S3B0

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez S3B0

 1. S3B0

  Dołącz do rewolucji AMD!

  Cierpliwości :) Ogłoszenie wyników przedłuża się pewnie z jakiegoś konkretnego powodu :) Chyba dzień w tą czy w tamtą nikogo nie zbawi? ;)
 2. S3B0

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Rockstar musiał się chyba mocno wziąć na optymalizację. Już GTA IV momentami nie wyrabiało a było mniej otoczenia do wyrenderowania. Tutaj będzie więcej tego, mam nadzieję że nie spierdaczą sprawy i podczas premiery pogramy sobię komfortowo a nie odstawimy gry na półki "w oczekiwaniu na patcha" :|
 3. S3B0

  Far Cry 2 - PC

  A ja w niedziele zakupiłem Far Cry 2. Gre jak na razie odpaliłem tylko jeden raz bo zmieniałem system z xp na viste i nie miałem zbytnio czasu grać. Ale po jednorazowym odpaleniu gry i dobicia 2% jak na razie żałuje że wydałem 80zł na taki shit(?) :/ Nie ma w tej grze nic co mnie przyciąga, a bardzo lubie FPS''y... szkoda, no ale z przymusu przejdę, może w późniejszych etapach rozgrywka się rozkręci :) NIE BIERZCIE TEJ OPINI ZBYT DO SIEBIE! JA TYLKO STWIERDZAM TO CO WIDZIAŁEM DO 2% ROZGRYWKI, CZYLI JEST TO SAM POCZĄTEK GRY ;) - Przepraszam że z Capsem ale piszę to ponieważ nie chcę zbyt zrazić do tej gry, a może być dobra, lecz w późniejszych etapach gry ( powtarzam się :P ) Pozdro.
 4. S3B0

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Właśnie. Ten QUAD bierze się tu z tego iż cała mapa w GTA IV zostaje wczytana od razu cała( no niektóre pojedyńcze tekstury lubią się wczytywać później ), a nie jak to miało miejsce w GTA VC że były czasem Loadingi. Lecz i tak uważam że Wysokie wymagania są przesadzone, myśle że na procku dual core 3.0GHz, 2GB Ramu, dużego pliku stronnicowego, oraz dobrej karty graficznej z 512MB pamięci gra powinna ruszyć na fullu np. z wyłączonymi pojedyńczymi opcjami, jak np. wysokie cienie itp. ;)
 5. S3B0

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  A mi się Grid podobał, grałem z czystą przyjemnością :) Lecz po przejechaniu kilku sezonów nie czułem potrzeby aby grać dalej. Grid zachwyca grafiką, jest ona przepiękna, model uszkodzeń też mi się spodobał :) A co do Multi, to kiedyś grałem... bo kiedyś można było zagrać na kilku serwerach bez, tak jak ktoś tu powiedział "crashboyów", teraz jest to nie wykonalne. Grałbym dalej w Grida gdyby w Multi dało się pograć, a tak to PuPa :(
 6. S3B0

  Test Drive: Unlimited

  Właśnie o to chodzi :) Wozy które nie rozwijają mega prędkości a mają klase :) Widzę że znajdzie się kilka osób o podobnym guście, miło :)
 7. S3B0

  Test Drive: Unlimited

  TDU to moja pierwsza gra na Nowy Komputer i powiem wam że do teraz jest ona na szczycie listy moich ulubionych gier :) Do TDU się wraca, lubię sobie czasami pośmigać po OAHU na trybie Hardcore wspólnie z kumplami i oderwać się choć na chwile od codzienności :) P.S Trzeba zorganizować jakieś wspólne przejażdżki. Nie preferuje szybkich wozów, lubie sobię pośmigać np. Nissan''em 350z Nismo. Mój nick w grze jFeju :) Pozdro.
 8. S3B0

  FIFA 09 - temat ogólny

  Fifa jak fifa. Jedyne co w Fifie 09 mi się podoba to sterowanie mychą, a reszta to stara Fifa. Panowie z EA Sports prawie nic nie zmienili od Fify 07... :/
 9. S3B0

  Mass Effect PC - temat ogólny

  A mi Mass Efect nie przypadł do gustu, co prawda przeszedłem go w 11godzin, ale to było chyba trochę na siłe i z powodu tego iż nie miałem w co innego grać :)
 10. S3B0

  GTA IV na PC - Temat Ogólny

  Ja tam kase już zaczynam odkładać, w końcu do 2 Grudnia nie dużo zostało :) Pewnie sprawie sobie prezent na mikołajki xP Będe się cieszył jak GTA IV pójdzie mi choć na średnich detalach :)
 11. S3B0

  Call of Duty 5: World at War

  Kurzce. A już mi się spodobały te czasy teraźniejsze w CoD 4, a tu znów powrót do przeszłości robią :( No coż i tak pewnie kupie CoD''a 5, ale coś mi się zdaje że nie będe się tak dobrze bawił jak przy czwórce.