Alien_N7

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  111
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Alien_N7

 1. Literówka w tytule "Co DAJEJ z PUBG? [...]"
 2. Nie mogę się doczekać :)
 3. Osobiście nie zauważyłem żadnych nieprawidłowości związanych z levelowaniem. 20 poziom wbija się bardzo szybko.
 4. Osobiście polecam, bardzo przyjemna gra.
 5. > Ja też bym chciał się dowiedzieć czy będzie można wybrać angielskie głosy. Może ekipa > gram się w naszym imieniu zapyta polski oddział EA.. Ładnie prosimy :) Da się.
 6. Kurier przyjechał 20 minut temu :)
 7. Jest ciut lepiej, ale wciąż bardzo daleko od doskonałości.
 8. Szkoda tylko, że Mass Effect nie jest w polskiej wersji językowej (jedynka).
 9. Gra owszem jest fajna, chociaż u mnie myszka nieco dziwnie działa. Problem z wyłapywaniem delikatnych ruchów myszy rozwiązałem, ale czasem kamera obraca się wolniej niż powinna przy takich samych ustawieniach czułości i DPI. Dodatkowo, gra łapie małe mikrozwiechy w różnych momentach.
 10. Póki co, po polsku jest tylko launcher, a sama gra dalej po angielsku. Chyba, że jestem ślepy i nie widzę opcji zmiany języka.
 11. > Kupiłbym kilka pozycji ale jakby były w wersji pudełkowej. > A tak to podziękuję. Pudełka na allegro kosztują grosze.
 12. Musisz poczekać do momentu uruchomienia otwartej bety (póki co ani serwery, ani Battlelog nie działa). Wtedy znajdziesz ją w sklepie w dziale "Gry za darmo".
 13. Lepsze to niż nic. Z betą BF3 było tak samo i nikt o to nie płakał. Ludzie sobie dziwnie ubzdurali, że mając Premium tylko oni będą mogli zagrać, nie potrafią czytać ze zrozuemiem (albo nie rozumieją stwierdzenia "gwarantowany dostęp"). A możliwość wcześniejszego pobrania jest tylko dla posiadaczy Premium, limitowanej edycji Moh: WF lub Cyfrowej Edycji Specjalnej BF4. Jeśli nie masz nic z tych rzeczy, będziesz mógł ściągnąć betę od 4 października.
 14. Minus uruchamiana gry przez przeglądarkę jest taki, że sama przeglądarka zjada troszeczke pamięci. No i ewentualnie jakieś dodatkowe awarie typu java, flash też mogą utrudnić grę.
 15. Wiesz co, będziesz mógł sobie wejść w Battleloga z poziomu gry, ale czy będzie tam przeglądarka serwerów - tego niestety nikt nie wie.
 16. I tak żeby was wszystkich pocieszyć, za 30 minut będę miał ikonkę BF4 na pulpicie :)
 17. > Kiedy będą mogli pobrać bete ci z 4 pazdziernika? Bo na originie nawet nie widze mozliwosci > pobrania nie ma jej nigdzie w sklepie Otwarta beta pojawi się w dniu udostępnienia (4 października) w sklepie Origin w kategorii "Gry za darmo".
 18. Zawsze możesz szybko edytować post, zanim ktokolwiek zdąży zauważyć.
 19. Kolego, zwracam Ci uwagę, żebyś wyciągnął z tego wnioski, a nie po to, żeby Ci dogryźć.
 20. A ja z kolei mam wizję wjeżdżania windą na punkt B :)