Keroth

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3300
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Keroth

 • Ranga
  Sekretarz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeśli przyjmujecie również niedzielnych graczy ;-), to stary dobry Keroth chętnie się zgłosi: Nick: Kerof (Kerotha mi zabrali :-() Rasa: człowiek Klasa: inżynier Wiek: 24 powoli dobija lvl: 15
 2. Ok, dziękuję bardzo!! :)
 3. Ok, to Hexagon do mnie chyba bardziej przemawia. Jest trochę bardziej miejski, a po tej Wawie też się w końcu czasem śmiga. A taki Hexagon X6 jest tańszy o niemal 500zł a dużych różnic nie widzę? Różni się on czymś poza tym, że ma mniej przerzutek?
 4. Powiedzmy, że chciałbym wydać nie więcej niż 2000zł brutto - oczywiście im mniej tym lepiej.
 5. Mi generalnie chodzi porównawczo - zobacz np. reklama WoT która jest w Polskiej telewizji. Na tle tej reklamy IMO wysiada.
 6. Panowie jaki byście teraz polecili rower KROSS-a? Dotychczas mam starego GIANT-a sprawdza się świetnie i przeżył ze mną wiele - włącznie z wycieczkami ponad 100 kilometrów. Od pewnego czasu (w zasadzie od zeszłego roku) analizuję możliwość kupienia nowego roweru. Problem w tym, że mnie totalnie zalewa ilość opcji wyboru. Chciałem znowu GIANTA, ale są relatywnie drogie względem konkurencji. Słyszałem o KROSS-ie dobre opinie. Moglibyście polecić jakiś model? Jeżdżę głównie po Warszawie i okolicach przy czym często zdarza mi się zboczyć w takie rejony jak Kampinos czy tereny nad wisłą, więc zdecydowanie nie tylko asfalt również piasek, żwir. I chyba potrzebuję dobrych hamulców, bo z reguły jeżdżę dość szybko.
 7. Dla mnie to dość ciekawe - Blizzard jako jedna z niewielu firm robi gry, które reklamy nie potrzebują i jednocześnie jako jedna z niewielu na reklamę stawia (WoW, Diablo, etc.). Przy okazji pokazuje jak robić reklamy bo materiał jest bardzo krótki, a niesamowicie zachęcający.
 8. Keroth

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  http://www.youtube.com/watch?v=ZUG9qYTJMsI Nie ma to jak umieć z jajem reklamować biznes!
 9. Keroth

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak rzucać zaklęcia oburącz? Wziąłem ten skill, ale jakoś nie mogę złapać jak to zrobić (dwa klawisze myszki na raz?) ;-)
 10. Keroth

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Budo nie jest źle, potem te elementy na różne sposoby są powiązane i wracają. Wbrew porom jest bardzo RPG-owo jak na obecne standardy.
 11. Keroth

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Oby, oby - bo oczekują z niecierpliwością :-).
 12. Keroth

  Forumowa Mafia

  Po co udaje? A tak trzymam joke-style edycji :). Jak widzę teraz po ogarnięciu postów jakbym wpadł wcześniej i zrobił zamieszanie że to ja jestem katanim, to może (dzięki Caelowi) byśmy cię ubili :P. Parszywe remonty mieszkań :P.
 13. Keroth

  Forumowa Mafia

  Generalnie oczywiście: You Won ;-). Choć Ci mojego kompana na tacy nie podam. 1. Co do mojej postawy, to spodziewałem się kataniego trochę gdzie indziej i tam gdzie celowałem wydawała mi się taka postawa super, kuper. 2. Zycie mi tak wsio rozpieprzyło, że sami widzieliście co się wczoraj działo. To wbrew pozorom nie była gra aktorska, tylko szczera prawda i numer z kolegą też był prawdą, a nie podpuchą mafii. Inaczej mówiąc np. wczorajsze oskarżenie Ariego pisałem z zapałkami w oczach, jak to dzisiaj przeczytałem to mnie krew zalała (pomyliłem Kuka z Vbonem, za co od razu ari się przyczepił :P), ale coś musiałem wczoraj z siebie wypluć. Ale szkoda mimo wszystko, że Ty byłeś katanim (no bo mnie trafiłeś), bo mimo wszystko byłem mocno przekonany że z Arim bym się jeszcze policytował :P.
 14. Keroth

  Forumowa Mafia

  Zapomniałbym :). Lincz => Prido.
 15. Keroth

  Forumowa Mafia

  A jak powiem, że to ja jestem katanim a on Was konkretnie robi w balona to co powiecie robaczki?