S3B0

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez S3B0


 1. Rockstar musiał się chyba mocno wziąć na optymalizację. Już GTA IV momentami nie wyrabiało a było mniej otoczenia do wyrenderowania. Tutaj będzie więcej tego, mam nadzieję że nie spierdaczą sprawy i podczas premiery pogramy sobię komfortowo a nie odstawimy gry na półki "w oczekiwaniu na patcha" :|


 2. A ja w niedziele zakupiłem Far Cry 2. Gre jak na razie odpaliłem tylko jeden raz bo zmieniałem system z xp na viste i nie miałem zbytnio czasu grać. Ale po jednorazowym odpaleniu gry i dobicia 2% jak na razie żałuje że wydałem 80zł na taki shit(?) :/ Nie ma w tej grze nic co mnie przyciąga, a bardzo lubie FPS''y... szkoda, no ale z przymusu przejdę, może w późniejszych etapach rozgrywka się rozkręci :)

  NIE BIERZCIE TEJ OPINI ZBYT DO SIEBIE! JA TYLKO STWIERDZAM TO CO WIDZIAŁEM DO 2% ROZGRYWKI, CZYLI JEST TO SAM POCZĄTEK GRY ;) - Przepraszam że z Capsem ale piszę to ponieważ nie chcę zbyt zrazić do tej gry, a może być dobra, lecz w późniejszych etapach gry ( powtarzam się :P )

  Pozdro.


 3. Właśnie. Ten QUAD bierze się tu z tego iż cała mapa w GTA IV zostaje wczytana od razu cała( no niektóre pojedyńcze tekstury lubią się wczytywać później ), a nie jak to miało miejsce w GTA VC że były czasem Loadingi.

  Lecz i tak uważam że Wysokie wymagania są przesadzone, myśle że na procku dual core 3.0GHz, 2GB Ramu, dużego pliku stronnicowego, oraz dobrej karty graficznej z 512MB pamięci gra powinna ruszyć na fullu np. z wyłączonymi pojedyńczymi opcjami, jak np. wysokie cienie itp. ;)


 4. A mi się Grid podobał, grałem z czystą przyjemnością :) Lecz po przejechaniu kilku sezonów nie czułem potrzeby aby grać dalej. Grid zachwyca grafiką, jest ona przepiękna, model uszkodzeń też mi się spodobał :) A co do Multi, to kiedyś grałem... bo kiedyś można było zagrać na kilku serwerach bez, tak jak ktoś tu powiedział "crashboyów", teraz jest to nie wykonalne. Grałbym dalej w Grida gdyby w Multi dało się pograć, a tak to PuPa :(


 5. Dnia 14.11.2008 o 14:39, Zauri napisał:

  ja tez lubie posmigac czyms powolnym :) (ostatnio smigam tylko audi a6)


  Właśnie o to chodzi :) Wozy które nie rozwijają mega prędkości a mają klase :)

  Widzę że znajdzie się kilka osób o podobnym guście, miło :)


 6. TDU to moja pierwsza gra na Nowy Komputer i powiem wam że do teraz jest ona na szczycie listy moich ulubionych gier :) Do TDU się wraca, lubię sobie czasami pośmigać po OAHU na trybie Hardcore wspólnie z kumplami i oderwać się choć na chwile od codzienności :) P.S Trzeba zorganizować jakieś wspólne przejażdżki. Nie preferuje szybkich wozów, lubie sobię pośmigać np. Nissan''em 350z Nismo. Mój nick w grze jFeju :) Pozdro.