RohenS

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2091
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O RohenS

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. RohenS

  Minecraft

  Polecam poradniki CTSG. Tu masz pierwszy : http://www.youtube.com/watch?v=1N69HbaBFbY Nagrane jeszcze za czasów alphy, więc trochę nieaktualne, ale mimo wszystko uważam że wciąż są to chyba najlepsze polskie poradniki do minecraft.
 2. RohenS

  Minecraft

  Creepery nie giną od słońca. Po prostu, tak już jest. Przy świetle, np pochodni, lawy, nie spawnują się potwory, ale podejść mogą.
 3. RohenS

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Bez problemu mi działa na Windowsie 7. A z topsellera, mam tylko dodatek, i na płycie są już patche, wiec i w całej edycji muszą być. Zresztą bez patchy nie zainstaluje/uruchomi się dodatku.
 4. Szkoda. Od pierwszego Wiedźmina, nie czekałem/grałem/kupowałem nowych gier, i to jedyna na co czekałem :/
 5. Nie, to nie on, ale ten koleś jakoś mi się skojarzył ;P
 6. Teraz nawraca na innym forum http://www.bravo.pl/profil/fidelistestis/user_id,204739/
 7. Hmmm... chciałbym żeby nie było rzeczy typu : dodatkowe przedmioty za kasę, umiejętności, bonusy itp Jak darmowe, to niech będzie w pełni darmowe, aby wszystko można było zdobyć w świecie gry, dzięki umiejętności gracza, a nie dzięki sms''om i kontom bankowym.
 8. RohenS

  Diablo II Lord of Destruction

  I po resecie... pograłem ponad godzinę, 16 lvl jest :D Nie wiem czemu, ale po resecie mam jakiś taki większy zapał do grania :)
 9. Grałem wczoraj w Media Markt, całkiem fajna gra.
 10. RohenS

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Prosta odpowiedź : Stainless Steel, jest już chyba nawet wersja PL Więcej tutaj : http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=159996
 11. RohenS

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Ja swoją przygodę z serią Total War, zacząłem właśnie od Medievala 2 i nie było tak strasznie jak myślałem ;)
 12. Zna ktoś tutaj Black Veil Brides ? Właśnie wydali pierwszą płytę, jak dla mnie bardzo dobra. Jakby ktoś chciał zobaczyć : http://www.youtube.com/watch?v=gFDCHdKbKBY http://www.youtube.com/watch?v=5kIgLwCCxbU ps w zespole jest tylko jedna kobieta ;P
 13. RohenS

  Quiz Fable: Zapomniane Opowieści

  Złożyć ofiarę w Świątyni Skorma
 14. Mógłby mi ktoś polecić jakiś film w stylu Eksperyment SS, Bunkier SS, Koszmary Wojny. Wiecie Nazi-Zombie, itp klimaty :D