TFClecho

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  256
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O TFClecho

 • Ranga
  Brygadzista
 1. TFClecho

  Beta Fallouta 76 rusza w październiku!

  Drodzy, żeby sprostować - bo oryginalny post tego do końca nie wyjaśniał - dostęp do B.E.T.A. otrzymają WSZYSCY gracze, którzy zamówią grę przed premierą u dowolnego sprzedawcy biorącego udział w programie.
 2. Przecież Dontnod już wiele razy mówiło, że drugi sezon LiS nie będzie kontynuacją historii Max i Chloe, ani w ogóle nie będzie się dziać w Arcadia Bay.
 3. Język przyjaźni, Panowie, widzę w pełni! PS. to dziwne, ale grzybowo mówiąc "za moich czasów", grając w te wszystkie Quake'i, Unreale, Need for Speedy itp. nigdy nie mieliśmy problemów z dogadaniem się z kimkolwiek, może nastawienie jest tu jeszcze czynnikiem, ale co ja tam wiem :-)
 4. Rany, Sławek, LITOŚCI - kończ waść, wstydu oszczędź. Popełniłeś już - bo inaczej się tego nie da nazwać - recenzję, która była onanizowaniem się do własnej umiejętności ironizowania, rozpisaną na cztery strony maszynopisu, a teraz serwujesz na weekend typowy clickbait. Słabe to. A szkoda, bo piszesz naprawdę fajne rzeczy o grach.
 5. Rozumiem, że można potraktować recenzję jako okazję do onanizowania się do własnych umiejętności w tworzeniu metafor, ale tutaj poeta chyba jednak przesadził. Pisze, że Mass Effect jest głupiutki, a ja jako fan tego Mass Effecta zostałem z przeświadczeniem, że autor ma mnie za półdebila.
 6. Obstaję przy swoim - uważam, że to że gracze LoL-a stosunkowo wcześnie zawieszają kariery, nie wynika z ich wieku. Było nie było, w CS-ie cechy psychomotoryczne są o wiele istotniejsze. A poza tym, nie przesadzajmy. Osoba w wieku 20-24 lat naprawdę nie odstaje motorycznie od nastolatka, wręcz przeciwnie, osiąga szczyt możliwości. Gdybym miał obstawiać powiedziałbym, że oni się "zużywają" przez samą specyfikę gry, jej sceny i wymagania stawiane progamerom, ale bynajmniej NIE przez wiek.
 7. Zgadzam się z większością, ale z tą emeryturą w wieku 20 lat to trochę pojechałeś ;) W miarę, jak profesjonalizuje się cały esport i coraz więcej graczy (nie tylko absolutny top topów) może się z niego utrzymać na poziomie powyżej "studenckiego życia", rośnie też średni wiek aktywnego gracza. Najlepszym przykładem właśnie Virtusi. To są kolesie tuż przed albo po trzydziestce, a TaZ ostatnio zapowiedział, że chętnie pogra jeszcze kolejne 10 lat.
 8. No rzeczywiście, za Quiet stała taka historia że nie pogadasz ;)
 9. > Wiedźmin 3 pojawił się za wcześnie . Za parę groszy zrobiono coś cudownego. Plażo, proszę... ;) Nie rozśmieszaj ludzi z tymi "paroma groszami".
 10. Ciekawostka: w konsoli Quake''a III nie dało się wpisać "nigger" ;)
 11. Ja też jestem starej daty - pamiętam czasy porządnej optymalizacji gier.
 12. > > Mam nadzieję że tym razem otrzymamy wersję PC. > Za rok może dwa. R* nie lubi Pecetowców. > > Mam nadzieję że tym razem otrzymamy wersję PC. > Za rok może dwa. R* nie lubi Pecetowców. Po tym, jak wyglądała optymalizacja GTA V śmiem twierdzić coś dokładnie odwrotnego ;)
 13. "Wygląda więc na to, że z dramy nici, a twórcy ugasili pożar jeszcze w zarodku - brawo." - właśnie nie, nie nici z dramy i żadne, kurde, brawo. Karniak raczej. To jest kolejny przykład wypuszczenia na rynek bubla, którego ktoś nie dotestował albo nie chciało mu się go optymalizować, więc wrzucił blokadę na 30 fps i niech spadają. Gdyby nie gównoburza, jaka toczy się od rana po sieci, nikt z devów by się na ten temat słowem nie zająknął.
 14. "Zaledwie" 6,5/10? Przecież to czwórka z minusem ;)