Sophikar

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  259
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Sophikar

 • Ranga
  Przodownik
 1. Czekam na Recore - rozgrywką przypomina świetnego Prince of Persia (2008). :)
 2. Dziękuję za nagrodę i za docenienie mojej pracy:) Pozdrawiam:)
 3. Btw przepraszam za rozmiar... Poniżej podsyłam coś, co się normalnie zmieści w przeglądarce... Choć ciut to straci na jakości.
 4. Hej :) Przesyłam pracę od siebie - co prawda wolałbym wersję na PC, aczkolwiek nagroda to nagroda. :) Jeśli docenicie mój twór to będę bardzo ucieszony z tego powodu. :) Pozdrawiam i zapraszam na swoją stronkę, jeśli ktoś chce zobaczyć więcej moich prac. :) mikechromik.jimdo.com
 5. Jak dla mnie to te wszystki bety psują odbiór "pełniaka".. Człowiek się jara podczas bety, a później zaczyna wszystko od nowa, co zniechęca i nuży, a normalnie to bez bet klimat ciągle rośnie bez "powrotu do przeszłości"
 6. zauważyłem też skórki do postaci - "mutant", która jest stylizacją wzorującą się na żółwiach ninja (konkretnie to Leonarda) oraz "why so serious?" będąca skinem nawiązującym do stylu Jokera :)
 7. Zapomnieliście jeszcze o czymś takim jak epilepsja, czyli o napadach, drgawkach, bólach oczu, głowy i mięśni przez zbytnio "mrugające" ekrany i nie tylko... W każdym podręczniku, czy też instrukcji do gier, musi być o niej wzmianka. Jest tam mowa o tym co robić, gdy zauważy się u siebie objawy, a także, to czy dana produkcja jest dla niego. Wg mnie to największe niebezpieczeństwo czychające na graczy, bo wielu żyje bez świadomości występowania u siebie tej choroby. Pojawia się nagle i ma okropne skutki... Można temu zapobiegać i można to leczyć... Aż dziwię się, że nie wspomnieliście o tym w tym artykule...
 8. No to dam tutaj coś od siebie:) Coś takiego by ew. posunąć Ubisoftowi pomysł na Asasyna w czasach II wojny światowej w Polsce:p http://www.youtube.com/watch?v=8NIg4HF2JfI jakby co to zapraszam do komentowania;)
 9. Sophikar

  Wasze rysunki oraz ich oceny

  Nom dawno tutaj nie zagląda3em, wiec sobie pomyśla3em, ?e trzeba wrzucia tutaj coś nowego od siebie;) No a dziś serwuje wam mój pierwszy, jeszcze świe?y (dzisiejszy) obraz malowany akrylami;) Co o nim sądzicie? ;) Poza tym pozdro dla "starych" bywalców forum;)
 10. Sophikar

  Wasze rysunki oraz ich oceny

  Dawno nic nie dawałem z racji braku czasu, więc oto dowód, że jeszcze pamiętam o forum gram.pl;) "Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą" ks. Twardowski (taki mnie ostatnio natchnęło;))
 11. Sophikar

  Wasze rysunki oraz ich oceny

  k13: Tak apropos co z tym modelem paskudnika?:P
 12. Sophikar

  Wasze rysunki oraz ich oceny

  No no no:P Astmol nam się tu rozkręca( a może już dawno się rozkręcił?:P nieważne;) ) hehe:P nieźle tworzysz te postacie:P fajny styl i wykonanie^^ No a także dam coś od siebie:P dwie wersje kotka:P ver. speedart:P (5min)