Firefly_OFP

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Firefly_OFP

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Przestańcie pisać takie oszołomskie bełkoty. To nawet nie plotki tylko jakieś urojenia na kwasie a Wy to dajecie na stronę?
 2. Firefly_OFP

  Konkurs Hydrophobia Prophecy - zgarnij grę

  Pierwsza "wodnista woda" była dla mnie w Bioshock. Robiła ogromne wrażenie.
 3. Firefly_OFP

  9 Kompania - beta test

  @Kramer111 Robotnik 25.05.2008, 21:44 Mam wrażenie, że gra będzie dobra - może nawet bardzo dobra. "Ale jestem zdania (tak jak autor), że nie można bezczynnie siedzieć i patrzeć jak "byłe ZSRR" propaguje (usprawiedliwia?) masakrę jaką dokonało w Afganistanie. Sam nie wiem czy takie gry nie powinny być zabronione. Czy bowiem nie zabrania się propagowania totalitaryzmu (czyt. ZSRR)?!?" Wiekszej bzdury nie słyszalem od lat. Rozumiem, są ludzie z Rusofobią, ale trzymajac sie Twojej argumentacji to trzeba wywalić jakies 80% gier o II WS bo prawie zawsze gra sie w nich także Nazistami czyli co, tez propaguje III Rzesze? Nie wiem skąd w Polakach aż tyle nienawisci do Rosji i Rosjan, gdy to raczej Nazistów należy nienawidzieć za 6 mln pomordowanych obywateli II RP.
 4. Firefly_OFP

  9 Kompania - beta test

  Nie wiem kto robil film do artykulu ale komus sie zupelnie pomylila muzyka. Pasuje jak kwiatek do kozucha. Afrykanskie rytmy sa ZUPELNIE nie pasujace do Afganistanu lat 80. Tak, do wiadomości tworcy filmiku, to i w Afganie maja swoja muzyke, KOMPLETNIE inna od arabskiej czy afrykanskiej a juz na pewno nie Hansa Zimmera. Trzeba bylo dac raczej cos z repertuaru Radzieckiego! Może Swieszczennaya Wajna Chóru Aleksandrowa ale na B-Ga nie muzyke z Black Hawk Down!!