de_Wett

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O de_Wett

 • Ranga
  Robotnik
 1. de_Wett

  Dark Souls - temat ogólny

  Grałem w DkS w weekend - na PS3 wygląda jakieś 10% lepiej niż DnS, ale zero przycinek - wydajnościowo daje radę. Osobiście biorę na PS3. Trudność DkS = Trudność DnS + 20%. Miodność DkS = Miodność DnS... no moż +/- 5%.
 2. Skąd. Piszę serio. Stanlee: Poddaję się - muszą to zobaczyć więksi spece ode mnie. Obawiam się że dopiero jutro, buuuu... :(((
 3. Nie bardzo wiem co w tej sytuacji Ci poradzić - Redisty to software Microsoftu, a nie nasz. Jeszcze nigdy nie słyszałem żeby ktoś miał problemy z ich instalacją...
 4. Nie jestem z pomocy technicznej, także nie wiem jak wyglądało Twoje zgłoszenie. Wiem że są problemy kompatybilności Tagesa z niektórymi napędami. Może wkleisz dxdiaga? Przynajmniej najważniejsze fragmenty?
 5. Pracujemy ciężko nad odpowiedzią na Twoje pytanie. :)
 6. Na płytce z grą poszukaj pliku vcredist_x86.exe - spróbuj zainstalować go ręcznie.
 7. No szkoda że tak spamujesz, ale niech będzie. Powinno śmigać.
 8. Zdecydowanie warto spróbować. :)
 9. Najprawdopodobniej otrzymałeś wadliwy nośnik. CD Projekt oczywiście wymienia wadliwe płytki nieodpłatnie. Choć teoretycznie możliwe jest też oczywiście, że Twój napęd albo zniszczył płytkę, albo po prostu ma problemy z jej przeczytaniem. W takich właśnie przypadkach przydaje się plik dxdiag.txt, o który Pomoc Techniczna prosi przy każdym zgłoszeniu. Pozdrówka. :)
 10. de_Wett

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Info było, ale jeśli ktoś przeoczył, nie ma problemu: Geralt.pl = Jacek Rozenek Geralt.us = Doug Cockle Miłego dnia. :)
 11. de_Wett

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Słuszna uwaga - pacz na pewno będzie zawierał poprawki zgłoszone przez Was. :) A podsumowując temat przeszkód, postaramy się w następnych grach robić kamienie wielkości zamków (ang. "castlerock"), aby nie było wątpliwości, że ich przeskoczyć się nie da. ;)
 12. de_Wett

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Chyba nie do końca... kamienia, który sięga Ci do kostek nie musisz obchodzić. A taki który jest Twojej wielkości stoi tam po to, abyś nie mógł go przeskoczyć... :)
 13. de_Wett

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  No dobrze, jeśli to tak ważne - ok, skakanie jest. Możesz np. przeskoczyć przez przeciwników aby wydostać się z okrążenia. Happy? ;)
 14. de_Wett

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Skakania nie ma, ale jeśli na jakieś wzgórze chcesz wejść, to wejdziesz bez skakania. Oczywiście o ile jest to obszar chadzalny. Edit: no proszę, nie zdążyłem :)