Kreeg

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1358
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kreeg

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Kreeg

  XFire/Evolve - z czym to się je?

  Jeśli chcecie po raz ostatni (zapewne) rzucić okiem na swój profil, spróbujcie tak: http://208.88.178.38/profile/Nazwa_Profilu/ Nie wszystko działa jak powinno, ale lepsze to niż nic. Sam nie używałem już tego programu od dość dawna, ale mimo wszystko szkoda. Tym bardziej, że zamykają go tak nagle i bez ostrzeżenia. Ale nie jest to raczej zaskoczeniem biorąc pod uwagę to, jak dużo uwagi właściciele poświęcali mu przez te ostatnie lata.
 2. Tymczasem na serwerach World of Warplanes: http://i.imgur.com/Ohcgs87.gif
 3. Warto też wspomnieć, że z obu gier usunięto także to badziewie w postaci SecuRoma. Teraz pozostaje tylko liczyć na to, że inni developerzy/wydawcy wezmą z tego przykład.
 4. Nie rozumiem przykładu. Ilości Niemców jakie w tej grze trzeba było wytłuc wystarczyło by chyba na 2-3 części Call of Honor, czy innego Medal of Duty. Chyba że coś mi umknęło :(
 5. Nigdy w życiu w to coś nie grałem, a mimo to dostałem maila w którym EA dziękuje mi za "pomoc w dobiciu do tej niesamowitej liczby". Nie był to zresztą pierwszy mail na temat tej gry. Mam więc pewne wątpliwości co do tych 30 milionów...
 6. Widzę, że EA Defence Force działa pełną parą, tak trzymać ;) Może pójdźmy o krok dalej: zakaz kupowania gier więcej niż miesiąc po premierze, pod groźbą kary pozbawienia wolności. Jako taką ciekawostkę tylko dodam, że niektórzy, na przykład, grają też w inne gry oprócz Battlefielda, i nic im się nie stanie jeśli zagrają choćby ten rok po premierze. Poważnie, gra nigdzie nie ucieknie. Nawet w BF1942 gra jeszcze sporo ludzi.
 7. > Chwila... to są ci Gaijini od Bit.Trip? Jeśli tak, to niezły postęp. Nie. Ci od Bit.Trip to Gaijin Games, a ci tutaj to Gaijin Entertainment. Jedni z USA, drudzy z Rosji. Choć rzeczywiście, czasami ciężko się już w tym połapać. Co do War Thunder: naprawdę kawał solidnej gry, polecam sprawdzić nawet jak ktoś się specjalnie nie interesuje tą tematyką. Wciąga niesamowicie. WoWP nie ma chyba sensu do tej gry porównywać, bo to jak kopanie leżącego. A jak do WT dojdą jeszcze czołgi, to Wargaming może już jak dla mnie pakować walizki ;)
 8. W 1942 i Vietnam nie było. Dodali go dopiero w dwójce i 2142. No a potem wycięli. Dobrze, że w końcu ta opcja wraca, ale na chwilę obecną i tak nie jestem do czwórki przekonany.
 9. W sumie była już taka jedna... tak jakby. Codename: Panzers. Pamięta ktoś jeszcze tą aferę? ;)
 10. A co ma ze sobą wspólnego kwejk (polska kopia 9fag.com, jeszcze bardziej rakotwórcza niż oryginał) i 4chan? Chyba tylko ktoś kto w życiu nie widział żadnej ze stron na oczy mógłby coś takiego powiedzieć. Wracając do tematu, ciekaw jestem czy ze Skyrimem będzie tak jak z Oblivionem. To znaczy, początkowo: "OMFG 11/10 GOTY BEST GAME EVER", a potem, po paru latach: "yyy... uhh... wiecie co... ta gra chyba jednak nie była aż tak dobra".
 11. Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się jednak, że większość ludzi ma te internetowe petycje w głębokim poważaniu. Jeśli GTA V wyjdzie kiedyś na PC, to oczywiście, że bardzo chętnie w nie zagram, ale nie mam zamiaru bawić się w podpisywanie jakichś petycji, które i tak nic nie dają. Wątpię, by R* nie zdawał sobie sprawy z zainteresowania pecetową wersją.
 12. https://www.gamefly.co.uk/account/billing-info/ "You may see a temporary "authorization hold" of £1.00 on your debit/credit card statement. Rest assured - this is NOT a charge. Most banks will release this temporary hold within 3-5 business days." Czyli to tylko jakaś tymczasowa autoryzacja, czy coś w tym rodzaju. W każdym razie pobrana kwota powinna po paru dniach wrócić.