Lutheim

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  60
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Lutheim

 • Ranga
  Przodownik
 1. Wczorajszy post Stanley''a Woo na forum Bioware: "But I can say what I''ve often said, which is that the patch is being worked on but we have no ETA on its release. Whether that''s helpful or not, that''s all I can say at this point." Czyli pracują nad nim, ale jeszcze nie wiadomo kiedy zostanie wydany ;). Przy okazji mam pytanie, czy wiadomo już coś o Edycji Kolekcjonerskiej Dragon Age? (np. czy w ogóle taka będzie ;D)
 2. Ogłoszą rozpoczęcie prac nad wersją na telefony komórkowe ;).
 3. Lutheim

  E3: Dragon Age nie tylko na PeCetach?

  Niespodziewanie? Jak już ktoś napisał, Bioware wcale się z tym nie kryło na swoim forum. Na moje mogą zrobić konwersję na Wii, byle tylko wersja pecetowa na tym nie ucierpiała. I nie chwalcie tak Blizzarda, bo Diablo, jak sami mówią, to ich "najbardziej przyjazna konsolom marka"...
 4. "Regularne treningi wytrzymałościowe i wysokoenergetyczna, specjalnie dobrana dieta sprawiają..." - to mnie rozbroiło :D. Oby następne części były co najmniej tak dobre jak ta ;).
 5. Lutheim

  Fallout 3 - temat ogólny

  Litości, jeśli nie macie argumentów najlepiej skończcie dyskusję zamiast wyzywać się od idiotów. W tym gameplayu walka wygląda jak w jakimś FPS-ie z aktywną pauzą i słabą AI, mogliby chociaż zrobić widok z perspektywy trzeciej osoby na wzór Obliviona/Morrowinda. I niech nie chwalą się tym ogromnym obszarem, bo miast (w sensie "skupisk ludności") będzie pewnie niewiele więcej niż w drugim Falloucie, a pomiędzy nimi - nijakie ruiny, zbudowane według tego samego schematu podziemia. Coś mi mówi, że pokazano rozgrywkę jako "combat guy" dlatego, że w innych przypadkach wygląda tak samo. Z tą różnicą, że czasem wygramy test retoryki i NPC zostanie naszym przyjacielem, albo zużyjemy 2 wytrychy mniej...
 6. Lutheim

  Dragon Age: Origins - nowe screeny

  Zgadzam się, z tą różnicą, że NWN2 to nie gra od Bioware ;). PS: Zapomnieliście o jednym screenie ;).
 7. Lutheim

  Mass Effect PC - temat ogólny

  Próbowałeś odpalić grę przez MassEffect.exe?
 8. Czy jakiś szczęśliwy (lub nie) posiadacz edycji kolekcjonerskiej mógłby mi podać wymiary koszulki (najlepiej długość i szerokość)? Wiem, że rozmiar to L, ale rozmiar rozmiarowi nierówny, a nie chciałbym przepłacać w empiku, żeby potem podziwiać t-shirt tylko na półce ;).
 9. Lutheim

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Jeśli ktoś chciałby mieć koszulkę ME, ale nie chce płacić prawie 200zł za edycję kolekcjonerską, to na stronie empiku można zamówić ME + Koszulkę za 114,99zł. (tylko nie wykupcie wszystkich, bo dla mnie zabraknie :))
 10. Najlepiej niech Funcom wysyła graczom płyty z grą za darmo, i płaci każdemu 50zł miesięcznie za zaszczyt jaki mu czynią grając. PS: Nie zamierzam używać pre-ordera, nie znając cen abonamentu. Jeśli mają go obniżyć o kilka zł, to wolę poczekać na Warhammera i dopłacić.
 11. Lutheim

  Mass Effect PC - temat ogólny

  Jeśli ktoś jeszcze nie kupił ME, to w Media Markt do każdej gry (cena 99zł) dodają Artbook (przynajmniej tak piszą na swojej stronie). Przez nich nie wiem, którą wersję wybrać ;) - w grę wchodzi jeszcze empikowa z koszulką.
 12. Nie obraziłbym się za możliwość płacenia sms-em :). Już tyle pieniędzy zalega na moim koncie, że nawet przy obecnej cenie abonamentu pograłbym pół roku.
 13. Lutheim

  Promocja gier od EA w sklepie gram.pl!

  Szkoda, że nie ma C&C: Tiberium Wars i MoH: Airborne, ale wiadomo, najpierw trzeba sprzedać premierówki... PS: Literówka w nazwie Medal of Honor: Allied Assault Warchest. Edit: Zapomniałem jeszcze o Hellgate: London :).
 14. Lutheim

  Dragon Age zmienia nazwę

  Może jestem szczególnie wymagający, albo nie znam się na marketingu, ale po napisie "More July 9, 2008" spodziewałem się trochę więcej. Choćby concept art, screenshot, cokolwiek. Oby chociaż ten trailer coś pokazał, zamiast "więcej na E3".
 15. Genialne nagrody, proste pytania, czego chcieć więcej? (oprócz wygranej :D <wewnętrzny głos: albo figurki Draenei Czarodziejki>) Osobiście mogę zrzec się udziału w następnych częściach, byle tylko zwiększyć szanse na zdobycie tego orka :).