SC0RP

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O SC0RP

 • Ranga
  Robotnik
 1. Na kanale o dość późnej porze odbyła się edycja IM, była bardzo ekhem mało rozrywkowa.... Katani padł w pierwszym mordzie, drugi skończył wszystko, a mieszkańcy błądzili po omacku... MG- Scorp2005 (banned ) Lista graczy Wiesniak muu Mafia Paweldomar Cmq Mafia Fiarot Katani Falconer Demrenfaris Super Bizon rozkład linczy-> http://phpfi.com/311423
 2. SC0RP

  Forumowa Mafia

  Do baru P.A.D.N.I.J wszedł brodaty starzec w krótkiej koszuli i ciałem pokrytym bliznami po ukąszeniach rozmaitych jadowitych zwierząt. Był to Scorp (Tak na niego mówili, prawdopodobnie dlatego że nikt nie znał jego prawdziwego imienia, lecz większość uważa że to przezwisko wzięło się od jego zamiłowania do skorpionów węży i innych jadowitych i tych niejadowitych stworzeń. Był oficerem podczas 2 wojny światowej, a po jej zakończeniu wziął się ratowaniem życia, poprze pobieranie jadu jadowitych zwierząt i wysyłanie go dalej do laboratoriów, aby przerobili go na surowice. Jak na faceta w jego wieku trzymał się jeszcze całkiem dobrze i nie spieszyło mu się w zaświaty. W Forumowie znany był bardzo dobrze i wszyscy wiedzieli że nie należał do ludzi towarzyskich, lecz bar P.A.D.N.I.J. odwiedzał codziennie i kupował swoje ulubione martini mieszane nie wstrząśnięte, gdy był pod wpływem trunków opowiadał swoje przygody jakie przeżył podczas wojny.) Scorp rozejrzał się po knajpie i znalawszy wolny stolik usiadł. Barmanka zawołała do niego -To co zawsze? -Oczywiście-Odpowiedział Barmanka przyniosła mu jego ulubiony napój, a on grzecznie jej podziękował, wyjął gazetę „Głos Formowa” i zaczął czytać, nie zwracając uwagi na zgromadzonych.
 3. SC0RP

  Forumowa Mafia

  Pora już późna i oczy figle płatają :P
 4. SC0RP

  Forumowa Mafia

  Mi się zdaje że jutro zostanie tylko 12 graczy, ale to tylko moje zdanie ;)
 5. SC0RP

  Forumowa Mafia

  Ciekawe rozwiązanie, które podkreśla bystrość i wszechstronny umysł MG :D
 6. SC0RP

  Forumowa Mafia

  Wkońcu święta idą, ludzie wolne mają :D Jak dobrze licze to jeszcze 3 osoby i można poprowadzić 3 edycje naraz :)
 7. SC0RP

  Forumowa Mafia

  Widzę że szanse dostania się do edycji są raczej małe, lecz wierze w MG i wiem że dokona właściwego wyboru :) /pick me!
 8. SC0RP

  Forumowa Mafia

  MG - Ninja Seba 1.Walgierz 2.Spider 3.SC0RP
 9. SC0RP

  Problemy techniczne z gramsajtami [M]

  hmm ja nie wiem jak zmaczać wstawione tło obrazki . Mógłbyś napisać bardziej po polsku?:)
 10. SC0RP

  Kącik zdegradowanych

  Widocznie miałeś słabe argumenty, albo jak napisał Budo degrad był oczywisty :) Słowo czarnuch jest obraźliwe, ponieważ wiąże się z rasizmem, a rasizm nie powinien być tolerowany.
 11. SC0RP

  Kącik zdegradowanych

  Jedno ostrzeżenie to i tak o jedno za dużo :) Nie zgadzasz się? Pisz odwołanie na moderator@gram.pl może ktoś się ulituje i cofnie degrada, ale musisz mieć dobre i mocne argumenty:)
 12. SC0RP

  Kącik zdegradowanych

  Mordki na forum spisują się dobrze. Co by to było gdyby ich nie było? Fala spamu , cała pasa dubli, itp. ******** Woko11- Nie dopisuj się do wątków, które nie mają prawa bytu na forum, mordki i tak je znają, a przy okazji unikniesz degradów i ostrzeżeń. Gdybyś nie dostał degrada to też narzekałbyś na mordki? Raczej nie :P
 13. SC0RP

  Życie - ile kosztuje? ankieta :)

  Status bumelanta, czy sekretarza to pic na wodę :) Szacunek u ludzi trzeba sobie zdobyć i to nie z minuty na minutę, lecz to wymaga czasu :) Dobrym forumowiczem trzeba się urodzić :P Wróg ludu(banita) może pisać bardziej sensowne posty od własno tytułowca. Forumowicze którzy piszą tylko dla statusu to zwyczajni spamerzy, :D a pisanie że jak ktoś ma wyższy status to ludzie darzą go większym szacunkiem jest śmieszne :) Wydaję miesięcznie na życie:- ok 700zł nie da się dokładnie określić Mieszkam sam: tak/nie- tak Mieszkam w: dom/mieszkanie/pokój/inne-jakie?- dom Ilość członków rodziny: tylko, jeżeli to jest twoja dziewczyna,żona,dziecko :)- 1 Zarabiam: Dużo :) Pracuję jako: Tester papieru toaletowego :) Wykształcenie: Brak xD Moją ankiety wypełniłem trochę humorystycznie :)
 14. Raczej niema różnicy czy ktoś dostał degrada czy nie. Po prostu ten, kto został zdegradowany musi na nowo zdobywać punkciki żeby wrócić do poprzedniego statusu :)
 15. SC0RP

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Ma chłopak zapał do robienia kariery na forum :D Trzeba się cieszyć że tylko 5 topiców zawsze mogło ich być więcej :D