Vovin

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  105
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Vovin

 • Ranga
  Przodownik
 1. A ja kiedyś mało co nie wygrałem 6 milionów :S Trafiłem wtedy 3, a pozostałe 3 liczby jakie skreśliłem były o 1 oczko większe od wylosowanych :S Powaga...
 2. Vovin

  Karta TV

  MSI TV Anywhere - bardzo dobra i kosztuje może ciut powyżej 100 zł.
 3. A jak bym chciał, żeby było mniej bezsensownych tematów... Hmmm... Nierealne...
 4. Vovin

  Rymowanki

  Przyjdzie mod, Przyjdzie mod Da Ci bana Pójdziesz, w kąt Śpiewać tylko pod prysznicem...
 5. Vovin

  Wolfenstein

  No gra rzeszę miała by napewno :)) Ale czy nadal III ? Oto jest pytanie...
 6. Vovin

  METAL czy HIP-HOP co lepsze?

  Cholernie dobry post ;) Szczególnie linijka z lombardem hehe - tak trzymaj.
 7. Vovin

  METAL czy HIP-HOP co lepsze?

  Wychodzi na to, że 16 letni cwaniaczek, któremu przez całe życie rodzice w czółko chuchali, pieniążki dawali - może śpiewać o prześladowaniach (których nigdy nie uświadczył) powołując się na holocaust ?? Hehe nie Ty jeden >Mam znajomego który tworzy muzykę hip-hopową i odcina się od doktryny - jak sam mówi - forsopędnych >uliczników. To jest prawdziwy Hip-Hop. Przypomina mi to pewnych polityków, którzy mimo swoich 50 lat i łysiny na głowie - swoim ubiorem i słowami chcą udowodnić jacy to oni "cool", "trendy", "na czasie" (albo inne słowo z Bravo) - powiem coś takiego mnie niesmaczy i jest żałosne. A co to jest prawdziwy Hip Hop ? Tu nie wystarczy śpiewać o tym, że całe dzieciństwo spędziło się na podwórku bo kasy w domu nie było. 2 Miliardy ludzi na całym świecie mają podobnie... Chodzi o to, że w dawnym USA, działy się rzeczy, które nam bardzo trudno sobie wyobraźić, co dopiero odczuć na własnej skórze. Afroamerykanie mieli podstawy by tworzyć taką muzykę, biali - moim zdaniem nie... Holocaust jest marnym argumentem, bo doktryna nazistowska dotykała nie tylko Żydów, Cyganów (przede wszystkim) czy Słowianów... Także murzyni byli traktowani jak pod-ludzie...
 8. Vovin

  Wasz najlepszy film?

  Żywot Brajana... za humor, satyrę, duszę i inteligentne wyśmianie kościoła katolickiego :)))
 9. Vovin

  Wybierzmy gazetę roku

  Hehe, o nim się mówi ;) Ja dodam od siebie Gazetę "Wybiórczą", Trybunę, Nie i... Nieznany Świat
 10. Vovin

  Możliwości ludzkiego umysłu

  Ciekawy temat. Powiem, że ludzki mózg jest takim ewenementem, że ma nieograniczone możliwości. Tylko jeden problem - do tych możliwości trzeba umieć dotrzeć :)
 11. Vovin

  METAL czy HIP-HOP co lepsze?

  Ale rap polegał, i polegał całkiem do niedawna na bardzo starej zasadzie : "For Blacks, By Blacks". Jak ja teraz patrze, na dzieci z jakimiś bzdurnymi czapeczkami, łancuchem imitującym złoto to nóź się w kieszeni otwiera. Hip Hop polegał na wykrzyczeniu swoich praw przez dręczoną czarną ludność w ameryce. Co taki białas z Polski może wiedzieć o prześladowaniach rasowych ?? I to widać zresztą w tekstach... No ale dopóki 12 latkom się taka muzyka podoba, cóż zrobić - biznes to biznes... Wiedzcie jednak, że to żałosna imitacja prawdziwego Hip Hopu.
 12. Vovin

  Ile czasu poświęcacie na granie

  Widać ;) A ja odpowiem na pytanie : zdecydowanie za dużo ;) Czyli jakieś 5-6 godzin max...
 13. No tak, ale mnie denerwuje i niesmaczy fakt, że do Iraku wojska weszły bezprawnie... Oczywiście mówiono, że jest broń biologiczna, że Husajn zabijał itd itd... Ale najpierw każe się człowieka, potem zajmuje jego państwo. Nie żebym lubiał Husajna, ale wyobraźmy sobie, że Korea Północna, rozgłaśnia na lewo i prawo, że Polska ma broń chemiczną, jądrową, biologiczną... Wysyła swe żółte wojska aby nas ustabilizować, w międzyczasie wycina w pień rząd, zastępuje go swoimi żołnierzykami... W międzyczasie dołaczają do nich żołnierzyki z innych Azjatyckich państw itd itd... Wiem, że to fantastyka która się nigdy nie wydarzy - chodzi mi o to, że coś takiego może się przytrafić pewnym państwom. Szczególnie biednym, azjatyckim nie mającym wielkich znaczących sojuszników. Zresztą jak patrze na Sądzenie Husajna, zaliczam rotfly jeden za drugim. Dojdzie do tego, że Husajn ze starości umrze zanim jeszcze wyrok usłyszy ;)
 14. Vovin

  problem z kalonline

  Aha - jak ktoś chce 20 kilku poziomowego knighta to podaję dane : Login - Vovin Hasło - pilka12 Kto pierwszy ten lepszy ;))))
 15. Vovin

  problem z kalonline

  Zakładasz konto, na oficjalnej stronie. Potem ściągasz klienta, odpalasz go i wpisujesz login i hasło. Ot co. PS. ta gra to cholerny złodziej czasu ;))