Sabi_SS

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Sabi_SS

 1. Chciałbym jeszcze dodać dwa pytania uzupełniające do poprzedniego postu: 1) Czy, analogicznie do poprzednich osób zgłaszających problemy z preorderem gry Divinity: Original Sin, wpłata nie może być dokonana ze względu na to, że otrzymałem emaila zbyt wcześnie (tj, stanie się możliwa w piątek 11.07.14 lub na 5 dni przed planowanym terminem wysyłki, tj 14.07.14)? 2) Czy gdybym złożył równoległe zamówienie, wybierając opcję "przelew bankowy" - czy opcja ta obejmuje również przelew pocztowy? (Który, przy założeniu, iż zostałby wysłany w czwartek, 10.07, "doszedłby" prawdopodobnie w poniedziałek 14.07). Od razu dziękuję za odpowiedź.
 2. Ależ ja nie chcę zmieniać formy płatności - przelew bankowy nie wchodzi w grę, a paczka lub kurier kosztują tyle, że mógłbym spokojnie za takie same pieniądze kupić grę w sklepie, a cały rabat w związku z pre-orderem przestałby mieć znaczenie. Kompletnie nie rozumiem, czemu zablokowaliście możliwość płatności przy odbiorze w przypadku odbioru osobistego w punktach (opcja ta była zablokowana, kiedy starałem się wybrać punkt odbioru). Czy nie można porozumieć się z serwisem Paypal, tak, aby umożliwić mi płatność, zgodnie z tym, co oferujecie w swoim sklepie?
 3. Witam. 08.07.14 otrzymałem wiadomość o możliwości uregulowania opłaty za pre-order Divinity: Original Sin (zamówienie numer IU00901480) za pomocą usługi Paypal. Przy każdej próbie otrzymuję informację zwrotną serwisu o treści "This transaction is invalid. Please return to the recipient''s website to complete your transaction using their regular checkout flow". Próbowałem się tez połączyć, tak wczoraj jak i dzisiaj, z działem obsługi klienta (tel (22) 33 22 232), jednak nikt nie odbierał. Uprzejmie proszę o wyjaśnienie sprawy.
 4. Sabi_SS

  Lost Planet: Extreme Condition

  Witam. Chciałbym prosić o pomoc związaną z pewnym denerwującym błędem gry. Otóż, przy uruchomieniu gry, w momencie, gdy chcę ją rozpocząć (pierwsze menu odpala, drugie już wywala), pokazuje się komunikat "aplikacja lostdx9.exe wykonała nieprawidłową operację..." itd. Dzieje się tak za każdym razem, gdy próbuję uruchomić grę. Uprzedzając - mam najnowszą wersję DirectX9, podobnie jak wszystkie poprawki systemowe (dla XP), a wymagania optymalne komputer przewyższa. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc.