LordDrzazga

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O LordDrzazga

 • Ranga
  Robotnik
 1. Autor jest mało kompetentny przez całą recenzję jedzoe po grze, zamieszczając w minusach wszystko poza aspektem wizualnym gry i daje ocenę 7/10. Według recencji wynika 3 góra 4. Może czas nauczyć się liczyć.
 2. Niestety, ale fabuła to najsłabsza część Mass Effect 3 i na tej płaszczyźnie najbardziej mnie gra zawodzi. Strasznie dużo nieścisłości, podobnie jak w ostatnio wydanej powieści. Widać panowie z BW się pogubili. Nic im nie pozostaje jak dodawać nowych broni i innych śmieciowych DLC. Bo gra po jednym przejściu nie nadaje się już do grania, a tryb multi potrzebny jest tylko do podbicia gotowości galaktycznej, bo sam w sobie jest nudny.
 3. Co za głupota, żeby wydawać taki badziewny programik do niczego nie służący. Im się wydaje, że człowiek poświęci swoje życie jednej grze jakby od tego wszystko zależało. Mass Effect to gra jedna z wielu, nic nadzwyczajnego.
 4. Wybaczcie za post pod postem, coś mi się nie wyświetliło.
 5. Ta promocja pokazuje tylko jedno, jakim gniotem jest Dragon Age 2 i nic więcej.
 6. LordDrzazga

  Activision Blizzard chce przejąć Take-Two?

  Jeśli dojdzie do fuzji, to ja odchodzę z branży gier i nie chcę mieć z nią nic wspólnego jest wiele innych ciekawych zajęć. Powyższa branża stacza się niemiłosiernie. Dziękujemy za to Activision i Ubisoft.
 7. Ubisoftowi dziękuje za jakąkolwiek grę, i tak wydaja same crapy. Tak jak ktoś powiedział im nie chodzi o to żeby grać, ale kupować. Mam nadzieje, że ci padalcy upadną i nie zobaczymy już żabojadów na naszym rynku.
 8. Oczywiście za wcześnie na jakieś wnioski, ale widać że panowie z Dice nie maja pomysłu na swoja grę, tylko papugować chcą to co już stworzyli. Oby nie zrobił niesmacznego kotlecika jak COD. :)
 9. Mam dwie grafy; radeona 4850 i geforca 9800GT. Gra się faktycznie przycina, a nawet zawiesza, ale tylko na radeonie niestety. Na geforcie chodzi niemal idealnie płynnie nie wiem co mam o tym sądzić. Zresztą jak testowałem tak samo było na NFS shift i BBC2, też na radku chodziło zdecydowanie gorzej. Zastanawia mnie, że na testach na różnych vortalach niby wszystko działa, a jak sam sprawdzam to nvidia zawsze wypada lepie,j po to właśnie trzymam dwie grafy żeby porównać bo testy sobie, a rzeczywistość sobie. Podkreślam nie jestem żadnym fanboyem, to są moje prywatne spostrzeżenia.
 10. HAHAHA... Gorszej ściemy to już nie mogliście walnąć, ten lapek do gier no bez jaj ta grafa to kompletnie do niczego się nie nadaje, procek zresztą nie wiele lepszy. Jeśli ktoś potrzebuje do multimediów nie licząc gier to wystarczy zintegrowana, więc zasadność istnienia tej karty jest dyskusyjna.
 11. LordDrzazga

  Battlefield: Bad Company 2

  Podobnie jak wielu graczy BBC2 odnoszę wrażenie, że każdy patch pogarsza jakość rozgrywki, najbardziej boli balans broni, w sumie te słabe stały się jeszcze bardziej bezużyteczne nawet nie da się nimi zabijać, czasem to cały magazynek poleci. O oszustach nie będę wspominał, bo aż szkoda. Przykre jak tak dalej pójdzie trzeba będzie przestać grać w to coś stające się ścierwem.
 12. W takim razie wiem jakie gry wypadną z tego rocznego planu zakupowego. Dziękuję Ubisoft za oszczędzenie moich pieniędzy. :))
 13. @bialas_102 Wytłumacz w takim razie błąd panoramicznego wyświetlania obrazu, który miał miejsce przy okazji pierwszej części. Widać panowie nie umieli wyciągnąć wniosków, bo niby jak... skoro nic się nie zmieniło w grze trzeba drugi raz zarobić na tym samym. zmienić głównego bohatera to można było w patchu i niemal to samo byśmy dostali. O multi nie wspominam bo to żenada, lepiej by zrobili jakby go nie było nie ośmieszyliby się.
 14. Nie rozumiem niektórych dlaczego na podstawie dema nie można oceniać, to na jakiej. Jestem klientem i chcę wiedzieć co kupić, a jeśli oficjalne demo jest na odpieprz się to co mam ich chwalić za to. Ogarnijcie się, jeśli tak łatwo wam wyrzucać kaskę to proszę bardzo. MW2 też nie kupiłem bo nie umieli zachęcić, może miałem na słowo zaufać, nie było dema nie ma kupowania.