gctechs

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  105
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O gctechs

 • Ranga
  Przodownik
 1. gctechs

  GoldenEye: Source gotowe

  Nie ma singla? Strata czasu.
 2. Nie za bardzo rozumiem, dlaczego twoja niechęć do tzw. "no-life''ów" miałaby być brana pod uwagę przez wymiar sprawiedliwości? Jeśli sądzisz, że nielegalne przejęcie czyjegoś konta w danej usłudze nie powinno być ścigane - gratuluję. Po mijając już fakt, że w wiele gier MMO posiada system mikrotranzakcji, a o zawartości na kontach Steam/XBL/PSN nie wspominając.
 3. gctechs

  Heavy Rain i Move w akcji

  Mr_Hyde - "Sony to tylko imitacja", a jakoś tak się składa, że prawdziwie innowacyjne gry znajdziemy tylko na platformie tej firmy (np. Heavy Rain czy nadchodzący Little Big Planet 2).
 4. gctechs

  Nowy Xbox już bez RROD

  @Ostrowiak Xbox Live Gold daje więcej darmowych gier? Ciekawe...
 5. Proponuję "Guitar" Hero: Source Direct albo L Double, lol
 6. gctechs

  Retrode - odkurzmy stare kartridże

  Tak, jest w pełni usprawiedliwione i słuszne. Tak samo, jak usprawiedliwiony i słuszny jesti brak dostępności w/w usług w Polsce. Czy jest legalne to się nie wypowiem, bo nie jestem prawnikiem. Pewnie nie jest, wiemy przecież, dla kogo pisane jest prawo. Jeśli ktoś chce być w porządku pomimo ciągłego robienia go "w butelkę", to brawo, zachowuje się w sposób godny posłusznego pies... ups, tak, czy inaczej podziwiam go. Tak, rozumiem. W dzisiejszych czasach to niedorzeczne, aby jakiś pojedynczy obywatel stawiał swoją skromną osobę na równi z korporacyjnymi molochami. Jak on mógł, gul gul gul, jak on mógł.
 7. gctechs

  Retrode - odkurzmy stare kartridże

  LOL niektórzy to takie bzdury wygadują, że aż boli. W Polsce nie ma Wii Virtual Cosole, nie ma też Xbox Live (a więc i Game Room''u). To oprogramowanie (konsole generacji 4-tej i starsze, Amiga, koputery Atari, Commodore itd.) nie posiada w Polsce dystrybutora. I tak jak już ktoś powiedzał, kartridże to fajna rzecz... dla kolekcjonerów. Nie widzę powodów, aby ktoś prezentował służalczą postawę wobec wydawców nie dbających o nasz rynek. To kto ma dbać o ich interes, my?
 8. @mistshoo Z biznesowego punktu widzenia tak jest, pierwszy Xbox został zapomniany. Ale jak mam być szczery, jest to jedna z najlepszych konsol, jakie powstały, moim zdaniem. Świetny wybór gier w niskich, obecnie, cenach(multiplatformery w zdecydowanej większości dzałają i wyglądają lepiej, niż na PS2); wygodny kontroler; dysk twardy - nie trzeba bawić się z memorkami (w 6 generacji to robiło wrażenie), wiele gier dzięki temu miało opcję quick save; własna muzyka w części gier; niska awaryjność; Xbox Live, z tego co wiem, działający po dziś dzień. Wspaniała konsola, obok SNES''a, PSX''a, Dreamcasta itd. Zarazem chyba jedna z najbardziej niedocenionych. Gracze po prostu nieufnie podchodzili do nowej marki, a szkoda.
 9. Czego wy chcecie, to będzie gra od twórców 3D Mark''a, taki interaktywny benchmark. Że będzie na DX10/11, to chyba jest zrozumiałe. Poza tym, obawiam się, że ani specjalnej grywalności, ani designu nie uświadczymy :).
 10. gctechs

  Killzone 3 w produkcji

  @Dzikq - nie powielaj stereotypów. FPSów wcale nie jest tak dużo, jak jeszcze kilka lat temu. Dużo jest (i będzie) np. chodzonych bijatyk (God of War, Dante, Brutal Legend, Bayonetta, Batman: AA). Na Wii masz głownie platformówki, gry ruchowe oraz ogólnie rzecz ujmując casual - też żadna innowacja to nie jest (była conajwyżej kilka lat temu), jeśli cokolwiek jest tu innowacyjne to sterowanie (fanboje Wii nie dostrzegają, że tak jak na PC oraz konsolach HD jest wyścig graficzny, tak na Wii jest wymyślanie coraz dziwniejszych, i często nie najwygodniejszych kontrolerów). Podsumowując, FPSy nie są gatunkiem ani najpopularniejszym, ani najlepiej sprzedającym się.
 11. Doskonale widać, że Wii nie daje rady. Fanboje Wii oczywiście zawsze będą dorabiać ideologię do słabej mocy obliczeniowej swojej konsoli. Oczywiście, że grafika nie jest najważeniejsza, ale jest ważna, tak samo jak każdy inny element gry; i tak powinna być oceniana. Poza tym, większa moc obliczeniowa konsoli pozwala stworzyć większy świat i daje większe pole do popisu w zakresie designu. Jak widać, nie jest to tylko "bajer". Jeśli jakaś konsola nie jest w stanie tego zrobić przynajmniej na poziomie innych, to jest to jej wada, i fanbojskie odwracanie kota ogonem tego nie zmieni.
 12. Taa, wróżenie z fusów, nakręcanie hype''a i rozkręcanie wojen na forach. "Sony przyznało publicznie, że dokłada do każdej konsoli" - Sony przyznało też, trochę później, że udało im się zmiejszyć koszty produkcji PS3 (z tego, co pamiętam było to zmniejszenie do poziomu 30% pierwotnych kosztów - każdy może poszukać tamtego news''a). Oczywiście pan z M$ wszystko przedstawia tak, aby było po jego myśli (nieważne, jak jest w rzeczywistości).
 13. gctechs

  Nowe kolory "gruchy" i Wiilota

  Wygląda nawet na swój sposób hardcore''owo ;).
 14. No proszę, a casualowi pseudointeligenci dalej twierdzą, że to FPS-y są najlepiej sprzedającym się gatunkiem.
 15. A i tak wcześniej, czy później wszystkie dodatkowe samochody będą dostępne jako DLC.