beatani

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez beatani


 1. Blow nie dostał ani grosza od Sony. Zdecydował się wydać swoją grę na zasadzie czasowej wyłączności na PS4, bo jest to najsensowniejszy ruch jaki mógł wykonać. The Witness ukaże się także na PC i tabletach, z technicznego punku widzenia masa roboty przed nimi, bo różnych tabletów jak i kombinacji sprzętowych jest ogrom. Zanim mogliby wydać grę na tych platformach w przyzwoitym stanie, to upłynęłoby sporo wody w Wiśle. Tworząc na PS4 nie maja takich problemów. Tworzą na maszynę do grania, nie muszą się martwić systemem, wpływem innych aplikacji czy setkami różnych kombinacji sprzętowych, żeby pryszczaty przedstawiciel "rasy panów" mógł sobie włączyć i wyłączyć różne opcje graficzne ku swojej chorej satysfakcji.

  Gra przeciętna, bo wychodzi najpierw na konsole. Tak, oczywiście. Wyszłaby tylko na pecety, to słyszelibyśmy teraz jak cudowną platformą do gier są komputery, a konsole to zabawki dla casuali, gdzie sprzedają się tylko CoD''y i inne konsolowe crapy.


 2. Grr...
  Gdy wchodzę na stronę to otrzymuje komunikat abym się zalogował. Jestem zalogowany poprawnie, sprawdzałem na różnych przeglądarkach i nic.
  Może ktoś napisać czy w grach konsolowych jest coś na X360 i za ile ?


  Sega Rally 59,90 zł + 190 wPLN
  Juiced 2: Hot Import Nights 69,90 zł + 180 wPLN
  Pro Evolution Soccer 2008 69,90 zł + 50 wPLN

  To wszystko.