Procentowo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1501
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Procentowo

 • Ranga
  Delegat
 1. Ja jem codziennie hahaha no ja jem bardzo dużo hahah, jest dobrze i w ogóle kiedy tam widno sę zrobło? patrzyłem tam niedawno byuło ciemno a teraz widnoooo. WHOAH.
 2. Szukałem, zjadłem wszystko co by ło i babcia będzie zła to jest dopiero schiza hahahaha
 3. ahahaaha nie ma nigdzie, więc już nie szukam masakra jakaś, co Ty wkręcasz? ahahaha :D
 4. Nie ważne co poszło i nie ważne ile, hahaha powiem Ci, że wszystkie kolory tęczy poszły. :D Spokojie kontroluje skrzydła są moje w końcu. hahahaha.
 5. Spać teraz? Nie da rady ahahaha ja tu latam prawie, tupam nogą bujam się, skaczę po pokoju nie wiem co zrobić ze sobą, ale spać nie pójdę. Nie ma bata. Nawet łóząk nie mam pościelonego, jest dobrze :D
 6. Nie wiem jak to opisać, schizów nie mam ahahahah ale kurna co się dzieje to ja nie mówię. Pięknie jest, a jeszcze nie koniec. Ahahaha, bałagan!
 7. Można tak powiedzieć, śmigam i latam yeah, kocham kolorowe noce pełne wrażeń chociaż są nudne. Muza brzdęci ja próbuję okiełznać pokój swój i taki trochę wiesz, niepokój. Ahahaha. Rany.
 8. Ahahaha, ale ja nic nie widziałem nie świeciło się na zielono, więc myślaęmże Cię nie ma :D Jest spoko kolorowo. Jest chora muza, ćpam tę noc. :D
 9. Hahaha i kto wytrwał dłużej? Ja daję radę jeszcze, energia płynie po całym ciele. W ogóle co ja gadam, niezła klepundra. :D
 10. Ej, sorry ziom. Ale ja tu sobie bujam garba do dubstepów i delektuję się klimatem. Ahahaha. Nie mam czasu na takie klikanie z jakimś wampirem klasy a, jestem zajętym człowiekiem, pracującym po nocach nad dobrym klimatem. :D
 11. Siemanko ziomy, nie spać! Pić herbatę, palić vicki i spamować!
 12. Mnie się bardzo podobała ta książka, fajny klimat miała. Polecam, polecam innym. :)
 13. Hahah, wiesz co dobre stary, dresy reeboki i faza "Pijani Powietrzem". Akurat leci mi w głośnikach "porywacze zapalniczek". To jest faza dopiero. Nie no, wierzę Ci, nie dręczę Cię. :)
 14. Czyli moja mama jest niestandardowa i wie, juhu. Jestem mocarzem w tym momencie. :D Jasne, nie wierzę w to, że jesteś trzeźwy. masz być na fazie ziomuś, ostrzegam, mam na sobie dresy i nie wiem jak to zrobisz, ale masz być na fazie!