Khizbu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  168
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Khizbu

 • Ranga
  Brygadzista
 1. > Ta i wszędzie wymagana matura. Gdzie matura to i tak bzdura. Albo może jeszcze wymagane > ukończenie szkoły informatycznej. > > Płace wymagam szkolenia dokładnego, gdzie nauczą mnie od zera i nieważne jakie szkoły > mam ukończone i czy mam maturę. Pierdzielisz głupoty ;)
 2. Masz jakiś kompleks na punkcie gimnazjum? Nie miałeś kolegów, czy co?
 3. "Reszta gier dostępna jest za mniej niż 40 zł, co naprawdę jest ciekawą ofertą cenową." Dla kogo?
 4. Square, nie [zepsujcie - 007] mi Deus Exa, proszę.
 5. To coś ma wyjść na ps4? Graficznie przypomina średniaka z ps3
 6. > Kto to coś robił? Mapa Skyrima jest ogromna więc nie ma szans na taką przepaść... a zresztą > Caspian Border z BF''a według tych statystyk jest jak 1/8-1/10 mapy Skyrima... Bitch > Please. Serio jesteś tak głupi że nie możesz tego zrozumieć?
 7. > A to przypadkiem nie będzie na odwrót? Bo z tego co wiem Wii ani Wii U nie cieszy się > zbytnią popularnością. To widać mało wiesz ;)
 8. Power Play już zajęte, u mnie na studniówce grali.
 9. Gdy zobaczyłem te bagna przypomniał mi się klimat z pierwszego Gothic''a. Ta gra o wiele bardziej przypomina klasyczne action RPG (Morrowind, G1/2) niż jakąkolwiek grę MMO. Polecam odwiedzenie forum gry.
 10. Nie chcę być niemiły, ale moim zdaniem ta gra ssie. Trailer jest strasznie tandetny, Narrator (zakładam że protagonista) przez pół filmu stara się stworzyć atmosferę swoim tajemniczym głosem, a i tak wszystko się kończy na kiczowatej scenie akcji znanej z każdego trailera.
 11. Prawda jest taka że pad od x360 jest najlepszym padem jaki kiedykolwiek powstał. Cieszę się że pad od One nie będzie jakimś wybrykiem natury.
 12. Boże ale mam beznadziejny głos :D Dobrze że to wstawiliście, uzupełnię sobie brakujące prezentacje.