
Adidas66
Gramowicz(ka)-
Zawartość
3608 -
Dołączył
-
Ostatnio
Reputacja
0 NeutralnaO Adidas66
-
Ranga
Sekretarz
-
Nic na siłę, zagraj jak będziesz miał ochotę, na prawdę warto skończyć grę. Po prawdzie sam miałem podobnie i po kilku zadaniach pobocznych na Skellige zacząłem robić właściwie tylko i wyłącznie wątek główny. Teraz gram sobie po raz drugi, powoli i dokładnie ;)
-
Spróbuj tym: http://www.nexusmods.com/xcom/mods/474/? Albo od razu zainstaluj Long War i nie baw się w podstawkę ;)
-
Niektóre opcje są zablokowane dopóki nie przejdziesz raz kampanii. Można je odblokować np. tym modem: http://www.nexusmods.com/xcom/mods/7/?
-
http://www.eu4wiki.com/Artificial_intelligence#Cheats AI po prostu jest skłonne budować dużo ponad limit i brać pożyczki na ten cel. Akurat przy grze Brandenburgią masz tak mocne idee narodowe że walka 50 kontra 80 tys wojska powinna być na spokojnie wygrana ;)
-
Oddziały zostały dodane w DLC Legacy of Rome.
-
Battlefields of Eternity w V akcie, biegniesz po brzegu, jest sporo stojaków.
-
http://www.diablowiki.net/Staff_of_Herding Jest za to osiągnięcie ;)
-
Wszyscy, wystarczy z menu w bnet wybrać PTR zamiast Europy.
-
Pewnie grają na PTR (serwer testowy), tam aktualnie jest bonus +2000% ;)
-
Ja bym zostawił jak jest i wyfarmił nowy pierścień ;)
-
Pewnie że tak, ale na ogólnikowe pytanie mogłem odpowiedzieć tylko w ogólnikowy sposób. T&T działa też na hydrę? Nie wiedziałem.
-
Tak, teraz optymalny pierścień to CHC, CHD, Ele dmg, socket. Z amuletami ludzie różnie kombinują, jedni jadą z socketem inni bez.
-
http://www.reddit.com/r/Diablo3Crusaders Przede wszystkim wykuj sobie antyczną broń ;)