Hraboll

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  83
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Hraboll

 • Ranga
  Przodownik
 1. Hraboll

  Mirror''s Edge - Temat Ogólny

  Lubię oryginalne, "inne" gry np. taki Beyond Good & Evil, poprostu uwielbiam tą grę i często do niej wracam :). Niestety orginalność mało kiedy dobrze się sprzedaje tak było z tą grą i tak jest z Mirror''s Edge niestety :/. Bo lepiej młucić w "10" Quak''e - a niż w coś nowego i ambitnego.
 2. Hraboll

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Zdaje się, iż do obojętnie jakiej wersji pudełkowej Wiedźmina dołączono obszerny poradnik i tam w ostatecznej potrzebie można o wszystkim przeczytać ;)
 3. Hraboll

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Popieram The Witcher 2: The Legend of White Wolf dumnie brzmi ^^
 4. Hraboll

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Racja ja też używałem tylko tych dwóch, najbardziej skuteczne. Nie ma to jak wroga przypiec :)
 5. Taa poziom trudności w tej gierce jest nieźle wykrzesany :). Pograłem w demo i jakoś do pełnej wersji mnie nie ciągnie, sam nie wiem czemu.
 6. O w mordę ciekawy temat ;P. Dla mnie RM, nie zawaham się użyć tego słowa, to "firma" naciągająca ludzi (starszych) na kasę i tyle. Będąc czasami u mojej kochanej babuni da się słyszeć z głośnika teksty typu "Chciałbym dokonać wpłaty, proszę o numer konta". Istna propaganda i tyle. Szanuję religię i jestem katolikiem, pewnie RM spełnia jakąś misję, ale coraz bardziej przypomina to biznes.
 7. Hraboll

  Najlepsze Przygodówki

  A ja pierwszy raz o niej słyszę :)
 8. Hraboll

  Dark Messiah - temat ogólny

  Racja Xana ma to "coś" i wdzięk mi sie strasznie spodobała ^^. A co do samej gry naprawdę fajna, solidna produkcja, aż dziw, że zapoznałem się z nią dopiero przy okazji Exstra Klasyki :).
 9. Hraboll

  Najlepsze Przygodówki

  A ja optuję przy Syberii (1 i 2) i serii The Longest Journey, bardzo mi się podobały :).
 10. Hraboll

  Prince of Persia 4

  Nie, nie jest w żaden sposób powiązana, to całkiem nowa seria z porywającą fabułą :).
 11. Hraboll

  gta 4 na ps 2

  Eee chyba niemożliwe, wątpie w to, że Rockstar wyda nowe GTA 4 na ps2, może jeśli wygra jakiś optymistyczny bilans finansowy tego przedsięwzięcia. Choć nie powiem zagrałbym z chęcią w taką wersję :).
 12. Hraboll

  Manga i Anime - temat ogólny

  Osobiście nie mam hopla na punkcie mangi i anime..., może inaczej nie jest to moje hobby :). Przyznam się jednak, że będąc dużo młodszym byłem pod wrażeniem oglądając "Czarodziejkę z Księżyca" (Sella Moon czy jakoś tak :P) :). No i niektóre grafiki ładnie wyglądają ^^
 13. Hraboll

  Seria Football Manager - temat ogólny [M]

  Kontuzje w demku mnie poprostu dobiły i odebrały całkowicie ochotę do dalszego grania, wcześniej tak nie było :/, nie wiem co to SI uczyniło.
 14. Hraboll

  PlayStation 2 - Temat Ogólny

  A ja zastanawiam się, czy warto kupić, pS2 żeby się przekonać do tej platwormy, byłaby to moja pierwsza konsolka i kurczę mam ciężki orzech do zgyzienia
 15. Hraboll

  Dead Space - temat ogólny

  Cieszę się, że mogłem pomóc ^^