Keroth

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3300
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Keroth

 1. Witam, Nie śpię, nie spałem - nie chce mi się spać. Jak znam życie zachce mi się po południu odeśpie i znowu całą noc spędze na nauce/pracy/zabawie. Bezsenność. Czy wy też cierpicie? Macie jakieś sposoby by zasnąć? A może przywykliście do takiego życia i w sumie lubicie takie pomieszanie dnia z nocą? Bo mi powoli robi się wszystko jedno. Kiedyś myślałem, że się katuje. Ale teraz zobaczyłem że mi wszystko jedno kiedy się np. uczę. Ba - zauważyłem, że jeśli jestem wyspany to w nocy ucze się lepiej niż w dzień. Słyszałem jednak, że to niezdrowe więc czasem próbuję spać. Jak sami widzicie średnio mi to wychodzi ;-).
 2. Ostatnio naszło mnie na zrobienie jakiegoś ładnego designu windowsa. Zacząłem od pulpitu, a dokłdniej od tapetki i stworzyłem to co załączam :). A co wy sądzicie o bajerowaniu komputera? sprawia wam to satysfakcje? Macie jakieś fajne pomysły? To jest temat właśnie od tego ;].
 3. Jeśli przyjmujecie również niedzielnych graczy ;-), to stary dobry Keroth chętnie się zgłosi: Nick: Kerof (Kerotha mi zabrali :-() Rasa: człowiek Klasa: inżynier Wiek: 24 powoli dobija lvl: 15
 4. Ok, dziękuję bardzo!! :)
 5. Ok, to Hexagon do mnie chyba bardziej przemawia. Jest trochę bardziej miejski, a po tej Wawie też się w końcu czasem śmiga. A taki Hexagon X6 jest tańszy o niemal 500zł a dużych różnic nie widzę? Różni się on czymś poza tym, że ma mniej przerzutek?
 6. Powiedzmy, że chciałbym wydać nie więcej niż 2000zł brutto - oczywiście im mniej tym lepiej.
 7. Mi generalnie chodzi porównawczo - zobacz np. reklama WoT która jest w Polskiej telewizji. Na tle tej reklamy IMO wysiada.
 8. Panowie jaki byście teraz polecili rower KROSS-a? Dotychczas mam starego GIANT-a sprawdza się świetnie i przeżył ze mną wiele - włącznie z wycieczkami ponad 100 kilometrów. Od pewnego czasu (w zasadzie od zeszłego roku) analizuję możliwość kupienia nowego roweru. Problem w tym, że mnie totalnie zalewa ilość opcji wyboru. Chciałem znowu GIANTA, ale są relatywnie drogie względem konkurencji. Słyszałem o KROSS-ie dobre opinie. Moglibyście polecić jakiś model? Jeżdżę głównie po Warszawie i okolicach przy czym często zdarza mi się zboczyć w takie rejony jak Kampinos czy tereny nad wisłą, więc zdecydowanie nie tylko asfalt również piasek, żwir. I chyba potrzebuję dobrych hamulców, bo z reguły jeżdżę dość szybko.
 9. Dla mnie to dość ciekawe - Blizzard jako jedna z niewielu firm robi gry, które reklamy nie potrzebują i jednocześnie jako jedna z niewielu na reklamę stawia (WoW, Diablo, etc.). Przy okazji pokazuje jak robić reklamy bo materiał jest bardzo krótki, a niesamowicie zachęcający.
 10. Keroth

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  http://www.youtube.com/watch?v=ZUG9qYTJMsI Nie ma to jak umieć z jajem reklamować biznes!
 11. Keroth

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak rzucać zaklęcia oburącz? Wziąłem ten skill, ale jakoś nie mogę złapać jak to zrobić (dwa klawisze myszki na raz?) ;-)
 12. Keroth

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Budo nie jest źle, potem te elementy na różne sposoby są powiązane i wracają. Wbrew porom jest bardzo RPG-owo jak na obecne standardy.
 13. Keroth

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Oby, oby - bo oczekują z niecierpliwością :-).
 14. Keroth

  Forumowa Mafia

  Po co udaje? A tak trzymam joke-style edycji :). Jak widzę teraz po ogarnięciu postów jakbym wpadł wcześniej i zrobił zamieszanie że to ja jestem katanim, to może (dzięki Caelowi) byśmy cię ubili :P. Parszywe remonty mieszkań :P.
 15. Keroth

  Forumowa Mafia

  Generalnie oczywiście: You Won ;-). Choć Ci mojego kompana na tacy nie podam. 1. Co do mojej postawy, to spodziewałem się kataniego trochę gdzie indziej i tam gdzie celowałem wydawała mi się taka postawa super, kuper. 2. Zycie mi tak wsio rozpieprzyło, że sami widzieliście co się wczoraj działo. To wbrew pozorom nie była gra aktorska, tylko szczera prawda i numer z kolegą też był prawdą, a nie podpuchą mafii. Inaczej mówiąc np. wczorajsze oskarżenie Ariego pisałem z zapałkami w oczach, jak to dzisiaj przeczytałem to mnie krew zalała (pomyliłem Kuka z Vbonem, za co od razu ari się przyczepił :P), ale coś musiałem wczoraj z siebie wypluć. Ale szkoda mimo wszystko, że Ty byłeś katanim (no bo mnie trafiłeś), bo mimo wszystko byłem mocno przekonany że z Arim bym się jeszcze policytował :P.
 16. Keroth

