Krol_Edmund_VII

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  99
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Krol_Edmund_VII

 • Ranga
  Przodownik
 1. Wersjie na pewno ma 2.1 Wchodzi do gry ale gościa od razu wywala. jeżeli to by byłymosdy lub Łatk to wyskoczył by błąd innego typu (wiem bo już mi takie błędy wyskakiwały i wtedyy wiedziałem co z tym robić)
 2. Mam mały problemik próbóje grać z gościem na ubi.com i pojawia się problem ani on ani ja nie możemy wejść do gry.. Dodam ,że ja mam polską wersje 2.1 a on ma też 2.1 tyleże kupił odrazu spathowano bo mówii że nie pathował i dodatkowo angielską wersję , co jest nie tak i jak to naprawić. Soki z gory za błędy , ale na mojej klawie ie da sie poprostu pisać gramatycznie.
 3. Tu się zgodzę. Również ze względów fanowskich tak tylko by stała moze ktoś i kupi. Jak dla mnie(z paktycznego punktu widzenia nie jest to potrzebne) I tak będę miał Herosków. A w pozostałe części gram tylko od czasu do czasu. Ale oczywiście nie rytykuje tego pomysłu, jak najbardziej mi sie podoba . Ci co nie mają tej gry niech sobie sprawią taki prezęcik.
 4. ja ewentualnie kupie coś takiego do H6 , jak wyjdzie oczywiscie. A tak mi to jest zbędne skoro Hordy nie potrzebuja podstawki, to myslę ,że wiele osób tego nie kupi. A większość osób które kupilo H5 nie potrzebóje 2 płytek z to sama grą. A jeśli nie ma to kui sobie tylko dodatek. Bo ci są fanami tej gry to kupili ją już dawno. Ale to jest tylko moja opinia.
 5. Też mi się to podobało, ale uważam to za zbyt silną umiejetność. Jeśli mag coć takiego posiada to demon nie mają co inwestować w bramę a przeważnie nymus ale mi sie one mylą (chociaż z wygladu fajniej wyglada Mi ze względu na fajowy wygląd podobał mi się Zehir. Moze dlatego akademia to mój ulubiony zamek. Dobrze nim mi sie gra.
 6. Nie mam gry przy sobie jak będę w domu to zobacze. W najnowszym pathu były wprowadzane pewne zmiany ale wotpię zeby było to to.
 7. No ja miałem trochę mniej szczęściia w 3 kampanii lochu ile sie ja na przechodziłem . Za to do ostatniej misji nie włozyłem wiele trudu chociaz przejście tych garnizonów było by nie realne . I masz racjie gdyby demony nie były kierowane przez SI albo SI posiadało by taka inteligencje jak człowiek to z Realaga nic by nie zostało. A co Iljany nazywała się SHADEA czy jakos podobnie Yljana była była w kuźni.
 8. Nie byłbym tak wszystkiego pewien. Dopóki nie przekroczymyokoło 24 listopada to szanse że to prawda są koło połowy. Bo ostatnio było tydzień pzed zmian cz jakos podobnie.A tak mbęsdziemy mieli szanse 75 około he he .... Mimi to jestem optymistą i mam nadzieję ,że zobaczę to pudełko z grą 29 listopada tego roku. Zreszttą napisałem artykół na gmoim gramsajcie ;-)
 9. >250 Upiorów/Kostuch(nie pamietam które sa ulepszone) Ulepszone są Kostuchy Wiem coś o ty walczyłem razz ogromem aniołów bo chciałem uwolnic Talanara , ale dostałem łomot, iż mój herak( Findan) był silny mimo A jak ci poszła kampania lochu w podstawce?
 10. A wracajac do dodatku czy znajduja sie przetłuaczone na polski bonusy jakie dostaja jednostki barbarzyńcy przy awansach na kolejne poziomy szłu i opisyrasy ale w wersji polskiej?
 11. /ciach/ Moze i miałem szczęście. Ale miałem i utrudnienie grałem w wersji 1.0 , czyli nie spatchowanej. Kosciastych łuczników był nawet 11 legionów z tym ,że nikuś miał coś około 6-8. Z tym ze to był poziom normalny , a ja starałem sie go szybko zaatakować (nawet nie bawiłem się z eliminacją smoków Zniszczyłem , chyba 2 zgrupowaniai , tyle). I to ja go goniłem , a nie on mnie. Ale za to z wyżej prze ze mnie wsponiana misja Realaga to sie namęczłem. Tlatego to ją uwazam za najtrudniejszą(może dlatego zatrzymałem sie własnie na heraku na tej miji). Potem szło mi raczej z górki
 12. Ja z nikolajem walczylem 2 razy tego samego dnia i 2 razy go pokonałem . Tyle ,że pierwszym razem nie schowałem feniksów i wytłuk mi wszystkie . Za to w drugim razem schowałem feniksy i gra poszła lepiej. Ale to było na poziomie normalnym. Zaczołem przechodzić na heraku alejak narazie tknołem na 3 misji Realaga , bo mi się znudziło grać z kompem a wole przez sieć. He he......
 13. Normalne,że nie ma żadnej idealnej gry. Zreszto , to czy komuś sie tak gra podoba czy nie zalezy tylko od tej osoby. H5 nie jest ideałem moze przez to mi sie nie nudzi mi sie, ma pewne wady tak jak h3. I mimo iz nie wiele w nia grałem to jej klimat nie przypadł mi do gustu inie zamienił bym jej na H5. @Smash-PL Ale ty mówisz o h3 jak o jakims ideale. nazbyt go idealizujesz a H5 . Bo widzisz by móc cos oceniać trzeba a wiedzieć coś o tym a po b na każdą rzecz chociaz raz spojżeć krytycznie . Wtedy mozna ocenić A teoje wypowiedzi nie wygla daja tak . @ Bosper W tej kwesti masz moje pelne poparcie;-)
 14. własnie zamierzam kupic no wego kompa i załadować mu karte GF 8800 . I mAM , W ZWIĄZKU Z TYM PYTANIE CZY na tej karcie będzie możliwe 2 dodatek Herosów 5. Pytam bo na stronie sklepu gram.pl w obsługiwanych kartach nie znalalazłem żadnego modelu GF8... . I nie wiem czy to jest brak zaktualizowanej strony. Bo na karcie pisze jak byk ,ze obsłukuje Direct 9
 15. #iem że w podstawce razem z braderem to pprzetestowliśmy wpisaliśmy jakis kod, zadziałał, a przeciwnik nic do mnie nie pisał ( przy czym się wycofałem z gry , bo nie była dla mnie frajda ogrywać kogoś na kdach). Było również raz odwrotnie to jakiś rusek wpisywł kody bo na jakieśś normalnej mapce , chyba na ciężkim poziomie każdego dnia zdobywał lvl. Jak sie tego domyśliłem to skończyłem z nim gre ( akurat ta sytułacja tyczy się już gry z dodatkiem)