DarkWolf_PL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2721
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez DarkWolf_PL

 1. DarkWolf_PL

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Dysk musi działąć pof usb 3.0 i jego pojemność nie może przekraczać 8 TB.
 2. DarkWolf_PL

  Horizon Zero Dawn (PS4)

  To gra od guerilla games, twórcy killzone'a. W swojej karierze wypuścili jedną grę na PC, do tego był to straszny gniot. Od czasów killzone'a mocno trzymają się konsolek sony, więc szczerze wątpię w reedycje na inne platformy nawet za parę lat.
 3. DarkWolf_PL

  Overwatch - temat ogólny

  Blizzard
 4. DarkWolf_PL

  Resident Evil 7 i FPP - czy to się uda?

  Kto zagrał w demko ten wie ;p
 5. DarkWolf_PL

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Może dark orbit?
 6. DarkWolf_PL

  PS4 wybór dysku.

  To raczej pytanie do ciebie, chcesz trzymać na dysku masę gier? Kup 1TB. A może wystarczy ci kilka pozycji które będziesz na bieżąco ogrywał? Wybierz 500GB. Pamiętaj że później możesz bez problemu wymienić dysk na większy.
 7. DarkWolf_PL

  PS4 wybór dysku.

  To raczej pytanie do ciebie, chcesz trzymać na dysku masę gier? Kup 1TB. A może wystarczy ci kilka pozycji które będziesz na bieżąco ogrywał? Wybierz 500GB. Pamiętaj że później możesz bez problemu wymienić dysk na większy.
 8. DarkWolf_PL

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  W moim przypadku oprócz sc musiałem usunąć również wszystkie gry zim powiązane.
 9. DarkWolf_PL

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Mam tak samo jak ty... chciałoby się powiedzieć. Tyle że z piątą częścią, niestety nie ma złotej rady. Trzeba usunąć całego social cluba''a i przeinstalować najlepiej na innej partycji.
 10. > Oczywiście, bo ta gra zasługuje na mocne 8. I to pod każdym względem. Pod względem bugów to masterpiece, bugi które powodują nie zaliczenie questa i przymus restartu całej przygody od nowa.
 11. Według internetów nie ma takiej opcji.
 12. DarkWolf_PL

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Nowa aktualizacja systemu 4.0 jest już dostępna do pobrania https://youtu.be/Imvg_gqmZHI Naprawdę sporo pozytywnych zmian, nowe menu szybkiego dostępu jest strzałem w dziesiątkę. Brakuje mi w nim jedynie zakładki czatu ;/
 13. Ograłem 2 wersje przedpremierowe, twórcy naprawdę słuchają głosu graczy. Dodanie samouczka czy pozbycie się systemu niszczenia broni uważam na plus. Co do fabuły pamiętajmy że jest to beta, w poprzedniej wersji nie było nawet cutscenek. Zapewne otrzymamy wprowadzenie fabularne i odpowiednio poprowadzoną fabułę. Ta czy inaczej polecam ograć.
 14. DarkWolf_PL

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Kluczem jest właśnie dotarcie do ducha przed spotkaniem z wieśniakami, wtedy żonka przeżyje. @Numenpl LOL NOPE https://www.youtube.com/watch?v=PCffTIYYIlc
 15. DarkWolf_PL

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Kawał czasu temu przeszedłem Wiesia 3, lecz z tego co pamiętam
 16. DarkWolf_PL

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Dodałbym jeszcze Helldivers, Furi, Gone Home i Oddworld. Natomiast ww. Infamous (last light) to raczej demo second son ;p W sumie osobiście nigdy nie oczekuje od gier z plusa niczego szczególnego, za 200 zeta się opłaca i raczej będę kontynuował suba.
 17. Podobno polski support psn''a stanowczo odmawia zwrotu. Na anglojęzycznym supporcie mamy większą szansę.
 18. Podobno polski support psn''a stanowczo odmawia zwrotu. Na anglojęzycznym supporcie mamy większą szansę.
 19. DarkWolf_PL

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Oficjalny cennik z PSN: -miesiąc- 27 zł -3 miesiące- 78 zł -12 miesięcy- 195zł Jeśli zamierzasz dłużej korzystać z usług sieciowych warto kupić roczną subskrypcje, wychodzi 16,25 za miesiąc.
 20. DarkWolf_PL

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Jeśli nie nastąpi jakaś rewolucja, to będziesz potrzebował wykupić subskrypcje PS+ by grać online. BTW Dwutygodniowy trial ps+ jest dostępny ze sklepu PSN dla każdego nowego konta.
 21. DarkWolf_PL

  Manga i Anime - temat ogólny

  Po ukończeniu anime sięgnij po film Steins;Gate: Fuka Ryouiki no Déjà vu, który jest tak naprawdę zwieńczeniem serii.
 22. DarkWolf_PL

  Telefony Komórkowe

  A jak z serwisem, czy jest polski oddział? Niektórzy piszą że do GB trzeba wysyłać, co jest niestety przeszkodą.
 23. DarkWolf_PL

  Telefony Komórkowe

  Brat poszukuje telefonu do max 2000 zł, powiedział że zależy mu na dobrych podzespołach i gwarancji producenta na terenie Polski. Na myśl przychodzi mi tylko lg g5, widziałem ten model za około 1900 zł, może macie inne typy?
 24. Niby wszystko fajnie, ale tytany mają zbyt mało hp w porównaniu z pierwszą częścią.
 25. > Jeżeli znowu ta gra będzie 4 vs 4 to coś czuje że skończy jak jedynka. dariuszp 2 lata po premierze nie miałem problemów ze znalezieniem graczy do gry, więc raczej źle nie było.