LaRone

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  68
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O LaRone

 • Ranga
  Przodownik
 1. LaRone

  Two Worlds II - recenzja

  Grałem w pierwszego TW i pod względem technicznym był kompletnym gniotem. Bugi natrafiały się co krok, pomimo tego grało mi się przyjemnie, gra po prostu wciągała... I właśnie dlatego to pierwszej części przyznałbym ocenę 6. A tutaj naglę patrze - TW II dostało właśnie taką ocenę. Co prawda nie grałem, ale myślę że nota jest znacznie zaniżona. Czy TW II jest rzeczywiście tak kiepskie ? Jeśli ktoś grał i borykał się z z większymi błędami to proszę o odpowiedź... PS. do pana: Growina. Ocena 6 wskazuje raczej na przeciętności tytułu, a myślę że TW 2 średniakiem nie jest...
 2. Sorki za posta pod postem ale o zdjątku zapomniałem...
 3. Dlaczego jestem fanem AC? Choćby dlatego że to dzięki niemu (AC) używam już noża zgodnie z przeznaczeniem (oczywiście do krojenia krwisstych pomidorów).
 4. LaRone

  Alarm betowy - LEGO Universe!

  ja już się w to nagrałem :), fajne ale nie przyciągnie do monitora na dłużej niż miesiąc
 5. LaRone

  Książki - temat ogólny

  To nie jest świetne, to jest genialne. W końcu Glukhowsky pisał Metro coś koło ośmiu lat (to taka jego powieść życia) i jeszcze ten klimat... No krótko mówiąc książka jest fenomenalna! Polecam !
 6. LaRone

  Alarm betowy - LEGO Universe!

  A mi się udało, gierka jest świetna.
 7. Mam pytanko odnośnie Avatara, chodzi mi czy warto wybrać się na niego do kina (z tego co słyszałem do tej pory to warto, ale chcę mieć całkowitą pewność).
 8. LaRone

  PSP - Temat ogólny

  Co do wyboru konsolki to bierz 3004 (kto ci powiedział że nie można przerobić ? :D).
 9. LaRone

  Assasin Creed na PSP - już niedługo!

  UWAGA ASSASIN CREED BLOODLINES JEST JUŻ W SIECI!
 10. LaRone

  Assasin Creed na PSP - już niedługo!

  Chyba początek 2010 o ile się nie mylę. W każdym bądź razie już nie długo :D
 11. LaRone

  Assasin Creed na PSP - już niedługo!

  Tak szczerze, to jak zakładałem temat to nie wiedziałem, że ma się to tak nazywać : |) (a założełem go 4 miesiące a wtedy chyba nie podano jeszcze nazwy :D).
 12. LaRone

  Assasin Creed na PSP - już niedługo!

  Tak. Z widokiem zza pleców bohatera, chodzisz sobie Assasynem i kroisz na plasterki swe ofiary. Po zabójstwie musisz albo uciekać i się kryć (np. wejść w grupkę mnichów i się do nich "upodobnić") lub walczyć i uciekać (pierwsza opcja lepsza ale druga bardziej efektowna).
 13. LaRone

  Assasin Creed na PSP - już niedługo!

  Myślę że po polsku niestety nie będzie, ale misje będą na pewno inne niż na PC. Gierka będzie klawa. Już nie mogę się doczekać kiedy wreszcie wyjdzie. Wyobraście to sobie: siedzisz w zatłoczonym autobusie wyjmujesz PSP i ciupiesz w najlepsze w Assasina. Jak dla mnie raj (oprócz tego w tym roku na PSP ma wyjść więcej takich poważnych tytułów.
 14. LaRone

  Xbox Portable - temat ogólny

  Nie będzie czegoś takiego jak Xbox portable.
 15. LaRone

  Assasin Creed na PSP - już niedługo!

  Chyba tak, pewnie nowe misje, trochę inną grafikę, możę nawet i fabuła będzie trochę zmieniona. A daty dokładnej kiedy się ten assasin ukaże nie znam nie znam.