  Forumowa Mafia

  Zapomniałbym :). Lincz => Prido.
 17. Keroth

  Forumowa Mafia

  A jak powiem, że to ja jestem katanim a on Was konkretnie robi w balona to co powiecie robaczki?
 18. Keroth

  Forumowa Mafia

  Wstęp ;-). No to teraz trochę analiz Kerotha. Zanim przejdziemy do listy żywych pozwolę sobie podkreślić, to co mówiłem wczoraj... przynajmniej 2 z 3 osób z grupy Vbone, Kukowsky oraz Asthariel są niewinne. Dziś koniecznie postanowiliście sprawdzić jedną z nich, czyli Kuka, a mafia dała nam wszystkim mega pstryczka w nos dobijając francuza. I tak z pewnych 3 typów na niewinnych został nam jeden, czyli Asthariel. I niestety mam dziwne podejrzenie, że to jego ostatnia noc z nami, bo mafię wyraźnie bawi robienie sobie z nas jaj. 1. Nie będę ukrywał, że bardzo, ale to bardzo nie podoba mi się zabicie Kukowskiego. Doświadczony, zaangażowany gracz, na którego były (marne bo marne, ale jednak!) argumenty sugerujące niewinność. Naprawdę mało macie lepszych celów? Dlatego osoby takie jak: Ariwederczi oraz Qrex wskakują na górę mojej listy podejrzanych. 2. Opierając się na wnioskach z wczoraj i lekkim rzucie okiem na forum w ciągu dnia około 12 poprosiłem Oskara (tego showtime''a właśnie), by w moim imieniu zagłosował na Furrbacę. Oceniając całościowe zachowanie Furra w dniu dzisiejszym wyraźnie widzę, że popełniłem błąd oceniając go za mało kompleksowo. Spodziewałem się, że po ostatnim wyrobieniu sobie immunitetu Furr schowa się i korzystając z jego mocy będzie patrzył jak się wzajemnie zabijamy ciesząc się razem ze swoim współtowarzyszem. Furr zachowuje się jednak skrajnie inaczej odważnie i konsekwentnie atakuje Caelethiego za jego plan. To na STAN OBECNY uniewinnia go w moich oczach, bo Furr w ogóle nie dyskontuje szansy na zejście w cień, tylko uczciwie walczy, co prawie doprowadziło go do śmierci dziś. Reasumując do wąskiego grona niewinnych, w którym jest Asthariel dorzuciłbym Furra. 3. To teraz spójrzmy na listę (skreśliłem z niej w mojej opinii osoby niewinne i martwe, pogrubiłem głównych podejrzanych): 2. Cael 3. Avalon 5. ariwederczi 6. HBG 9. qrex 10. Prido 13. paweldomar1 15. Keroth Z tych osób niewątpliwie poza moimi głównymi podejrzanymi należy mieć również oko na Caela (szanse 50/50 że to cwany mieszkaniec lub cwany mafiozo) oraz HBG (bardzo taka spokojna, przemyślana gra, a życie już wielokrotnie pokazało, że mistrzowie mafiozowania tak robią). Jak widać argumenty na te dwie osoby są bardzo marne, dlatego pozostanę przy moich głównych typach. Na STAN OBECNY wybieram Ariwedercziego i na niego oddaję głos. Dlaczego nie Qrex? Bo w mojej opinii gra na tyle nieudolnie, że jego starszy kolega mafiozo dałby mu już dawno kuksańca w nos i nakazał zmianę stylu. Chyba, że w mafii są 2 nowe osoby, ale dzisiaj pozwolę sobie odpuścić tego typu teorię. ------------------------ LINCZ => Ariwederczi -------------------------
 19. Keroth

  Forumowa Mafia

  Bo niestety nie miałem okazji śledzenia sensownego dzisiejszej dyskusji i bazowałem tylko na wnioskach z wczoraj. A nadal uważam, że w poprzednim głosowaniu dałeś sobie super alibi, co czyni cię bezdyskusyjnym mieszkańcem lub... sam rozumiesz ;-).
 20. Keroth

