Flagun

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  538
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Flagun

 • Ranga
  Delegat
 1. W teorii tak w praktyce już gorzej - trzebaby rozegrać bardzo dużo pojedynków by mieć winrate poniżej 50% i dojść do rank 5. Przykłąd 12 wygranych pojedynków i 13 przegranch pod rząd (winrate poniżej 50%) daje 9 gwizdek czyli awans z 20 do rank 18 (i 3 pełne gwiazdki).
 2. Trochę mnie dziwi wasze narzekanie na grę. Osbiście do HSa dołączyłem 3 miesiące temu i w tym czasie udało mi się dobić do legendy. Grałem talią w której nie miałem żadnej legendy, bo są one nie potrzebne. By wygrywać trzeba mieć trochę szczęscia w doborze kart, jak i przeciwników. Zauważyłem, że przynajmniej raz na 5 rozgrywek losowość jest dla mnie niełaskawa i choćbym się zesr... nic nie ośiągnę. Chociażby przez to, że gra wrzuci mi na początek gry 2-3 karty za 5-6 many. Bardzo liczy się rozeznanie w talii przeciwnika. Z czasem nauczyłem się jakie karty warto zostawić na ręku, kiedy i jak je zagrywac. Były rozegrania w które grałem jak automat bo ludzie używają utartych schematów. Nie da się w tej grze wygrać 100% pojedynków tak samo jak nie da się przegrać 100% (bez celowego poddawania gier). Dla przykąłdów mogę podać moją dziewczynę, która grając całkiem randomowym deckiem łowcy doszła do rank 10, po skopiowaniu moich rozwiązań doszła do rank 5. Wyżej już nie mogła się przebić bo nie analizowała tak talii innych jak ja.
 3. Ha udało mi się wczoraj na sam koniec sezonu dobić do legendy :)
 4. O mój prjektor :) Zabawa świetna jak sie gra na 100 calowym ekranie, ale to tylko gry, które dają możliwość grania z padem w ręku. Co do okularów to wcale nie są takie drogie! Ja za swoje dałęm 60 zł - nie trzeba kupować orygnalnych od epsona, wystarczą zamienniki od Samsunga :)
 5. Heroiki są mega łatwe. 2 pierwsze pokonałem za 1 razem swoim hunterem a Meaxxena za 4 podejściem po modyfikacji też hutnera :P
 6. 2 osoby i już 2 teorie spiskowe, prosze o więcej :)
 7. Z jednej strony prawda, ale studia dostają informacje o nowych technologiach wcześniej niż "normalni zjadacze chleba". I mozliwe, że CDP R miało cynk o DX 12 wcześniej od NV
 8. Ciekawe czy CDP Red w Wiedzminie 3 doda obsługę DX 12. Może nawet dlatego ogłosili przesunięcie terminów ;)
 9. > Jakby tak jeszcze transport był opłacony : - | Ta i jeszcze wycieczka na Karaiby. Ludzie nie przesadzajcie!
 10. > Hm.... Ciekawe czy za te pieniądze znajdą lekasrtwo na raka. Walka z rakiem to nie tylko próba znalezienia "lekarstwa", to również profilaktyka, informowanie społeczeństwa na temat zagrożenia, okresowe badania itp.
 11. > Jaki jest sens zajmować się tyloma platformami i wydawać na to ogromne pieniądze. Można > było się skupić tylko na next genach i PC Bo liczba użytkowników Xboxa 360 i PS3 to kilkudziesięsiąt milionów?
 12. Flagun

  Nowy sklep gram.pl

  Na stronie po kliknięciu na jakiś tytuł wyświetla się tylko parę informacji o danej produkcji. Coś w stylu "kupujesz grę". chciałbym wiedzieć skąd dany tytuł moge ściągnąć, parę informacji na temat danego tytułu, screeny itp.
 13. Trochę mnie dziwi ten płacz pod tą wiadomością, przecież zalecane wymaganie powninen spełniać komp 2-3 letni! (Mówimy tu o desktopie za ok 2-3 tys). Cały ten lament co był przed zapowiedzią nowych konsol o hamowaniu gier przez obecne konsole to się okazuje być tylko bezpodstawnym bełkotem.
 14. Dokładnie, z tą różnicą, że ten podpięty do TV będzie mógł mieć rozmiary małego pudełka i kosztować tylko ułamek ceny komputera dla graczy.
 15. Nie wszyscy trzymają kompa w salonie gdzie jest telewizor.