Jeggred

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1561
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Jeggred

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Od 2 kwietnia mam zaplanowany 2 tygodniowy urlop. Miałbym w co pograć... Sukinkoty.
 2. Jeggred

  Znamy wymagania sprzętowe Okami HD na PC

  Wiesiek na GTX950 na 1080p przy średnich, to w porywach do 40 - 45 fps wyciągnie.
 3. "Posiadacze PC otrzymają nową wersję za darmo - wystarczy, że zaktualizują grę." - nie do końca prawda. To nie będzie aktualizacja oryginału, tylko Enhanced Edition zostanie dodane do naszych bibliotek jako nowa gra i trzeba będzie ją zainstalować oddzielnie. "Sejwy" nie będą kompatybilne między tymi dwoma wersjami.
 4. XBone exclusive, XBone exclusive, XBone exclusive, XBone exclusive, XBone exclusive... Windows 10... XBone exclusive, XBone exclusive, XBone exclusive, XBone exclusive, XBone exclusive ... TV ... XBone exclusive, XBone exclusive... Windows 10, Windows 10... XBone exclusive, XBone exclusive, XBone exclusive, XBone exclusive...
 5. The Jimquisition - https://www.youtube.com/watch?v=eG1q3X3HxeA
 6. Fork Parker z Devolver Digital jest zainteresowany: https://twitter.com/ForkParker/status/621300849914961920
 7. Jeggred

  E3 2015: Anno 2205 z datą premiery

  No to Fallout 4 sobie poczeka... Ciekawe jak duże obszary będzie można zabudować.
 8. Przepraszam za post pod postem. https://www.youtube.com/watch?v=FoyrKRoknp4#t=783 - w tym momencie jest mowa o Ekspert Mode, który wyłącza niektóre elementy uławiające rozgrywkę, między innymi podpowiedzi w dialogach, które pokazują ile danej statystyi potrzeba na daną opcję dialogową.
 9. W czasie streamu na gamescomie twórcy mówili, że będzie możliwość wyłączenia podpowiedzi w dialogach (ile danej statystyki jest wymagane).
 10. Square Enix: "Sprzedaliśmy 6 milionów egzemplarzy Tomb Raider, nie jesteśmy zbyt zadowoleni z tego wyniku. Więc tym razem zrobimy exclusive''a i sprzedamy jeszcze mniej kopii gry". Logika...
 11. Jeggred

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Co do 40min gameplay''u. Będzie taki. Ale tylko za zamkniętmi drzwiami dla prasy. My go pewnie nie zobaczymy, tak jak to miało miejsce rok temu. Będziemy tylko w kółko dostawać ten sam gameplay, który zobaczyliśmy na konferencji MS.
 12. Jeggred

  WildStar

  Też bym z chęcią przygarną guest passa. jergo1234@onet.pl
 13. Przede wszystkim Transistor. Być może też Watch_Dogs, ale im więcej pokazują tym mniej jestem zainteresowany. A jeżeli chodzi o Wolfenstein''a to się zobaczy. Jeżeli okaże się, że będzie to typowy shooter a''la CoD, gdzie przez 50% gry (albo i lepiej) oglądamy custscenki, to ja podziękuję.
 14. Jeggred

  The Age of Decadence - już graliśmy

  No i kolejny RPG do listy. 2014 - Rok RPGów.