GraczZ

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  144
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O GraczZ

 • Ranga
  Przodownik
 1. GraczZ

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Sprawdź w zakładce "różne" czy nie nosisz dużo skór (wilków, niedźwiedzi czy koni) - one lubią sporo ważyć :)
 2. GraczZ

  Diablo III - temat ogólny

  Heh to dokladnie moja sytuacja. Crus dziala jak szalony z Maimusem ale z innymi broniami juz nie jest tak różowo co niestety troche mnie zawiodło.
 3. GraczZ

  Diablo III - temat ogólny

  Co do dropienia legendarek to pamietam komentarze pod ostatnim gameplay trailerem z RoS, gdzie w pewnym momencie wypadaja dwa legendary na raz, czy to wogóle możliwe itd. Ja sam też się zastanawiałem ale potem Diabełek mnie zaskoczył gdyż najpierw poleciała mi jedna legenda ze skrzynki gdzieś na polach niedoli a potem, dosłownie minutę poźniej, dwie z klucznika :D Czyli nawet lepiej niż na trailerze.
 4. Pytanie do grających w DS2 jak wygląda grafika w porównaniu do poprzedniej części?
 5. Z tego co się orientuję, polska wersja nie jest przewidziana. Poza tym mając na uwadze to jak wyglądał BG:EE to ja ślicznie podziękuję, postoję i poczekam na Project Eternity.
 6. Cieszę się, że mogłem pomóc w osiągnięciu takiego rezultatu :D
 7. GraczZ

  Diablo III - temat ogólny

  Ja ostatnio często biegam to tu to tam i też chętnie bym z kimś pofarmił - mój battletag: trzyszostki#2389
 8. Obu tylko trzymał poziom human revolution. Wtedy będę w siódmym niebie ;)
 9. GraczZ

  Tales of Maj`Eyal - recenzja

  Ooo coś dla mnie :) Dzięki za recenzję i przedstawienie gry, bo najprawdopodobniej nigdy bym o niej nie usłyszał. A tak już zasysam i zaraz przekonam się z czym to się je.
 10. GraczZ

  Baldur's Gate

  Możliwe że przeszedłeś dodatek nawet o tym nie wiedząc :D Byłeś w Brodzie Ulghota? Tam dostaje się questy do przygód z dodatku (Wieża Durlaga etc.)
 11. Hmm ale wymiana opon po przejechaniu przez kolczatkę?
 12. GraczZ

  Dark Souls - temat ogólny

  1. Musisz być człowiekiem i wtedy w niektórych miejscach możesz spotkać białe lub żółtawe napisy na ziemi oznaczające że ktoś zostawił tam znak wezwania. Podchodzisz do takiego znaku kilkasz i przyzywasz gracza. 2. Niedaleko wyjścia z Blighttown do doliny smoków jest skrzynia w której znajduje się klucz do Nowego Londo. TYm kluczem otwierasz kratę znajdującą się naprzeciwko wyjścia z Blighttown do doliny smoków (przechodzi się taką drewnianą kładką). Po przejściu przez nią trzymaj się lewej strony, powinieneś trafić na windę która zawiezie cię do Kaplicy Firelink.
 13. GraczZ

  Dark Souls - temat ogólny

  Musisz zabić hydrę w darkroot, potem wyjść i wczytać grę. Dzięki temu w jaskini za hydrą pojawi się złoty golem po zabiciu którego pojawi się Dusk z Oolacile. Następnie musisz skierować się do archiwów książęcych i tam po tym jak wjedziesz pierwszą windą na schodkach, po prawej stronie też będzie golem (niebieski zdaje się). Zabijasz go bierzesz naszyjnik i wracasz do jaskini gdzie uwolniłeś Dusk. Na jej końcu powinno być takie czarne kłębowisko, idziesz do niego i zaczynasz przygodę z dodatku.
 14. GraczZ

  Dark Souls - temat ogólny

  Możesz ulepszyć broń i zbroje jeśli masz materiały. Ponadto możesz pokupować cuda, piromancję lub magię od spotkanych postaci jeśli twoja postać posługuje się jedną z nich. Jeśli byłeś już w głębinach i spotkałeś tam Domhnalla z Zeny to po pokonaniu niektórych bossów pojawiają się u niego unikalne zestawy zbroi ( jak spotkasz go w głebinach to przenosi się później do kaplicy firelink, dokładniej siedzy pod mostem prowadzącym do miasta nieumarłych).
 15. GraczZ

  Dark Souls - temat ogólny

  Musisz wrócić do północnego azylu nieumarłych (czyli tam gdzie zaczynała się gra), tam znajdziesz ów rzeczony pierścień. Jednak najpierw musisz znaleźć klucz który otworzy do niego drzwi. http://darksoulswiki.wikispaces.com/Rusted+Iron+Ring na filmiku zamieszczonym na tej stronie powinno być dokładnie pokazane co należy zrobić aby go zdobyć.