Yezu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  544
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Yezu

 • Ranga
  Delegat
 1. No przecież reptilianie ją opłacają.
 2. Yezu

  Kozacy 3 teraz także na Linuksie

  Niespodziewanie, ale miło. Zainteresuję się nowymi Kozakami :)
 3. Chodzi o to, żeby zrobić grę, która mocno zwróci uwagę publiczności. Potem się zauważy, że jest więcej ciekawych rzeczy do grania. Ostatecznie Sony głównie zarabia na grach nie na konsolach.
 4. Ten remaster Gothica to jednak okrutny żart...
 5. M$ nie ma ani lepszej konsoli ani lepszych exów. Nie ma żadnego powodu żeby sięgać po X1 i tyle.
 6. Dokładnie. Tak jak do armi Francuskiej z II Wojny Światowej (a raczej jej dowódców) można się poprzypierniczać, tak do armi z Wielkiej Wojny już nie. Marna, Verdun - wielkie bitwy, w których Francuzi zwyciężyli praktycznie bez niczyjej pomocy.
 7. Jak wszyscy rzucili swoje gry na rynek w tym samym momencie, to trudno się dziwić, że każda się kiepsko sprzedaje. Mało kogo stać na kupno 2,3 nowych gier na raz.
 8. "Zobaczyli dramę w internecie" Nie dramę, tylko dramat. Drama to coś zupełnie innego. Naprawdę ostatnio mam wrażenie, że poziom języka Polskiego wśród redakcji gram.pl leci na łeb na szyję :/
 9. Grałem na przez moment na GamesComie. Spoko gra, przypomina trochę pierwszego Crysisa. Wizualnie na pewno nie odstaje od innych strzelanek AAA.
 10. Yhm... Dziwaczna ta gra... Poza tym Estonia to nie jest Słowiański kraj :P
 11. Gra nie zestarzała się zbyt dobrze... Jednak jestem ciekawy. Jeśli nie będzie koszotwać jakiejś absurdalnej kwoty, chętnie spróbuję.
 12. > ja czekam na neverwinter nights 3 :) Czekaj na Swords Coast Legends, część ekipy pracowała nad oryginalnym Neverwinter Nights. https://www.youtube.com/watch?v=jZmyUfDP1no