Weldrin

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  112
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Weldrin

 • Ranga
  Przodownik
 1. Weldrin

  DirectX 11.1 ekskluzywny dla Windowsa 8

  Mi się wydaje że to strzał w stopę dla Microsoftu. Korzystałem z Windows 8 całe dwa tygodnie i dla mnie ten system jest męczący w użytkowaniu, poza tym tak jak np. powiedziało Valve, Windows 8 jest gorszą platformą do grania niż choćby Windows 7. A inna sprawa że niektórych gier na nowych okienkach w ogóle nie da się odpalić. Próbowałem zainstalować i odpalić Dark Souls ale bez sukcesu.
 2. Weldrin

  Obstawiamy wynik meczu Polska - Rosja

  Ja też wbrew pesymistom obstawiam 1:0 dla Polski :)
 3. Weldrin

  pr0gram - podcast gramowy, odcinek 9

  Jak dla mnie to za dużo o "mleku", w pewnym momencie stało się to już dość męczące.
 4. Weldrin

  pr0gram - podcast gramowy, odcinek 8

  ja właśnie jestem w trakcie słuchania i popieram przedmówcę, waszego gościa prawie wcale nie słychać
 5. Tak, o wrześniu lepiej nie wspominać... A gdzie na południu? Wschód czy zachód?
 6. Ja póki co jestem w Holandii i powiem że pogoda i temperatury są całkiem przyjemne, takie jak lubię czyli około 25 stopni :)
 7. Weldrin

  Ateizm

  Według konstytucji tak ale w praktyce nie jest ani trochę oddzielona i to jest smutne. Dlaczego mam się deklarować w szkole że nie chcę chodzić na przedmiot dodatkowy a osoba która chce chodzić nie musi składać żadnych podpisów ani nic (mowa oczywiście o lekcji religii) ? Albo czemu po moim świadectwie czy to zwykłym czy maturalnym jest wiadomo czy chodzę na religie czy też nie? Można by tak dalej wyliczać i to wszystko jest teoretycznie zagwarantowane nam przez konstytucje że nie powinno tego być a w praktyce nikt się tym zacnym dokumentem nie przejmuje.
 8. Niby są ale czy faktycznie ich brak w Oblivionie czy Fallout 3 w jakikolwiek sposób nam doskwierał? Ja z ich braku zdałem sobie sprawę dopiero czytając ten artykuł, mówiąc szczerze w ogóle ich brak w niczym mi nie przeszkadzał
 9. Weldrin

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  Jest dokładnie tak jak mówisz, mi po prostu drżące wyspy nie podeszły, nie trafiły w mój gust a główny quest z KotN mi się bardzo spodobał, na prawdę jeśli ktoś go jeszcze nie zrobił to szczerze polecam.
 10. Weldrin

  Ateizm

  Z jednej strony ciężko dziwić się koledze bo chłopak pewnie chciał mieć po prostu spokój a z drugiej szkoda bo jestem za tym żeby utrudnić życie klerowi jak najbardziej. Zresztą najbardziej bym się cieszył gdyby państwo zostało całkowicie oddzielone od kościoła no ale to pozostaje na razie w sferze marzeń.
 11. Weldrin

  Ateizm

  No cóż, czyli widzę że wszystko wygląda ładnie tylko z założenia bo z tego co wiem powinni byli go wymazać z ksiąg po złożeniu aktu. Jakby nie było jest to akt odejścia z kościoła, palisz wszystko mosty za sobą które prowadziły do kościoła, przynajmniej tak powinno być.
 12. Weldrin

  Ateizm

  haha, ateizm religią, dobre :). Jeśli chodzi o odczynianie chrztu, wymazanie z ksiąg itd. to wystarczy złożyć akt apostazji (odejścia z kościoła).
 13. Weldrin

  Masz zły dzień? Zniszcz komuś marzenie

  ...ale odcięli Ci internet za nie zapłacenie rachunku. Kupiłem SC2...
 14. Weldrin

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  O drżących wyspach info jest od razu po wczytaniu gry lub po rozpoczęciu nowej. Jeśli chodzi o KotN to tak jak napisał Sispo2008 dowiadujemy się o tym od przechodniów. Swoją drogą strasznie mi się podobał ten dodatek. Dużo bardziej niż drżące wyspy :).
 15. Weldrin

  Lubisz czy nie lubisz?

  Lubię :) Lubisz zwiedzać nowe miejsca?