macabra2

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  60
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O macabra2

 • Ranga
  Robotnik
 1. Raczej nie będę oryginalny, ale zdecydowanie 2, nawet w odświeżonej wersji jest nie do pobicia :)
 2. 13 razy przeczytam jak będzie trzeba :P Tylko żebym znlazł ten kod :P
 3. macabra2

  Szereg faktów związanych z FM 2008

  FM Rulez! Jest to zdecydowanie najlepsza i najpopularniejsza gra w swoim gatunku. Każdy kto twierdzi inaczej pewnia gra w "to coś" Eidos-a :P
 4. macabra2

  Guild Wars...Very Very BiG Problemo...

  Dostaniesz numer aktywacyjny mail-em. Jestem w takiej samej sytuacji i wcześniej czytałem że właśnie w ten sposób będzie to rozwiązane. Podobno z GW EK zrobili tak samo.
 5. macabra2

  Wiek gracza, czy "staremu" wypada grać w gry?

  Twoja żona narzekała że grasz a moja chce pograć jak akurat ja gram. Chyba będę musiał zrobić tak jak Ty. Nie obędzie się bez drugiego kompa :)
 6. macabra2

  Gdzie się uczycie\gdzie pracujecie

  Pracuje jako admin w kilku firmach, poza tym mam własną firmę. Roboty kosmiczna ilość i wolnego czsu mało ale czuję się usatysfakcjonowany :D
 7. macabra2

  Wiek gracza, czy "staremu" wypada grać w gry?

  Osobiście stawiam książki ponad gry, ale obie przyjemności to moje hobby które staram się intensywnie pielęgnować :) Do młodzieniaszków to już nie należe i czasami słyszę różne opinie ale mi to nie przeszkadza tym bardziej że żona ma takie samo podejście jak ja :D Tylko rodzi się problem bo muszę drugiego kompa kupić :P
 8. macabra2

  CDPROJEKT kontra CENEGA

  Dla mnie i tak CDP jest najlepszy. Cenega będzie długo się starała żeby uzyskać taki poziom o LEM-ie nawet nie wspomnę. Co do połączenia CDP i Cenegi to może i to ciekawe rozwiązanie ale napewno nie dla nas graczy bo konkurencja pezstanie istnieć. A to zawsze się źle kończy dla klientów.
 9. Jeżeli wszyscy ludzie pracujący nad Wiedźminem są tak utalentowani to będzie to hicior który przyniesie chwałe CDP RED jak i całej polskiej branży growej.
 10. Dzięki bardzo :) Niestety wiem że czarne owce też się zdażają na jedną już trafiłem. Szacunek za Delegata :) ja na taki status będę jeszcze długo pracował.
 11. Niedawno dostałem stauts robotnika i jestem szczęsliwy :D Już wiem jakie to uczucie być w rodzinie forumowiczów :D
 12. Zagadzam się z Tobą. Przykre że niektórzy nie dostali przesyłki ale to są jednostki, co chyba jest zrozumiałe przy tak ogromnym przedsięwzięciu. Jednak jakaś odpowiedź w sprawie brakującego obrazka w EK powinna się pojawić. Nie żebym miał jakieś parcie na ten temat ale miało być a nie ma i chciałbym wiedzieć co się stało.
 13. Czas najwyższy żeby CDP zrezygnował z usług MasterLinka. Za dużo miałem z nimi problemów, zresztą większość chyba to potwierdzi.
 14. Czy orięntuje się ktoś kiedy będą wysyłane mail-em numery aktywacyjne do EK?