paladin41

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  86
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O paladin41

 • Ranga
  Przodownik
 1. Naprawili by quest na Skellige pt. ""dostarcz list do kowala z kaer trolde" i o zgrozo od kiedy zainstalowałem łatkę bodaj 1.04 niemiłosiernie dostaje crashe do pulpitu z różnymi komunikatami takimi jak sterownik ekranu przestał działać :)
 2. paladin41

  Wiedźmin 3 znalazł 4 miliony nabywców

  > i cdpred lubię przywalić (choć właściwie lubię). > Tak czy inaczej gratuluję sukcesu. Popracowali, gra się podoba człowiekom, zbiera wysokie > noty, angryjoe śmieszkuje, człowieki redziowe zgarniają kasę. Wszyscy zadowoleni. Zresztą jak tak "paczać" - tak naprawdę to wystarczy za cały komentarz do Twojego wywodu. Proponuję przed publikacją przeczytać napisany tekst. Innymi słowy to co napisałeś to tylko i wyłącznie w mojej opinii bzdura.
 3. Gra świetna, ponad 100 godzin rozgrywki i ciągle mi mało :). Graficznie wszystko na ultra i wygląd gry oszałamia, teraz myślę nad tym sweetfx czy jakoś tak aby zobaczyć czy coś poprawia. Co do bugów mi się przydarzyło kilka w questach (nie mogę dostarczyć listu do kowala w Kear Trolde brak opcji dialogowych, rozpytać o szal jakiejś kobitki we wiosce w Skellige żaden klon NPC nie ma opcji dialogowych w tym temacie :) oraz w jednym zrujnowanym domostwie otwarłem portal wcześniej niż dostałem quest przez to zadaniue pn. Nabiał i ... zostało niezakończone ), paru lewitujących strażników w Novigradzie, czy ten EXP za questy poniżej lvl postaci. Do poprawy CDP :D Jaki jest kolejny krok? Może MMORPG w świecie Wiedźmina lub inna opowieść o innym wiedźminie w innym czasie z kreatorem postaci :)
 4. > Oj jak bym chciał, żeby Novigrad wyglądał jak na tym screenie :) > Widziałem to miejsce w grze dzisiaj, wygląda 100 razy mniej klimatycznie, przecież to > dało się zmienić samym kolorem textur. O.o a u mnie wygląda niemal identycznie. Co do patcha to jestem przerażony tym co czytam. Ja żadnej z tych rzeczy nie mam i dzięki Ci za to :D. Bardzo rzadko zdarza się doczytywanie jakiś mieszczan czy coś w tym stylu, ale to niezauważalne.
 5. Zabawne godzina 12.27 na liczniku, kurier przesyłkę zapakował przed dziewiątą i jak go nie było tak go nie ma. Zero kontaktu. Szczerzę wątpię by FEDEX miał taką masę przesyłek na Bielsko-Biała i okolicę.
 6. Mi na śledzeniu pisze, że przesyłka w "samochodzie" od 8.46 dnia dzisiejszego. Tak więc liczę na telefon od kuriera do godziny 12, potem zacznę się denerwować, że nie potrzebnie wziąłem dziś urlop.
 7. Wszyscy dobrze wiemy, ze Polacy to gracze drugiej, niekiedy trzeciej kategorii. Przykre to, że nawet dla POLSKICH developerów. Zobaczymy co będzie jutro nie sądzę bym przesyłkę dostał w rozsądnej porze. Trzeba było na 19tego nie brać urlopu :P
 8. Jak kolega powyżej, też już dostałem info o wysłaniu paczki, ale jak jej nie było tak jej nie ma. Nie powiem bardzo profesjonalne. Mojej przesyłki nawet w śledzeniu nie ma dlatego wiem, że leży dalej w magazynie w Warszawie.
 9. Z całą pewnością można powiedzieć, że to nie mula, alp ani bruxa :D. Chyba, że coś mi umknęło. Jeszcze 5 dni. Daliby mi to na weekend. Gram proszę wyślijcie jutro :)
 10. Jak w opowiadaniu :) Jesteś mula? Zaprzeczenie. Alp? Zaprzeczenie. Bruxa i dawaj na poczwarę z żelazem :) Jeszcze kilka dni i nowy komp będzie testowany na maxa.
 11. paladin41

  Uwaga na przecieki z Wiedźmina 3

  > czasów wysyłane przed premierą tak abym najpóźniej w dniu premiery otrzymał grę, czy > o tym można już sobie tylko pomarzyć? Na to odpowiedzi nie dostaniesz, a dokładniej dostaniesz ją w momencie otrzymania paczki. Jeśli o mnie chodzi to od 19stego mam urlop i jak gry w ten dzień mieć nie będę to kupię w jakimkolwiek markecie, a gram będzie zwracał przelew.
 12. No cóż jeszcze tylko parę dni :) Liczę, że grę otrzymam najpóźniej 19 maja inaczej kupię w jakimś markecie, a tu się będę domagał zwrotu już opłaconej przesyłki ;). Jeszcze tylko przełożony musi klepnąć urlop i wirtualny świecie witaj na 100h z przerwami na toaletę.
 13. > Jezeli przy W2 nie zawiodles sie przy systemie walki i optymalizacji, to nawet nie wiem > jak to skomentowac. No widzisz ja do systemu walki w dwójce też nie mam zastrzeżeń. Wystarczyło troszkę pokombinować i grało się super. Co do optymalizacji to fakt w niektórych miejscach miałem problem z wczytywaniem tekstur, ale biorąc po uwagę dość leciwy sprzęt i tak grałem na średnio wysokich z przyjemnością, a wyświetlany obraz był zadowalający.
 14. paladin41

  Pillars of Eternity - recenzja

  Gra dość przyjemna. Zadania główne i poboczne robiło się z przyjemnością. Niemniej muszę przyznać, że pod koniec byłem już troszkę znudzony i nie miałem ochoty grać. jednokrotna gra Barbarzyńcom zajęła mi ok. 50h, mogło być dłużej lub krócej w zależności od chęci do czytania książek i przeklikiwania dialogów ;). W grze napotkałem ze 2 pokaźne bugi, które uniemożliwiły mi wykonanie zadania: 1) warownia raedrika - po walce nie mogłem opuścić w żaden sposób warowni, a każda próba kończyła się zwiechą. Co ciekawe dla zabawy po wczytaniu wcześniejszego save i cofnięciu postępów o kilka godzin udało się quest zakończyć. 2) zadanie dla edera - pomimo stosunkowo wysokiej opinii w zatoce buntu jak i również spełnienia wymagań związanych z atrybutem archiwista nie chciał mi przekazać potrzebnych informacji.
 15. Mi się marzy Mahakam i jakieś kozackie krasnoludzkie miasto z hutami, kopalniami i całą grupą wrednych krasnoludów :D. Jeszcze 42 dni.