?
 5. beatani

  Red Death Redemption zapowiedziany

  Na głównej stronie jest Red "Death" Redemption, a ma być Red "Dead" Redemption :) Edit: Też na grę czekam.
 6. beatani

  wPLNomania! super oferta (reklama)

  Grr... Gdy wchodzę na stronę to otrzymuje komunikat abym się zalogował. Jestem zalogowany poprawnie, sprawdzałem na różnych przeglądarkach i nic. Może ktoś napisać czy w grach konsolowych jest coś na X360 i za ile ? Sega Rally 59,90 zł + 190 wPLN Juiced 2: Hot Import Nights 69,90 zł + 180 wPLN Pro Evolution Soccer 2008 69,90 zł + 50 wPLN To wszystko.
 7. beatani

  wPLNomania! super oferta (reklama)

  Wiedźmin zamówiony :) Były problemy se stroną, ale w końcu się udało. A bałem się, że wszystkie egzemplarze pójdą w świat. Brawa dla CD-Projektu za taką rewelacyjną inicjatywę! Co do powyższych postów dotyczących problemów ze stroną: próbujcie :), ja tak zrobiłem i się udało. Życzę powodzenia!
 8. beatani

  Z wycieczką po redakcji CD-Action

  A Q''nik oddał wam ten mikrofon?