Kendziezawy

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  332
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kendziezawy

 1. Kendziezawy

  Prawo - temat ogólny

  Jak ja nie zapłaciłem, to odciągnęli mi ze zwrotu z podatku około 106 złotych.
 2. Walka powinna być z aktywna pauzą choćby dlatego, że jest to duchowy spadkobierca Plancescape, a wszyscy dobrze wiemy, że tam właśnie taka walka była.
 3. Kendziezawy

  Książki - temat ogólny

  Będzie. Przeczytaj fragment.
 4. Kendziezawy

  Książki - temat ogólny

  Zdecydowanie "w Kraju niewiernych". Zbiór kilku świetnych opowiadań. Nie są super ciężkie w odbiorze, a można zapoznać się z jego stylem. Możesz też zacząć od "Xarasa Wyżryna i innych fikcji narodowych". Reszta jego książek jest cięższ.
 5. Zdecyduj sie czy to faszyści, czy naziści, bo pogubić się można. Pomysł z atakowaniem squotów, jak najbardziej na plus. Złodziei się wiesza. I nie ma to, jak robić aferę z jakichś prywatnych rozmów, gdzie większość tekstów jest "dla jaj".
 6. Dopóki go nie zabiłem, to nie działała winda, więc założyłem, że trzeba. Może o czymś nie wiem ;)
 7. Jak najbardziej da go się zabić. Nawet trzeba. Na plecach ma taki panel, gdzie wystarczy odać kilka strzałów. Ja to zrobiłem tak, że wszedłem po prawej od wejscia na górę, po skrzyniach. Czekałem, aż się odwróci i z karabinu w plecy. Nie zdążył nic zrobić.
 8. Hoppe, Lew Rockwell. No i oczywiście polecam posłuchać Kelthuza i radia żelaza :)
 9. Zdaję sobie z tego sprawę, ale zawsze mogą zmienić zwyczaje. Mam nadzieję, że w tym przypadku tego nie zrobią.
 10. Ky z tymi włosami wygląda, jak dziewczynka ;f. A Sol, jak zawsze badass :). Mam nadzieję, że wyjdzie na peceta.
 11. Znowu zaczyna się rozmowa na temat tego co JKM powiedizał o niepełnosprawnych ;). Dla tych co tiwerdzą, iż JKM nienawidzi niepełnosprawnych itp. polecam używać więcej rozumu, a mniej opierać się na swoich emocjach.
 12. Kendziezawy

  Afterfall: Insanity - Temat Ogólny

  Patch do edycji z cda został wrzucony na rapida i na razie wszystko wszystko łądnie. Tylko po transferze nie można oczekiwać cudów.
 13. Kendziezawy

  Afterfall: Insanity - Temat Ogólny

  Patch do wersji z CDA jest już niby dostępny. http://www.cdaction.pl/news-28012/afterfall-insanity---patch-20.html Ale wszystko wskazuje na to, że są problemy z serwerem i trzeba będzie jeszcze poczekać.
 14. Kendziezawy

  Afterfall: Insanity - Temat Ogólny

  Chyba jednak nie.
 15. Ciemna strona mocy, bo republikanie są do bani.
 16. Do dzisiejszego ONR mam stosunek obojętny. Ta manifestacja na której byłem nie była ideowa, tylko oddawaliśmy należny hołd bohaterom ''39. Ogólnie do narodowych radykałów mam trochę żal, że przyczynili się do prawie całkowitego zaniku idei narodowo demokratycznej, która była o wiele głębiej zasadzona w realizmie i była bardziej kapitalistyczna. Mógłbym prosić o jakieś przykłady?
 17. Byłem nacjonalistą i znam kilku. Ostatnio nawet brałem udział w marszu organizowanym przez ONR w Poznaniu ;). Nie bez powodu rozróżniono także nacjonalizm od szowinizmu. No i nacjonalizm ma wiele twarzy, np. nacjonalitaryzm, czyli lewicowy albo nacjonalizm integralny czyli prawicowy, który jest mi bardzo bliski, ze względu na Romana Dmowskiego i Charlesa Maurrasa.
 18. W jaki sposób nacjonaliści chcą niszczyć wolność? Wiesz w ogóle coś o nich? Czy powtarzasz gadki od ludzi, którzy również mają o nacjonalistach zerowe pojęcie?
 19. Twoim zdaniem zmuszanie ludzi do głosowania, to wolność? Totalitaryzm to nie tylko obozy i holocaust. To również np. zatrzymywanie ludzi za to jakiej muzyki w domu słuchają: http://konserwatyzm.pl/artykul/613/abw-znowu-w-akcji-kolejne-zatrzymania-nacjonalistow Chcesz mi wmówić, że ludzie, którzy idą na wybory myślą? Nie każdy jest taki jak Ty, że interesuje się programami i zastanawia się nad "za" i "przeciw". Pełno ludzi idzie do wyborów bez jakiejkolwiek wiedzy na temat kandydatów i partii. I co są warte takie wybory?
 20. No jak to. Przecież, jak nie plujesz jadem na JarKacza w każdym zdaniu to musisz być PiSiorem. Niestety ludzie dali sobie wbić do łba ten cały kaczyzm, czy coś tam i przestali myśleć. Jeśli ktoś jest za karą za niegłosowanie, to mu gratuluję. To nic innego, jak wprowadzanie totalitaryzmu. Chociaż nie ma się czemu dziwić. Totalitaryzm, to jak widać po prawach wprowadzanych w demokratycznym kraju norma. No i skończcie z tą bzdurą, jakoby osoba niegłosująca nie mogła się wypowiadać na temat sytuacji w państwie. Mamy większe do tego prawo niż wy. My do tego bagna nie przykładamy ręki. Jesteśmy czyści.
 21. Odpowiedź jest zaskakująco prosta. Mało ludzi na Niego głosuje ;) Nie walczę z żadną matematyką. Nie głosując nie popieram żadnego kandydata, nie pomagam żadnej partii dość do władzy. Równanie jest proste: głosując na jakąkolwiek partię pomagam jej, nie głosując nie pomagam nikomu. To jest logiczne wytłumaczenie.
 22. Oczywiście lepszym posunięciem jest pójście na wybory i oddanie głosu, który nic nie da. A kretyńskie tłumaczenia, to takie że nie głosując przykładam się do tego, że do władzy dojdzie PiS.
 23. Kendziezawy

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Jeśli ktoś jest na tyle głupi i nie umie sobie wyobrazić, że wskoczenie na samochód, w którym jest kierowca może się bardzo źle dla niego skończyć, to moim zdaniem należy mu się bardzo brutalne sprowadzenie na ziemię. Za głupotę się płaci.
 24. Kendziezawy

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Trzeba być kompletnym idiotą, żeby wskakiwać na samochód, w którym jest kierowca. Dostał karę na jaką zasłużył. Porównanie tych sytuacji jest trochę nie na miejscu. Rowerzyści nie wbijali się na maskę tamtego kolesia. Jakoś bardzo mnie to nie rozśmieszyło.