Davian_Thule

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  94
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Davian_Thule

 • Ranga
  Przodownik
 1. Davian_Thule

  Dead Island doczekał się trailera

  To jest absolutnie w top3 moich ulubionych trailerów do gier ;D
 2. Mi Two Worlds bardzo się podobał, chociaż wybitny nie był. Bardzo też podobał mi się Lost Planet, który średnią miał raczej słabą. Więc ocenę 6-7 może dostać niezła gra, ale może też dostać mega reklamowany crap, któremu niejako "nie wypada" dać oceny poniżej 7. Np. CoD:mw2 był dla mnie takim właśnie słabym tytułem, który u mnie dostałby uczciwe 5. A na metacritic 86/100...
 3. @karolekx23x to ciekawy masz system wartości ;D.. Cieszę się, że ta gra dostaje dobre noty :) Mimo iż w ogóle mnie nie interesuje zważywszy na gatunek, to lepsze oceny oznaczają lepszą (niż gorszą) sprzedać :D a tego życzę bardzo polskim twórcom.
 4. @theptrk A moim zdaniem Kishimoto, ma plan na wszystko ;D
 5. Davian_Thule

  12 milionów subskrybentów World of Warcraft

  TobiAlex, vegost ma racje, gra nudna do bólu, od pewnego momentu praktycznie non-stop robisz to samo. I też w takim razie co Ty uznajesz za osiągnięcia??? Bo dla mnie coś osiągnąć w MMO to zapisać się pomiędzy tymi 12 milionami graczy jako ktoś znany.
 6. Davian_Thule

  Brian Wood nie żyje

  Narkotyki trzeba brać z głową... Bo można doprowadzić do takiej tragedii i być odpowiedzialnym za śmierć tylu osób. Mam nadzieję, że jego żona się pozbiera :( I może te dziewczyny się czegoś nauczą, a ich życie się zmieni (wiem jestem zbytnim optymistą)
 7. Davian_Thule

  Bulletstorm - zabacz gameplay z konferencji EA

  Jestem dumny, że tę grę tworzą Polacy, bo naprawdę-wygląda nieźle :D
 8. Davian_Thule

  Arcania: Gothic 4 - będzie demo

  Risen mnie oczarował przez pierwsze 2 rozdziały, potem już praktycznie brnąłem tylko, żeby skończyć bo było jakoś nudno :s ciekawe jak będzie z Arcanią :)
 9. Davian_Thule

  Guild Wars 2 - zapowiedź druga

  Czekam czekam i doczekać się nie mogę :D Must have. Przy jedynce straciłem 1500 h minimum ;p Właśnie to zdanie z monkiem również mnie zdziwiło, bo we wszelkim PvP to on zwraca najbardziej uwagę przeciwnika.
 10. Na całym świecie. Wszędzie są konflikty takie czy inne, dlaczego więc nie w lesie tropikalnym, na pustyni, w miejscach skutych lodem, w wielkich metropoliach i małych miasteczkach. Porwania, walka pozycyjna, otwarta bitwa itd. :D No i może jakaś retrospekcja no nie wiem, z czasów gdy walczono jeszcze muszkietami :)
 11. Davian_Thule

  Bilson: Warhammer 40,000 MMO to arcydzieło

  Na to czekałem. Jeśli GW2 mi nie podejdzie (w co wątpię) to już mam zamiennik. Spróbuje dla samego świata Warhammera40k :) Szkoda tylko, że gra oparta na takiej licencji na 95% będzie miała abonament ;s
 12. Davian_Thule

  Diablo II obchodzi dziesiąte urodziny!

  Stare, dobre Diablo II :D Aż bym sobie pograł... Jedna z niewielu takich gier do których wracałem, bo np. do Torchlight''a raczej już nie wrócę chociaż ciekawy.
 13. Zagłosowałem na Bulletstorma, Witchera, Mass Effect 3 i parę innych :) Swoją drogą fajny obrazek.
 14. Davian_Thule

  BioWare: Czego brakuje grom MMO?

  Również napomknę o GW 2 :D Ciekawe na jakim już są etapie-zapewne dość blisko ukończenia projektu tylko NC-soft jeszcze wstrzymuje. Ale dla nas to raczej dobrze, obyśmy dostali produkt jak najlepszej jakości :D A zniszczy inne MMO. Nie dobije takich gigantów jak WoW, które obroni się już wielką bazą graczy albo TOR''a, do którego przybędzie setki fanów SW, ale jeśli będzie tak dobre, jak mam nadzieję to po prostu wygra.
 15. Davian_Thule

  Dwadzieścia nowych screenów z Two Worlds II

  Kupiłem pierwszą część kupie i tą :)