  Forumowa Mafia

  Dobra - to najpierw wyjaśnienie, bo się Wam oczywiście należy. A potem będą analizy. Generalnie niestety zupełnie przypadkowo okazało się, że 3 najbliższe dni będą miał bardzo, bardzo mocno wyjęte z życia (włączając w to dzisiaj). Być może tak się okaże, że jedyny post w tym czasie jaki będę mógł napisać to ten wieczorny i od razu w nim będzie lincz. Jak sami widzicie dziś moja obecność doprowadziła do autolinczu, choć IMO lekko MG przegiął :P, bo jednak dołożyłem wszelkich możliwych starań, by głos oddać. Ponieważ mój najbliższy Internet był mile ode mnie zmusiłem kupla aby wygrzebał się z łóżka, założył sobie konto i zagłosował na Furra. Rozumiem, że gościa nie znacie, ale można się było domyśleć że nie głosuje od czapy ;P. No ale nic, mówi się trudno. Moje życie, mea culpa. Reasumując. Przepraszam wszystkich, ale na zaistniałą sytuację nie mam wpływu. Dołożę wszelkich starań, aby nie popsuć gry. Teraz pora na analizy :), ale to już oddzielny post, aby moje jęki go nie psuły.
 21. Keroth

  Forumowa Mafia

  Ja chce tylko powiedzieć, że oficjalnie strzelam focha. Wyciągnąłem kumpla z łóżka siedząc na zafajdanym końcu Warszawy i zmusiłem go by odwiedził forum. A Wy mnie i tak autolinczujecie. Pfff :P.
 22. Keroth

  Forumowa Mafia

  => Nie wiem na ile Wy serio, ale ja nadal zupełnie poważnie. W mojej opinii w grupie VBone, Kukowksy oraz Asthariel raczej na 90% nie ma winnej osoby. A już na pewno przynajmniej 2 z tych 3 osób są niewinne. Dlaczego? => Tak jak już wspomniałem sposób w jaki wzajemnie obrzucali się oni głosami w pewnym momencie rozgrywki był dla mnie jasnym przykładem na próbę ratowania tyłka przez mieszkańców. Dlaczego nie przez mafiozów? Naprawdę ciężko jest mi sobie wyobrazić, że mając do dyspozycji 2 głosy mafiozi dali by się wplątać w taką wyliczankę na samym początku rozgrywki. => Reasumując ponownie - na stan obecny - uniewinniam w moich analizach VBone''a, Kukowskiego oraz Asthariela. Kolejnym istotnym elementem jest plan "ubijmy zurrisa" rzucony przez Caelethiego. Na razie dam sobie spokój z oceną postawy Caela bo nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony nie ukrywam, że podobało mi się same zagranie (tak jak napisałem wyżej na dzień dzisiejszy w winne chłopaków nie wierzyłem), więc ubicie kogokolwiek innego dawało w mojej opinii większąi szanse na trafienie mafii. Z drugiej strony mimo wszystko należy pamiętać, że Cael w ten sposób "czysto" wyeliminował mieszkańca i ma aż 7 osób (w tym mnie), którymi może się "podcierać" w przypadku oskarżeń. Ciężki orzech do zgryzienia, dlatego Caela na razie zostawiam. Chciałbym natomiast zwrócić uwagę na coś innego. Jestem niemal absolutnie przekonany o tym, że w przypadku tak szalonego zagrania jakie nastąpiło mafia dla pewności nie ryzykowała wpakowania się w nie w całości. Dlatego jasnym jest dla mnie, że jeden mafiozo jest w grupie 7 osób, które ubiły Zurrisa, natomiast drugi jest wśród pozostałych graczy. Kolejne spostrzeżenie jakie rzuca mi się w oczy, to wyraźne oddzielenie się od głosowania Furrbaci. Nie ukrywam, że masz w tym momencie Furr świetnie alibi. Pytanie czy zrobiłeś to bo jesteś cwanym mieszkańcem czy cwanym mafiozo ;-). Na razie tyle. A piszę to już teraz, bo jutro niestety work work work i jakaś sensowna aktywność z mojej strony dostępna będzie dopiero około godziny 19.00. A, że ostatnio w edycjach ciągle mi od milczków się dostaje, że niby mało mówię, to tym razem się staram ;P.
 23. Keroth

  Forumowa Mafia

  Niech Wam będzie, ja mam przynajmniej powód fabularny ;P. "Jak Kuba Bogu"... ------ Lincz => Zurris. ------
 24. Keroth

  Forumowa Mafia

  Zurrisa moglibyśmy ubić, tylko kto pierwszy rzuci kamień i kto weźmie na siebie odpowiedzialność jak Zurris będzie niewinny? Bo ja gwarancji na to, że Zurris jest winny nie mogę dać żadnej.
 25. Keroth

  Forumowa Mafia

  Aleście mi dali wybór. Mogę kogoś dobić, mogę kogoś uratować, mogę nic nie zrobić... Trochę do bani jest wpadać na koniec głosowania :(. Cóż bardzo widowiskowa wydaje mi się cała ta Wasza dzisiejsza dyskusja. Tak naprawdę uważam, że VBone, Kukorowsky oraz Asthariel są niewinni. Ratują swoje tyłki na zmianę, a mafia NIGDY nie pozwoliła by na dopuszczenie do takiej sytuacji, w której na końcu trzeba by rzucać głosami na lewo i prawo. Generalnie Kuk masz jakieś 5 minut by udowodnić że jest mniej winny niż niewinny Vbone i Asthariel. Wtedy zrobię remis. Inaczej głosuje jak Kuba Bogu... itd :).