cHICEK

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1282
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O cHICEK

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Może warto by przypomnieć, że kilka dni temu inna gra Funcomu, czyli Anarchy Online, obchodziła 17 urodziny. Stając się tym samym jednym z najstarszych funkcjonujących MMORPG na rynku a przy tym jednym z nielicznych w klimatach Sci-Fi / Cyberpunk.
 2. cHICEK

  Rage 2 na pierwszym gameplay-trailerze

  Ciekawe dlaczego Bethesda pokazuje to niecały miesiąc przed E3 ? Czyżby tyle mieli do pokazania na E3 że Rage 2 by się nie zmieściło ?
 3. cHICEK

  Wielkie zainteresowanie Xboksem One X

  Pracuje w sporym sklepie z elektroniką i potwierdzam że XBOX X sprzedaje się zaskakująco dobrze.
 4. W przypadku Nintendo największym problememe jest to że żadna z ich konsol nie ma na tyle mocy żeby się bawić w VR na serio.... Ale niech wielkie N skupi się lepiej na tym co robi najlepiej. Po słabym WiiU nowy Switch też nie wygląda jakoś rewelacyjnie ale może gry takie jak nowa Zelda go uratują. Byle by nie było powtórki z WiiU czyli mało mocnych gier i pełno słabych portów z starej generacji.
 5. No bo nigdy nie pojmę tego, jak można dać 300 zł (a i nawet 700 zł vide zakupy na Allegro) za 30 gier z grafiką sprzęd... Pegasus miał więcej gier (niektóre o wiele lepsze niż te co są w tym urządzeniu) i z podobną grafiką a dziś można za 15 zł wyrwać... Nie samą grafiką gry stoją. Mario, Zelda, Castlevania, Metroid itp. Tych tytułów nie trzeba przedstawiać nikomu kto choć trochę interesuje się grami. A dodajmy do tego łatwy w użyciu emulator który można podłączyć do TV a zajmuje tyle miejsca co duża paczka czipsów. Wiadomo ze "bebechy" nie są tyle warte ale myślę że samo wykonanie jest bardzo dobrej jakości jest ot odziwo najbardziej udany sprzęt Nintendo od wielu lat....
 6. Gdyby to była gra w stylu XCOMa, byłoby cudownie, ale Necromundę robią twórcy Mordheima, czyli możemy się spodziewać beznadziejnego konsolowego interface'u i sterowania zza pleców bohatera, które zamiast umożliwić taktyczne planowanie, zmusi nas do biegania w kółko, w celu znalezienia przyzwoitej pozycji. No ale za to może chociaz klimat 40K zostanie dobrze oddany, tak jak udało się to z WH w Mordheimie.  No to prawda w Mordheim klimat i samo oddanie systemu było bardzo dobre. Ale ta kamera i sterowanie momentami doprowadzało do szału. Właśnie takie przeniesienie Mordheim czy Necromundy do mechaniki XCOMa to było by idealne połączenie. Mam nadzieję ze twórcy wyciągną lekcję z swojej pierwszej gry. Fajnie by było jak by poza głównymi gangami pojawili się Ratskini, Enforcerzy czy Nomadzi.
 7. Wreszie Necromunda !!! Tyle na to czekałem. To uniwersum zasługuje na grę w stylu xcoma.
 8. Jak by tak była tym razem fajna kampania i czas akcji by pozostał taki sam to jestem za.
 9. > > Wiadomo czy w wersji PL będzie można zmienić język na angielski ? czy EA ponownie > skazuje > > nas rynki zagraniczne jeżeli ktoś chce zagrać w oryginalnej oprawie językowej. > > Jeżeli dobrze pamiętam, to Titanfall był po Angielsku z Polskimi napisami, czyli miał > optymalne rozwiązanie. 1 tak. Ale 2 ma mieć pełną lokalizację, chyba nawet z jakimiś youtuberami.... ja podziękuje za takie coś.... Dlatego moje pytanie czy można z tego zrezygnować w inny sposób niż zamawiając na amazonie.
 10. Wiadomo czy w wersji PL będzie można zmienić język na angielski ? czy EA ponownie skazuje nas rynki zagraniczne jeżeli ktoś chce zagrać w oryginalnej oprawie językowej.
 11. Wiadomo czy będzie można zmienić jeżyk na angielski czy EA tradycyjnie podejmie decyzję za graczy i kto chce grać po angielsku to musi kupować za granicą ?
 12. @One_of_the_Many, Myszasty, Fang Amen, amen, amen. A Peter Jackson to też jest równy Bethesdzie...
 13. cHICEK

  Pokemon Go zbanowane w Iranie

  Jak widzę stadka nastolatków i nie tylko, pełzających po mieście jak zombie z kablami od powerbanków dyndającymi z telefonów to też sobie myślę że powinni to zbanować :P Raz nawet spotkałem coś w rodzaju wycieczki z przewodnikiem...